Dino Peppa pig Dřevěné kostky 12 ks
249 Kč 219 Kč

Dětské dřevěné kostky s obrázky ze seriálu o prasátkovi Pepině. Kvalitní dřevěné kostky jsou nepostradatelnou skládačkou do každého pokojíčku. Kostky s prasečí slečnou Peppou zabaví vaše dítko na dlouhé hodiny.

Dino Peppa pig dětská hra

Dino Peppa pig dětská hra

Hodnocení: 3,3
249 Kč 229 Kč

Dětská oblíbená hra pro nejmenší s Peppinou a jejími kamarády. Během hry se děti naučí poznávat zvířátka, zvuky, barvy a procvičí si postřeh a kombinační dovednosti.

Trefl Pěnové puzzle Peppa Pig
449 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Měkké pěnové puzzle pro děti. Z jednotlivých dílů s motivy Prasátka Peppa lze stavět různé tvary podle fantazie např. kostky nebo se dají použít jako pěnová podložka na hraní.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
269 Kč 259 Kč

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig škola
999 Kč 799 Kč

S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátky Peppou a Georgem celou školu s krásně vybavenou třídou. Sada skládající se z 87 dílků stavebnice obsahuje velkou základovou desku, vybavení učebnyhoupačku, na které si prasátka mohou o přestávce hrát.

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železniční zastávka
299 Kč 269 Kč

S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátkem Peppou železniční zastávku pro krásnou červenou lokomotivu. Sada skládající se z 15 kusů stavebnice je balena v praktickém boxu, který je uzavřen základovou deskou pro stavění.

TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč 1 029 Kč

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.

TM Toys Peppa Pig Dřevěný domek včetně vybavení
4 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oživte si svět Prasátka Peppy s tímto dokonalým dřevěným domem! Je vysoký úctyhodných 91 cm a naleznete v něm všestranný prostor pro celou rodinku! K dispozici je 8 různých pokojů a spousta nábytku. Navíc tento domek má zvukové a světelné efekty, čímž okouzlí každého fanouška seriálu.

TM Toys Peppa Pig - hřiště + figurka
519 Kč 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Užij si s prasátkem Peppou spousty zábavy při hraní na krásném venkovním hřišti se skluzavkou, houpačkou nebo jezírkem s kachničkami. Sety je možné spojit a vytvořit tak velkou hrací sadu.

TM Toys Peppa Pig - kempingová sada + 2 figurky-52%
699 Kč 329 Kč

Akce

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho kamarádkou ovečkou Suzy pod stan. Na dobrodružství letní dobrodružství v lese či na louce jste perfektně vybaveni, nechybí vám stan, spacák, batůžek ani ohniště s vařící se veče

TM Toys Peppa Pig - Maškarní šaty, set 5 figurek
659 Kč 449 Kč

Set 5 figurek v karnevalových šatech ze známého seriálu Prasátko Peppa potěší každého fanouška. Postavičky mají ohebné ruce a nohy, každá z nich je oblečena v maškarních šatech a nezkazí tak žádnou zábavu.

TM Toys Peppa Pig Pekařství-30%
899 Kč 629 Kč

Akce

Poté, co se podíváte do předního okna pekařství Prasátka Peppy, nebudete schopni odolat jít dovnitř a vychutnat si lahodný čaj s Peppou! Tento herní set zajistí hodiny zábavy. Odložte si třeba hrnek na stolek, který se otáčí. A když nastane zavírací doba, všechny části se vejdou do domečku a snadno se tak skladuje.

TM Toys Peppa Pig - Plyšová Peppa 25 cm
279 Kč 269 Kč

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatičkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 35,5 cm
399 Kč 299 Kč

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa balerina 25 cm
279 Kč 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červeném baletním úboru. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - plyšový George 35,5 cm
399 Kč 269 Kč

Užij si spousty hraní se svým plyšovým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka
699 Kč 459 Kč

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

TM Toys Peppa Pig - sada kouzelník + 2 figurky
639 Kč 439 Kč

Máš rád čáry a magii stejně jako prasátko Peppa? Zakouzli si s Peppou a jeho kamarádem Georgem na narozeninové oslavě. Ukáží ti ty nejlepší kouzelnické triky s kouzelnickým kloboukem. Můžete si připravit společné narozeninové vystoupení a pak se obdarovat dárečky.

TM Toys Peppa Pig Set divadlo
1 629 Kč

Hrací Set Peppa Pig divadlo rozvíjí představivost a umožní dětem odehrávat divadelní scénky spolu s hrdiny ze seriálu Peppa Pig. Sada obsahuje 6 různých obrázku, které slouží jako scéna, dále součástí balení jsou i divadelní rekvizity. Je možně aktivovat zvukové efekty a také do scény vložit tablet a promítat díly seriálu Peppa Pig.

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 539 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig Škola a školní autobus hrací set-47%
1 899 Kč 999 Kč

Akce

Vydejte se do školy společně s Prasátkem Peppou. Sada obsahuje i školní autobus, budovu školy a její vybavení, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - školní autobus s figurkou-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Nový školní autobus prasátka Peppy má otevírací střechu, díky čemuž do něj lze snadno umístit až 3 figurky. Součástí je také figurka řidičky Rebeky, která bezpečně doveze všechny cestující do cíle.

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč 649 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

TM Toys Peppa Pig - Tajemné překvapení-26%
449 Kč 329 Kč

Akce

Objev svět zábavy s tajemným překvapením Peppa Pig. Rozbal barevnou, veselou krabičku a odhal tajemné šuplíky a skryté překvapení. V každém boxíku najdete figurku v třpytivém oblečení, party čepičku, dárek, krabičku na dárek a samolepky – celkem obsahuje 6 různých překvapení. Co najdeš ty?

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč 629 Kč

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

TM Toys Peppa Pig Výlet na nákupy
749 Kč 499 Kč

Vydejte se na nákupy společně s Prasátkem Peppou a navštivte paní Králíkovou. Sada obsahuje i kasu a nákupní košík, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - kuchyňská sada + 2 figurky-34%
699 Kč 459 Kč

Akce

Prasátko Peppa moc rád pomáhá v kuchyni mamince. Naštěstí mají lednici plnou čerstvých ingrediencí, takže se mohou rovnou pustit do vaření a pečení všech možných dobrůtek. Dejte však pozor, ať na sporáku nic nepřipálí!

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím
2 359 Kč 1 329 Kč

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 61 cm
999 Kč 859 Kč

Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Vláčkodráha
1 500 Kč 1 109 Kč

Stavebnice vláčkodráhy z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Stavebnice obsahuje koleje, nádraží, železniční přejezd, vláček s 2 vagónky. Děti si užijí spoustu zábavy s jejich oblíbenou licencí Peppa Pig.

TM Toys Peppa Pig - Auto Deluxe
1 049 Kč 899 Kč

Hrací set deluxe obsahuje auto prasátka Peppy, postavičku maminky, která řídí auto a figurku Peppy. Auto vydává zvuky klaksonu, motoru a také hraje hudbu, kterou dětí znají ze seriálu. V autě je také zabalený piknikový set, v kterém najdete rozkládací stoleček a kufřík. Auto je tak velké, že se do něj vejdou všichni čtyři členové rodinky.

TM Toys Peppa Pig - Kempingový vůz Peppy
529 Kč 379 Kč

Do tohoto krásného žlutého kempinkového vozu můžeš naskládat prasátko Peppy spolu s jeho kamarády i rodinkou a můžete se společně vydat na výlet. Toto balení neobsahuje postavičky. Jedná se o skvělý doplněk k dalším setům.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč 819 Kč

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 2 figurky
1 059 Kč 739 Kč

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s Peppou. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto
939 Kč 639 Kč

Prasátko Peppa a jeho rodinka právě vyráží na výlet svým krásným červeným autíčkem a budou rádi, když se k nim připojíš i ty. Řidičem je tatínek, stačí ho zmáčknout a auto se rozjede vpřed za vašimi společnými dobrodružstvími.

TM Toys Peppa Pig - Rodinný dům se světlem a zvukem
2 999 Kč 2 419 Kč

Rodinný dům Peppy je vysoký 55 cm a má 7 pokojíčků, které jsou různě vybavené. Světla v obýváku rozsvítíte stisknutím rohožky. V zahradě čeká další zvukové překvapení – stiskněte louži a uslyšíte známou písničku ze seriálu. Nezapomeňte vejít také do podkroví, kde otevřete střešní okno a Peppa se tak může podívat teleskopem na noční oblohu.