Novinky sport a outdoor

Giro Bravo Jr Blast vícebarevná S

Giro Bravo Jr Blast

599 Kč
519 Kč
Novinka

Dětské cyklistické rukavice s 2mm EVA výstelkou, která pomáhá eliminovat vibrace. Svršek rukavic je vyroben z výborně savého a prodyšného materiálu. Rukavice se zapínají na suchý zip a jsou vybaveny poutky pro snadné sundávání.

Od prodejce MALL
-16%
Giro Strade Dure černá M

Giro Strade Dure

999 Kč
839 Kč
Novinka

Unisexové cyklistické rukavice s dvojitou tlumicí vrstvou vám zajistí maximální pohodlí i na rozbitých silnicích. Rukavice se zapínají na suchý zip a jsou vybaveny poutky pro snadné sundávání. Rukavice jsou vyhotoveny z unikátních, moderních materiálů – jejich přehled naleznete o kousek níže v sekci Vlastnosti.

Od prodejce MALL
Giro DND Jr II Blast vícebarevná S

Giro DND Jr II Blast

599 Kč
519 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské cyklistické rukavice s 2mm EVA výstelkou, která pomáhá eliminovat vibrace. Svršek rukavic je vyroben z výborně savého a prodyšného materiálu. Rukavice se zapínají na suchý zip.

Od prodejce MALL
Giro Cyklistická přilba Agilis MIPS Highlight Yellow žlutá L

Giro Cyklistická přilba Agilis MIPS Highlight Yellow

2 799 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistická přilba GIRO Agilis MIPS Highlight Yellow představuje design tradičních závodních přileb s prodlouženou ochranou zátylku. Své uplatnění tak najde nejen na silnici, ale i v terénu. Disponuje upínacím systémem RocLoc 5 s technologií MIPS, vysoce kvalitním zpracováním a odolnou konstrukcí kombinující skořepinu s odolným polykarbonátem, která zajistí výbornou bezpečnost a ochranu vaší hlavy při jízdě. Přilba je vybavena 32 ventilačními otvory se síťkou WindTunnel. Disponuje výstelkou CoolFit a ultralehkými pásky Slimline.

Od prodejce MALL