R2 chlapecké dlouhé funkční kalhoty černomodré-50%
449 Kč 224 Kč

Akce

Dětské funkční kalhoty pro chlapce s výrazným odvodem vlhkosti i udržováním tělesného tepla. Moderní elastický střih. Příjemný materiál se zastoupením umělých vláken. Bezešvá technologie pro pohodlné nošení. R2 chlapecké dlouhé funkční kalhoty černomodré jsou velmi lehké a ideální pro různorodé sportovní aktivity.

R2 dívčí dlouhé funkční kalhoty růžové-50%
449 Kč 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské funkční kalhoty pro dívky s výrazným odvodem vlhkosti i udržováním tělesného tepla. Moderní elastický střih. Příjemný materiál se zastoupením umělých vláken. Bezešvá technologie pro pohodlné nošení. R2 dívčí dlouhé funkční kalhoty růžové jsou velmi lehké a ideální pro různorodé sportovní aktivity.

R2 dívčí funkční tričko ATF304A-50%
549 Kč 274 Kč

Akce

Dětské funkční tričko pro dívky s výrazným odvodem vlhkosti i udržováním tělesného tepla. Příjemný materiál se zastoupením umělých vláken. Bezešvá technologie pro pohodlné nošení. R2 dívčí tričko ATF304A je velmi lehké a ideální pro různorodé sportovní aktivity.

R2 funkční tričko chlapecké dlouhé černomodré ATF307A-50%
549 Kč 274 Kč

Akce

Dětské funkční tričko pro chlapce s výrazným odvodem vlhkosti i udržováním tělesného tepla. Příjemný materiál se zastoupením umělých vláken. Bezešvá technologie pro pohodlné nošení. R2 tričko černomodré ATF307A je velmi lehké a ideální pro různorodé sportovní aktivity.