Air wick Spray Aruba melounový koktejl-38%
129 Kč 79 Kč

Produkty z řady Air Wick zajistí, aby váš domov voněl vždy příjemně. Sprej pro eliminaci nepříjemných pachů s vůní žlutých melounů z ostrova Aruba vás přenese do tropického ráje.

Air wick Spray Maui mangové šplíchnutí 250 ml-31%
129 Kč 89 Kč

Produkty z řady Air Wick zajistí, aby váš domov voněl vždy příjemně. Sprej pro eliminaci nepříjemných pachů s vůní sladkých plodů manga z ostrova Maui vás přenese do tropického ráje.

Air wick Difuzér Prádlo ve vánku 30 ml-43%
209 Kč 119 Kč

Svěžest prádla třepotajícího se ve vánku, to je vůně difuzéru Airwick. Využívá přírodní ratanové stonky, které napomáhají k jemnému rozptýlení vůně. Vytvořte přívětivou atmosféru pomocí tohoto elegantního difuzéru.

Air wick Difuzér Radostné léto 30 ml-33%
209 Kč 139 Kč

Difuzér AirWick využívá přírodní bambusová stébla k jemnému uvolňování nádherných vůní. Ve této vůni ucítíte bílé květy, meloun a vanilku a její intenzitu můžete regulovat počtem vložených tyčinek.

Air wick Difuzér Tyrkysová laguna 30 ml-47%
209 Kč 109 Kč

Vůně difuzéru Tyrkysová laguna v sobě ukrývá osvěžující tóny mořského vzduchu s dřevitou mírně exotickou vůní. V difuzéru jsou použity přírodní bambusová stébla k jemnému uvolňování nádherných vůní.

Air wick Decosphere Mango a zelený citrón 75 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Přenosný osvěžovač vzduchu Air Wick Decosphere je ideální pro koupelny, obývací pokoje, kuchyně, ložnice a jiné pokoje, které chcete vyzdobit vůní. Vůně vydrží až 8 týdnů.

Air wick Spray Pure Středomořské slunce 250 ml-31%
129 Kč 89 Kč

Nová řada prémiových sprejů s okamžitým účinkem. Provoňte svůj domov vůni středozemního moře, která navodí slastný dotek slunečních paprsků a uklidňující teplo Středomoří. Objem 250 ml.

Air wick Spray Pure Svěží vánek 250 ml-38%
129 Kč 79 Kč

Nová řada prémiových sprejů s okamžitým účinkem. Provoňte svůj domov hravou vůní jarního vánku, která navodí atmosféru naděje a radosti, kterou přináší probouzející se příroda. Objem 250 ml.

Air wick Essential Oils svíčka - Vanilka & sladké mandle 185g
189 Kč 169 Kč

Novinka

Za chladných nocí zapalte vonnou svíčku AirWick, která příbytek provoní vůní vanilky a mandlí. Přidejte jemnou vůni a teplé světlo do vašeho domova. Ideální do kuchyně, ložnice a obývacího pokoje.

Air wick Essential Oils svíčka - Pomeranč & Vonná tyčinka 185 g
189 Kč

Novinka

Zútulnění domácnosti za chladných večerů je možné díky vonné svíčce Air Wick s vůní pomeranče, koření a santalového dřeva. Skleněný svícen s uzávěrem z přírodního korku kompletuje útulnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick Spray Pure Jemná bavlna 250 ml-38%
129 Kč 79 Kč

Nová řada prémiových sprejů s okamžitým účinkem. Provoňte svůj domov vůní svěží bavlny, která navodí hebkost čerstvě vypraného prádla. Objem 250 ml.

Air wick Spray Pure Květy třešní 250 ml
100 Kč 89 Kč

Toužíte po domově, ve kterém se line příjemná vůně? S osvěžovačem Spray Pure Květy třešní 250 ml značky Airwick toho docílíte snadno. Sprej můžete účinně aplikovat v konkrétních místech nebo jen na provonění domova a navození příjemné atmosféry.

Air wick Spray Pure Bílý květ vanilky 250 ml-31%
129 Kč 89 Kč

Nová řada prémiových sprejů s okamžitým účinkem. Provoňte svůj domov sladkou květinovou vůní bílé vanilky, která navodí neposkvrněnost a křehkost orchideje, z níž se tato vůně získává. Objem 250 ml.

Air wick Pure vonné tyčinky Květy třešní 25 ml-43%
209 Kč 119 Kč

Air Wick Pure vonné tyčinky Květy třešní 25 ml vám provoní celou domácnost svou příjemnou květinovou vůní. Kolekce Air Wick Pure je první neustále se měnící vůně, díky čemuž vás jen tak neomrzí. K jemnému rozptýlení nádherné vůně poslouží přírodní ratanové stonky.

Air wick Pure vonné tyčinky Svěží vánek 25 ml-43%
209 Kč 119 Kč

Air Wick Pure vonné tyčinky Svěží vánek 25 ml vám provoní celou domácnost svou jemnou a příjemnou vůní. Kolekce Air Wick Pure je první neustále se měnící vůně, díky čemuž vás jen tak neomrzí. K jemnému rozptýlení nádherné vůně poslouží přírodní ratanové stonky.

Air wick Svíčka - Borovicový les
109 Kč

Novinka

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní borovicového lesa od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni borovice s jemným kořením, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Jantarová růže
109 Kč

Novinka

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní jantarové růže od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na vůni jantarové růže, sladké vanilkové chai v zábalu santalového dřeva, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Vůně svařeného vína
109 Kč

Novinka

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní svařeného vína od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni svařeného vína s prvky skořice a hřebíčku, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Svíčka - Vůně vanilkového cukroví
109 Kč

Novinka

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní vanilkového cukroví od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni sladkého koření s vůní vanilky, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.

Air wick Vonné tyčinky - Jantarová růže 30 ml-20%
150 Kč 119 Kč

Přírodní ratanové tyčinky dipsonují vůní podmanivé jantarové růže, sušeného dřeva, moře a vánku. Vůni lze regulovat a vydrží až 4 týdny. Air wick Vonné tyčinky – Jantarová růže 30 ml jsou určeny do difuzéru.

Air wick Vonné tyčinky - Vůně svařeného vína 30 ml-20%
150 Kč 119 Kč

Přírodní ratanové tyčinky dipsonují vůní podmanivého svařeného vína, hřebíčku, badyánu i skořice. Vůni lze regulovat a vydrží až 4 týdny. Air wick Vonné tyčinky – Vůně svařeného vína 30 ml jsou určeny do difuzéru.

Air wick Vonné tyčinky - vzácné hedvábí a orchideje z orientu 25 ml-43%
209 Kč 119 Kč

Air Wick Vonné tyčinky – vzácné hedvábí a orchideje z orientu 25 ml vám provoní celou domácnost svou svěží exotickou vůní. Vonné tyčinky Air Wick jsou první neustále se měnící vůní, díky čemuž vás jen tak neomrzí. K jemnému rozptýlení nádherné vůně poslouží přírodní ratanové stonky.

Air wick XXL svíčka - Jablko a skořice 310 g
259 Kč

Novinka

Toužíte po bytě vonícím po čerstvě upečeném jablečném závinu bez toho pečení? Vonná svíčka Air Wick nabízí přesně to – vůni jablek a skořice v tomto úžasném dezertu. Designový skleněný svícen s nálepkou kompletuje příjemnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick XXL svíčka vůně vanilky 310 g
259 Kč

Novinka

Celoroční připomínka zimy a svátečního období je možná díky vonné svíčce Air Wick s vůní pravé sladké vanilky, která připomíná pečící se cukroví. Designový skleněný svícen s nálepkou kompletuje útulnou atmosféru, kterou pálení této svíčky vyvolá.

Air wick Botanica by svíčka - Vanilka a himalájská magnolie 205 g-68%
415 Kč 129 Kč

Provoňte svůj domov se svíčkou Botanica s vůní vanilky a himalájské magnólie 205 g od Air Wicku. Svíčka je vyrobena z včelího vosku a doplněna esenciálním olejem z magnólie získaného z čínského Yunnanu pod Himalájemi. Užijte si až 40 hodin pohody a svěží vůně.

Air wick Svíčka - Vůně zimního ovoce
109 Kč

Novinka

Provoňte svůj domov s aromatickou svíčkou s vůní zimního ovoce od Air Wicku. Svíčka je v praktickém skleněném obalu a doplněna esenciálními oleji. Těšit se můžete na sváteční vůni zimních bobulí pomyslně zahalených v jinovatce, které se dokonale hodí pro zimní večery. Užijte si až 20 hodin pohody a intenzivní vůně.