BOLEY dívčí set 2ks triček-50%
504 Kč 252 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné trička v růžovém provedení budou slušet každé holčičce. Kvalitní bavlna a příjemné nošení, lehké oblékání a snadná údržba to jsou přednosti triček, které uvítá každý rodič pro své dítko.

BOLEY dívčí set 3 ks body s dlouhým rukávem MULTIPACK GIRLS-50%
499 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí set 3 body od značky Boley je vyroben z kvalitní 100% bavlny, která je příjemná na nošení během dne i na spinkání. Barevná body se snadno zapínají na patentky mezi nožičkama.

BOLEY dětský set 2 ks triček MULTIPACK Unisex-40%
499 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský set 2 triček od značky Boley je vyroben z kvalitní 100% bavlny, která je příjemná na nošení během dne i na spinkání. Šedá trička s roztomilými obrázky mají zapínání na patentky u ramínka.

BOLEY dětský set 2 ks overálků MULTIPACK Unisex-40%
649 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský set 2 overalů od značky Boley je vyroben z kvalitní 100% bavlny, která je příjemná na nošení během dne i na spinkání. Šedé overálky s roztomilými obrázky lesa se snadno zapínají na zip ze přední strany.

BOLEY dětský set 3 ks body s dlouhým rukávem MULTIPACK-40%
469 Kč 281 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský set 3 body překřížených na ramenou s dlouhým rukávem od značky Boley je vyroben z kvalitní 100% bavlny. Základní kousek oblečení pro miminka má praktické zapínání na patentky mezi nožičkama. Křížení předního a zadního dílu na ramenou zajistí nejpohodlnější oblékání přes hlavičku.

BOLEY dětský set 2ks triček-50%
504 Kč 252 Kč

Akce

Pohodlné trička budou slušet každému děťátku. Kvalitní bavlna a příjemné nošení, lehké oblékání a snadná údržba to jsou přednosti triček, které uvítá každý rodič pro své dítko.