SES Barvy na textil a hedvábí-trendy barvy
379 Kč 339 Kč

Barvy na textil a hedvábí ozdobí všechny druhy látek. Děti si mohou pomalovat šesti módními barvami trička, tašky, botky nebo například závěsy ve svém pokojíčku. Barvy výrobně kryjí.

SES Doktorský kufřík

SES Doktorský kufřík

Hodnocení: 2,7
439 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doktorský kufřík je jako skutečný. Obsahuje všechny potřebné nástroje k základnímu ošetření malého pacienta. Kdo si nehrál jako dítě na doktora? Nyní se mohou děti cítit jako opravdoví lékaři.

SES Odlévání a malování koní-17%
339 Kč 279 Kč

Akce

Velká sada pro odlévání reliéfů koní. Děti mohou pomocí této sady vyrábět přívěsky, magnety, nebo dárky pro své nejbližší. Hmotu, vzniklou smícháním pevné jemné sádry s vodou, nalijí do přiložených forem. Poté koně ozdobí barvami.

SES Sádrový trojkomplet - dinosauři
429 Kč 379 Kč

Sádrový trojkomplet dinosauři přináší nový rozměr odlévání. Děti ze tří pevných gumových forem na odlévání vytvoří dokonale propracovaný model dinosaurů. Poté si je mohou nabarvit barvičkami.

SES Skládání ze dřeva
489 Kč 429 Kč

Skládání ze dřeva umožní malým kutilům složit si z tvrdého dřeva originální hračky. Jednoduchým způsobem si sestí na co pomyslí, stačí jen zapojit fantazii. Stavebnice obsahuje i kladívko pro snadnější skládání.

SES Výroba dřevěných hraček
539 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výroba dřevěných hraček z přesných dřevěných dílů různých velikostí. Děti si mohou pomocí hřebíčků a lepidla vyrobit své originální hračky. Dřevěné díly, kladívko s vytahovačem hřebíčků, hřebíčky, lepidlo i „pomocná ruka“ jsou obsahem balení.

SES Zatloukačka - fantazie

SES Zatloukačka - fantazie

Hodnocení: 4,5
459 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zatloukačka fantazie je kreativní zábava pro děti. Na podložku z přírodního korku si děti sestaví z přiložených dřevěných dílů barevný obrázek a poté jej zatluče pomocí kladívka a připínáčků.

SES Odlévání a malování svítících zvířátek
339 Kč 299 Kč

Odlévání a malování svítících zvířátek je skvělá hračka na zabavení vašich výtvarníků. Reliéfní forma pro odlévání má motivy zvířátek. Pomocí této sady mohou děti vyrábět svítící přívěsky, magnety, nebo dárky pro své nejbližší.

SES Výroba svíček

SES Výroba svíček

Hodnocení: 4,2
399 Kč 359 Kč

Výroba svíček je dekorativní sada pomocí, které si budou moci děti z tvárných vosků a přiloženého knotu vyrobit ozdobné originální svíčky. Ty se budou skvěle hodit jako výzdoba do pokoje nebo jako dárek.