Barnes Julian: Jediný příběh
299 Kč

242 Kč

Nový Barnesův román je příběhem lásky mladého studenta a stárnoucí ženy se všemi důsledky, které přináší životům obou protagonistů.


Bauer Jan: Tajemná alchymistka - Mordy v časech císaře Rudolfa II.
279 Kč

224 Kč

Novinka

Písař zemského soudu s pověřením pro zvláštní úkoly Lukáš Trobl z Květnice vyšetřuje vraždu svého přítele alchymisty Valentina Weigela, někdo ho zabil zřejmě proto, aby se mohl zmocnit tajného receptu. Z případu je však odvolán.


Bernt Eric: Rychlost zvuku
399 Kč

319 Kč

Novinka

Autistický mladík Eddie Parks touží po jediné věci: uslyšet hlas své zesnulé matky. Proto pracuje na vývoji unikátního přístroje, který dokáže rekonstruovat zvuky z minulosti.


Beverley Jo: Pán půlnoci-24%
329 Kč

247 Kč

Akce

Vstoupil do jejího života v bouři, podoben půlnoční temnotě, přinášející zprávu o smrti jejího laskavého otce.


Boudová Kamila: Falešná Pařížanka 2
259 Kč

208 Kč

Novinka

Falešná Pařížanka Kamila Boudová se vrací s novou knížkou, ve kterých popisuje svůj život ve vysněné Paříži. Osobní i pracovní život jí mění velká událost – narození dcery.


Carr Caleb: Anděl temnoty
499 Kč

399 Kč

Novinka

Píše se rok 1897 a z New Yorku se za rok stane druhé největší město světa. Dolní Manhattan má nejrizikovější chudinskou populaci.


Daily Lisa: Jak se ztrapnit (snadno a rychle)-24%
299 Kč

225 Kč

Akce

I EXPERTI NA VZTAHY MOHOU MÍT ZLOMENÁ SRDCE A KDYŽ JDE O LÁSKU, NIKDO SI NEMŮŽE BÝT NIČÍM JISTÝ…

Darby Vaughnová, holka z malého města, která se stala expertkou na randění, má konečně vše, o čem vždycky snila: okouzlujícího manžela, do něhož je po


Doležalová Alena: Rychlé večeře
129 Kč

97 Kč

Novinka

Pestrý výběr rychlých a chutných receptů, vhodných nejen pro přípravu každodenních večeří. Recepty z edice Nové recepty naší rodiny obsahují běžně dostupné suroviny a jsou jednoduché na přípravu, takže je zvládne opravdu každý.


Erskinová Barbara: Strom duchů
449 Kč

363 Kč

Z Londýna, kde po rozvodu prodala dům a zanechala svého povolání profesorky angličtiny, přijíždí Ruth Dunbarová do Edinburghu postarat se o nemocného otce.


Grisham John: Zúčtování
399 Kč

319 Kč

Novinka

Říjen 1946, městečko Clanton, stát Mississippi. Pete Banning, místní vážený občan, válečný hrdina, farmář, otec, soused a bohabojný člen metodistické církve, jednoho chladného podzimního rána vstal, vjel do města a spáchal šokující zločin.


Gutjahr Axel: Pěvci
379 Kč

304 Kč

Novinka

V této bohatě ilustrované publikaci najdete charakteristiky celkem osmdesáti osmi nejběžnějších druhů zpěvných ptáků střední Evropy.


Hill Edwin: Chata u jezera
399 Kč

319 Kč

Novinka

Edwin Hill ve svém debutu, mysteriózním thrilleru s brilantní zápletkou, představuje harvardskou knihovnici Hester Thursbyovou, která má zvláštního koníčka: hledá ztracené věci.


Hodgeová Susie: Stručný příběh moderního umění
369 Kč

314 Kč

Novinka

Nově pojatá kniha vysvětlí historii umění na 50 klíčových dílech – od Courbeta až po současné instalace Jajoi Kusamaové – a přiřadí tato známá díla k jednotlivým směrům, tématům a technikám.


James Julie: Letní romance
289 Kč

217 Kč

Chytlavý smyslný příběh bouřlivého milostného vztahu mezi renomovanou právničkou a investigativním novinářem.

Rozvodová právnička Victoria Sladeová už viděla tolik nešťastných manželství, že zcela zavrhla možnost vdát se.


Krumlovská Olga: Horoskopy 2020
299 Kč

239 Kč

Novinka

Stalo se již dobrou tradicí, že každým rokem vydává známá astroložka a autorka Olga Krumlovská své horoskopy, v nichž si mohou čtenáři najít základní předpovědi na následující rok, rady, čím se řídit a čeho se vyvarovat, jak pečovat o partnerské vzta


Larková Sarah: Rok delfínů
359 Kč

288 Kč

Novinka

ÚŽASNÝ ROMÁN O LÁSCE A ŽIVOTNÍCH SNECH, ODEHRÁVAJÍCÍ SE V EXOTICKÉM PROSTŘEDÍ NOVÉHO ZÉLANDU Jak mám žít dál? ptá se sama sebe Laura.


Letní kuchařka
299 Kč

239 Kč

Novinka

Kuchařka sestavená z receptů z časopisu Prima Fresh přináší nápady pro lehké letní vaření.


Ludvíková Jitka: Dotek vraha
299 Kč

239 Kč

Novinka

Spisovatelka Monika Hrubešová má pocit, že na ni padá celý svět. Vše jí přerůstá přes hlavu a ona si potřebuje odpočinout od starostí, mužů, publicity a především se musí vyrovnat s minulostí.


Macmillanová Gilly: Vyvrhel
329 Kč

266 Kč

Gilly Macmillanová po bestselleru Spálená obloha přichází s dalším temným thrillerem: Nejlepší kamarádi Noah a Abdi se od sebe nehnou ani na krok.


Mikšík Michal: Hřiby
279 Kč

224 Kč

Novinka

Obsažný praktický atlas se věnuje výhradně hřibovitým houbám, které se v přírodě sbírají nejvíce a někdy je obtížné je od sebe správně odlišit. Hřiby nejsou jen praváci, suchohřiby nebo křemenáče.


Miéville China: Tři okamžiky exploze
449 Kč

363 Kč

Jednoho rána se Londýn probudí a nebe je plné vznášejících se ledovců. Student anatomie zjišťuje, že v kostech každého z nás je od narození vyřezaný tajemný vzor.


Robertsová Nora: Okno do nebe
199 Kč

161 Kč

Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu – a je až nebezpečně přitažlivá.


Woldová Lene: Zločiny beze cti
279 Kč

226 Kč

Jak lze obhájit vraždu ze cti? Tato otázka zavedla autorku hluboko do jordánské kultury, do věznic v Akabě i do nekonečné pouště Vádí Rúm.


Zeman Pavel: Kutilem doma i na zahradě
349 Kč

279 Kč

Novinka

Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu.