Kealey Imogen: Osvobození
359 Kč 288 Kč

Novinka

Inspirováno skutečným příběhem hrdinky druhé světové války Nancy Wakeové.

V šestnácti letech Nancy opustila rodnou Austrálii, aby nalezla nový domov a životní lásku v Marseille.

Robertsová Nora: Cena za lásku
299 Kč 225 Kč

Novinka

Radostný život Jovilette má srdce lvice a povahu divoké kočky. Když jí poprvé Keane zkříží cestu, vystrčí na něj ostré drápky. Je si totiž jistá, že její nový okouzlující šéf může ohrozit vše, co ve svém životě má ráda.

Berg Mattias: My dva proti světu
399 Kč 319 Kč

Novinka

Erasmus Levine má velmi zvláštní práci.
Cestuje všude po boku prezidenta Spojených států a má nástroj schopný zničit život, jaký známe.

Blok Rachael: Stíny jezera
399 Kč 339 Kč

Týden před Vánocemi je katedrála v St. Albans pokrytá sněhem. Pod svátečními světélky však neklidně dřímá tma. U zledovatělého jezera se najde zmrzlé tělo mladé dívky. Policie se chytá jakékoliv stopy.

Briggs Patricia: Mercy Thompson 12 - Kouřový démon
349 Kč 262 Kč

Novinka

Jsem Mercedes Athena Thompsonová Hauptmanová. Mojí jedinou „superschopností“ je to, že se umím proměnit v osmnáctikilového kojota. A spravuju Volkswageny. Mám ale přátele na prazvláštních místech a záda mi kryje vlkodlačí smečka.

Brooks Terry: Ztracené elfeíny
499 Kč 425 Kč

Novinka

Elfka Aphenglow Elessedilová nemá zrovna šťastný život. Tím, že se připojila k druidskému řádu, strážcům magie a magických předmětů, si totiž znepřátelila většinu ostatních elfů včetně své matky.

Cranston Jonathan: Zvěrolékař na cestách
299 Kč 239 Kč

Novinka

Autor si ve svých třiceti letech už stihl vybudovat praxi na britském venkově a zároveň procestovat kus světa od africké džungle, přes východní Asii až po Nový Zéland.

Dawsonová Maddie: Dohazovačky
379 Kč 304 Kč

Novinka

Pětaosmdesátiletá Blix je proslulá dohazovačka a přinejmenším pro své nevděčné a snobské příbuzenstvo poněkud extravagantní bezdětná teta… a tak trochu čarodějka.

Farrell Matthew: Cos to udělal?
359 Kč 288 Kč

Novinka

V tomto surovém, napínavém thrilleru není rodina taková, jak se na první pohled jeví. Když v ošuntělém motelu ve Filadelfii najdou viset zohavené tělo, předpokládá forenzní specialista Liam Dwyer, že to bude případ jako každý jiný.

Fieldingová Joy: Na špatném místě
379 Kč 304 Kč

Novinka

Čtyři ženy – mladá Paige, její sestřenice a rivalka Heather, nejlepší kamarádka Chloe a matka Joan – se rozhodnou zkusit štěstí na online seznamce. Stáhnou si aplikaci a doufají, že s její pomocí konečně najdou lásku.

Finder Joseph: Vyjednavač
399 Kč 299 Kč

Novinka

MILIONY NALEZENÉ VE STARÉM DOMĚ ODKRYJÍ TEMNÉ RODINNÉ TAJEMSTVÍ…

Poté co investigativní reportér Rick Hoffman přijde o práci, snoubenku i byt, zbývá mu jen jediná možnost: odstěhovat se do domu, ve kterém prožil poněkud neradostné mládí.

Frasierová Anne: Nejsem z ledu
299 Kč 239 Kč

Novinka

Pod hladinou minneapoliského jezera je nalezeno tělo chlapce zamrzlé v ledu. Děsivý nález však není ojedinělý. Ba co hůř. Nalezená těla patří dvanáctiletým chlapcům, kteří zmizeli před dvaceti lety.

Giuliano Serena: Ciao Bella
298 Kč 241 Kč

Jak dospět, naučit se odpouštět a zamilovat si těstoviny.

„Nedávno jsem se dozvěděla, že trpím tetrafobií, strachem z čísla čtyři. Ten je velmi rozšířen hlavně v Asii. To je sen! Konečně lidé, kteří mi rozumí!

Ha Lee Yoon: Krkavčí lest
349 Kč 262 Kč

Novinka

Válka. Kacířství. Šílenství.

Když kapitán kel Čeris vyvolala ducha dávno mrtvého generála šaose Jedaa, aby jí pomohl potlačit povstání v jisté uzlové pevnosti, nepočítala s tím, že Jedao se po staletích osvobodí ze svého vězení — a posedne ji.

Haidler Jaroslav: Svět podle Stojana Jakobice
200 Kč 149 Kč

Novinka

Nemanželský syn ruské carevny Sofie a mnicha Rasputina brzy zabředne do politiky rodícího se státu dělníků a rolníků. Zděděné geny po rodičích nemohly ujít pozornosti nových mocipánů.

Haranová Maeve: Báječné časy
399 Kč 299 Kč

Novinka

Nejlepší přítelkyně Claudia, Sal, Ella a Laura se měsíc co měsíc scházejí u koktejlu a oslavují svoje přátelství, jež trvá už pětačtyřicet let.

Hejna Tomáš: Toulky Od Mělníka k Českému ráji
299 Kč 225 Kč

Novinka

Romantická krajina Mělnicka, Kokořínska, Mladoboleslavska a Mnichovohradišťska je plná nádherných a zajímavých památek, přírodních zajímavostí a kouzelných výhledů.

Hodge Sibel: Za tebou
279 Kč 224 Kč

Novinka

Chloe Bensonová se probudí svázaná v hrobě a netuší, jak a proč se v něm ocitla. Zvládne se odtamtud dostat a uprchnout, ale nikdo jí její příběh nevěří – ani policie, ani doktoři a její manžel Liam už vůbec ne.

Holahan Cate: Lhářka
349 Kč 297 Kč

Novinka

Pravda může být krutější než fikce.

Liza Cole, kdysi úspěšná spisovatelka, jejíž kariéra pomalu uvadá, má jen jeden měsíc na to, aby napsala thriller, který by mohl její jméno vrátit na seznam bestsellerů.

Hromas Hugo: Oheň a dým
399 Kč 319 Kč

Novinka

Originální kuchař Michal Hugo Hromas připravuje všechna jídla na ohni, ať už na roštu, v kotlíku či tažínu nebo jinými technikami.

Kalvo Are: Hory peklo ráj
369 Kč 277 Kč

Novinka

Jak se komik proti své vůli pokusil o lásku k přírodě

Are Kalvř vyrostl přímo uprostřed pohlednicové krajiny severozápadního Norska, obklopený fjordy a horami, za kterými lidé cestují přes půl planety. Jeho to ovšem do přírody nikdy netáhlo.

Loubry Jérome: Útočiště - Jediná možnost, jak přežít, je uniknout...
369 Kč 314 Kč

Novinka

Sandrine, která se před nedávnem přistěhovala do Normandie, dostává výzvu od notáře, aby si zajela převzít osobní věci z domu po své zemřelé babičce – svérázné ženě, jež žila osaměle na maličkém ostrově nedaleko pobřeží a odmítala se stýkat s dcerou

McBain Ed: Udělal jsem to já!
289 Kč 217 Kč

Novinka

Je říjen, v Isole panuje babí léto a unaveným detektivům na služebně 87. revíru odměřují nekonečné telefonáty a nespočetné hrnky kávy čas do konce směny. Pak zazvoní telefon a je nahlášena několikanásobná vražda v knihkupectví v centru města.

Nachtmanová Petra: Hádka
239 Kč 179 Kč

Novinka

Milostný thriller. Petr s Anitou se vzdali myšlenek na rozvod, aby zkusili začít znovu. Užívají si romantický pobyt v luxusním hotelu, ale v noci se nevyhnou ostrému slovnímu střetu. Petr vyhodí manželku na chodbu úplně nahou.

Nesser Hakan: Druhý život pana Roose
399 Kč 332 Kč

Když bylo Antemu Valdemaru Roosovi dvanáct let, spáchal jeho otec sebevraždu. Valdemar od té doby vytrvale volil v sázkové kanceláři stejnou kombinaci čísel.

Niedlich Sebastian: Přežít Smrt není legrace
299 Kč 239 Kč

Novinka

„Smrt se v něčem podobá návštěvě u zubaře: Víme, že nás to jednoho dne nemine, ale radost z toho nemáme.“
Jsou povolání snů, ale jsou i taková, která jsou spíše noční můrou.

Pivnik Sam: Osvětim - Příběh mého přežití
349 Kč 262 Kč

Novinka

Sam Pivnik byl jedním z posledních přeživších ze světa, který již neexistuje. Celkem čtrnáctkrát se ho pokusili zabít, ale díky štěstí, své fyzické síle a odhodlání nezemřít všechno přestál a mohl vyprávět svůj výjimečný životní příběh.

Ryder Jess: Bývalá manželka
359 Kč 288 Kč

Novinka

Čerstvě vdaná Nataša má perfektní dům, milujícího manžela a krásnou malou holčičku jménem Emily. Kdyby nebylo Jen, bývalé ženy jejího muže, která je nechce nechat na pokoji, její život by byl dokonalý.

Scott Amanda: Tajná cesta
289 Kč 217 Kč

Novinka

Smyslný milostný příběh s ozvěnou skotské klanové i královské historie.

Lady Marsi Cargillová se odmítá provdat za muže, který prahne po jejích pozemcích více než po její lásce.

Thompson Hunter S.: Rumový deník
299 Kč 255 Kč

Novinka

ento poloautobiografický román vznikl na počátku šedesátých let, ale prvního vydání se dočkal až v roce 1998, poté, co jej mezi Thompsonovými spisy nalezl jeho přítel, slavný herec Johnny Depp.

White Karen, Williams Beatriz, Willig La: Skleněný oceán
368 Kč 297 Kč

Květen 2013 Sarah Blake je americká autorka bestselleru, která se marně snaží najít zajímavé téma na další knihu. Bydlí sama, její matka, která žije v ústavu, má Alzheimerovu chorobu a svou dceru už skoro nepoznává.

Záleský Lukáš: Čtyři strany mince - Nebojte se bát
199 Kč 169 Kč

Novinka

Čtyři hororově laděné povídky, které vás rozhodně nenechají klidnými! Mladému účetnímu a jeho krásné ženě se podaří najít skvělého finančního poradce a peníze se jen kupí. To je skvělé, nebo snad ne?