12 produktů

Dickie RC Transformers Rumble Grimlock 1:16-53%
2 599 Kč

1 199 Kč

Výprodej

Auto na dálkové ovládání v designu Transformers Grimlock. Rc auto s unikátní funkcí turbo která auto vymrští na zadní do podoby transformera. Nechybí klasické světelné a zvukové efekty. Model je vyroben z kvalitního plastu v měřítku 1:16.


Dickie RC Transformers Turbo Racer Sideswipe
1 099 Kč

899 Kč

Auto na dálkové ovládání Transformers RC Turbo Racer Sideswipe nadchne nejen všechny fanoušky tohoto žánru. Autíčko je vyrobeno z odolného plastu, má podsvícené ráfky kol a kapotu a nechybí funkce turbo.


Dickie Transformers Mission Racer Bumblebee
329 Kč

245 Kč

Unikátní vystřelovací autíčko v designu oblíbeného transformera Bumblebee. Jednoduchý mechanizmus, pomocí gumového pásku autíčko vystřelíte z rampy, která je součástí balení. Autíčko je vyrobeno z kvalitních materiálů a je 11 cm dlouhé.


Dickie Transformers Sideswipe střílící-66%
599 Kč

199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Transformers Sideswipe auto na volnoběh. Po stisknutí speciálního znaku na kapotě vozu autíčko vystřelí disk. Nechybí oblíbené funkce, jako jsou světelné efekty a zvuky túrování motoru či řinčení boje. Autíčko je vyrobeno z kvalitního plastu a je 20 cm dlouhé.


Karton P+P Anatomický batoh KLASIK II Transformers
899 Kč

399 Kč

Anatomická batoh s oblíbeným motivem Transformers se skládá se dvou větších a jedné menší kapsy na zip. Na bocích jsou kapsy na lahev na pití. Batoh je vhodný pro studenty I. stupně.


Transformers Deka 130x160 cm
399 Kč

Dětská deka fleece Transformers Bumblebee. Deka fleece je vyrobena ze 100% Polyesteru v rozměrech 130×160cm. Ocení jí nejeden fanoušek tohoto filmu. Premiéra nového dílu je již 26.06.2014.


Transformers MV5 Turbo 1x transformace - Megatron
489 Kč

459 Kč

Více, než se na první pohled zdá! Figurka Turbo Changers se v jediném kroku transformují z robota na vozidlo a zpět! Figurka oblíbeného hrdiny vyrobena z plastu, podle filmu Transformers: Poslední rytíř.


Transformers 4 na zvířatech Optimus Prime a Grimlock
499 Kč

442 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nejmocnější Transformeři ve vesmírné bitvě na mohutných zvířatech! Vytvořte zcela nové bitvy Transformers se Sparkers! Každý Transformer jezdí na válečném zvířeti, které je vybaveno pro závod!


Transformers RID Kombinátor set Strongarm
969 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děti mohou kombinovat síly a aktivovat úžasné vyskakovací režimy s figurkami Kombinátorů Transformers: Robots in Disguise. Kombinujte a aktivujte! Figurky se v pár snadných krocích změní z robota na sportovní auto a mohou se kombinovat mezi sebou.


Transformers RID Kombinátor Skysledge a Stormhammer
699 Kč

569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Co se stane, když srazíte a zkombinujete síly s figurkami Transformers: Robots in Disguise? Ne, nebude to dopravní zácpa. Získáte figurku dvojrobota Crash Combiner! Každá figurka se může zvlášť přeměnit z robota na auto ve 3 krocích.


Transformers TRA MV5 Deluxe figurky - Dinobot Slug
889 Kč

749 Kč

Figurka oblíbeného hrdiny s propracovanými detaily z řady Deluxe. Plastová figurka vyrobena podle filmu Transformers: Poslední rytíř. Transformujte v devatenácti krocích do jednoho ze tří režimů. Figurka je neuvěřitelná, přesně jak fanoušci filmu očekávají od Deluxe edice.


Transformers TRA MV5 Voyager Autobot Hound
1 279 Kč

1 049 Kč

Nejmocnější válečníci ve vesmíru přicházejí v sérii Transformers: Poslední rytíř v edici Voyager. Tyto velké detailně zpracované figurky zachycují vůdce Autobotů a Deceptikonů v celé jejich síle a slávě. Obsahuje klasickou přeměnu a úžasné vyjádření, každá figurka třídy Voyager přinese některé z nejlepších postaviček z filmu k životu.