Barron Laird: Krev je můj chleba-18%
269 Kč 218 Kč

Několika cenami ověnčený Laird Barron (*1970), považovaný za šedou eminenci amerického hororu, tentokrát přichází s drsným thrillerem.

Bebarová Tereza: Čas na TE.BE-16%
369 Kč 309 Kč

S populární herečkou za nejlepšími tipy a triky pro domácnost i zahradu Šikovných a kreativních lidí není nikdy dost – a právě proto vznikl lifestylový a hobby pořad Čas na TE.BE.

Bushnellová Candace: Pravidla pro holky
299 Kč 252 Kč

Začne to dřív, než vám to vůbec dojde. Naučíte se pravidla pro holky. Marin je vynikající studentka, Její budoucnost vypadá zářně – angličtinář pan Beckett oceňuje, jak píše, a povídá si s ní o knihách.

Christie Agatha: Vraždy podle abecedy-19%
299 Kč 242 Kč

Detektivní román z roku 1936 patří k nejznámějším počinům královny zločinu. Tři anonymní dopisy a po nich tři vraždy – trafikantky Alice Ascherové v Andoveru, Betty Bernardové na pláži v Bexhillu a lorda Carmichaela Clarka v Curstonu.

Daynes Katie: Co je to virus?-19%
299 Kč 242 Kč

Viry jsou úplně malinkaté věci, které nám mohou způsobit chřipku, nachlazení a i jiné ošklivé nemoci. Jde se ale pro nim bránit? Mohou viry napadnout počítače? Kdo viry přenáší? A jsou opravdu všechny viry zlé?

Finder Joseph: Volný pád-19%
399 Kč 322 Kč

TO, ŽE JSTE PARANOIDNÍ, JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE PO VÁS NEJDOU…

Nick Conover je výkonný ředitel významné korporace. Místní mladík, který se z chudých poměrů vypracoval až na samotný kariérní vrchol. Nejobdivovanější muž v širokém okolí.

Hill Napoleon: Úspěch – na cestě k bohatství-19%
299 Kč 242 Kč

Tato kniha je sbírkou nejznámějších a nejsilnějších myšlenek legendy ve svém oboru, autora Napoleona Hilla. V tomto svazku čtenář najde hlavní myšlenky z jiných autorových knih, ale také zatím dosud nepublikované pasáže s jeho pozůstalosti.

Hubeňáková Zuzana: Nejhezčí mezi krávami-18%
279 Kč 226 Kč

Knihy Zuzany Hubeňákové přinášejí odlehčený pohled na věci nezvyklé, ale i ty běžné, všednodenní a všudypřítomné – jako je například papírový kapesník v pračce.

Mammay Michael: Mise na planetě-19%
359 Kč 289 Kč

Váleční hrdinové před důchodem nejsou obvykle odvoláváni a posíláni do dalekých končin galaxie kvůli rutinnímu vyšetřování.

Nofreeusernames: Miluju tě. Já vím
299 Kč 252 Kč

Nejtěžší cosplay? Být sama sebou na střední! Volné pokračování bestselleru Navždycky.

Avy si skoro nikdo nevšímá. Sice jí tak projde kdeco, ale jinak jí to pěkně štve.

Palán Aleš: Rady pánu Bohu, jak vylepšit svět ještě líp-18%
297 Kč 241 Kč

Je to známý vtip: Chcete Boha pobavit? Vyprávějte mu o svých plánech. Ale možná se stejně dobře baví, když si čte dalších čtyřicet Palánových rad, jak má vylepšit svět ještě o něco víc. A možná mu je četl už přes rameno, když je zrovna psal.

Ryzov Igor: Manipulujte jako Putin - Kremelská škola vyjdenávání
399 Kč 336 Kč

Vítejte ve světě ruské diplomacie Autor knihy si předsevzal, že vytvoří základní „učební pomůcku“ pro vyjednavače, která by shrnovala ty nejlepší zkušenosti východu i západu – od mistra Suna přes Machiavelliho až po Andreje Gromyka a pověstnou „krem

Star Wars Mandalorian - Dítě
229 Kč 193 Kč

Bude Dítě v bezpečí před silami zla? Starej se po 31 dní o malého nalezence z oblíbeného seriálu Star Wars: Mandalorian! Galaxie je vzrušující místo plné nečekaných nástrah a nebezpečenství.

Velká medvědí kuchařka-19%
349 Kč 282 Kč

Velká medvědí kuchařka

Ahoj, jsme medvědí kamarádi Nedvěd a Miška. Asi nás znáte z večerníčku Mlsné medvědí příběhy (právě běží na České televizi). Ze všeho nejraději mlsáme a podnikáme různá dobrodružství.

Vojáčková (Konečná) Šárka: Deník jóga matky
299 Kč 252 Kč

Je rodinný život dostatečně duchovní? Nebo snad nikdy raději ani nemít rodinu a odebrat se do ášramu v Jižní Indii, když tolik toužím po Pravdě? To byly otázky, které se sem tam honily mou myslí.

Wright Nicolas: Největší operace druhé světové války-18%
279 Kč 226 Kč

Projděte si známé i méně známé operace druhé světové války. Od napadení Polska Německem po bombové útoky Američanů na japonská města Hirošimu a Nagasaki. Kniha rozebírá klíčové momenty, jež určily vývoj největšího konfliktu v lidských dějinách.