10 produktů

SES Barvy na textil a hedvábí-trendy barvy
369 Kč
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barvy na textil a hedvábí ozdobí všechny druhy látek. Děti si mohou pomalovat šesti módními barvami trička, tašky, botky nebo například závěsy ve svém pokojíčku. Barvy výrobně kryjí.


SES Výroba svíček

SES Výroba svíček

Hodnocení: 4,5
389 Kč

369 Kč

Výroba svíček je dekorativní sada pomocí, které si budou moci děti z tvárných vosků a přiloženého knotu vyrobit ozdobné originální svíčky. Ty se budou skvěle hodit jako výzdoba do pokoje nebo jako dárek.


SES Odlévání a malování koní
359 Kč

329 Kč

Velká sada pro odlévání reliéfů koní. Děti mohou pomocí této sady vyrábět přívěsky, magnety, nebo dárky pro své nejbližší. Hmotu, vzniklou smícháním pevné jemné sádry s vodou, nalijí do přiložených forem. Poté koně ozdobí barvami.


SES Skládání ze dřeva malá sada
443 Kč

Skládání ze dřeva umožní malým kutilům složit si z tvrdého dřeva originální hračky. Jednoduchým způsobem si sestí na co pomyslí, stačí jen zapojit fantazii. Stavebnice obsahuje i kladívko pro snadnější skládání.


SES Doktorský kufřík

SES Doktorský kufřík

Hodnocení: 2,5
429 Kč

312 Kč

Doktorský kufřík je jako skutečný. Obsahuje všechny potřebné nástroje k základnímu ošetření malého pacienta. Kdo si nehrál jako dítě na doktora? Nyní se mohou děti cítit jako opravdoví lékaři.


SES Odlévání a malování svítících zvířátek
339 Kč

Odlévání a malování svítících zvířátek je skvělá hračka na zabavení vašich výtvarníků. Reliéfní forma pro odlévání má motivy zvířátek. Pomocí této sady mohou děti vyrábět svítící přívěsky, magnety, nebo dárky pro své nejbližší.


SES Sádrový trojkomplet - dinosauři
379 Kč
365 Kč

Sádrový trojkomplet dinosauři přináší nový rozměr odlévání. Děti ze tří pevných gumových forem na odlévání vytvoří dokonale propracovaný model dinosaurů. Poté si je mohou nabarvit barvičkami.


SES Výroba dřevěných hraček
439 Kč
429 Kč

Výroba dřevěných hraček z přesných dřevěných dílů různých velikostí. Děti si mohou pomocí hřebíčků a lepidla vyrobit své originální hračky. Dřevěné díly, kladívko s vytahovačem hřebíčků, hřebíčky, lepidlo i „pomocná ruka“ jsou obsahem balení.


SES Zatloukačka

SES Zatloukačka

Hodnocení: 5
409 Kč

316 Kč

Zatloukačka je skvělá hračka pro malé kutily, kteří se chtějí podobat svému tatínkovi. Na korkovou podložku si děti sestaví z dřevěných dílů barevný obrázek a poté jej zatlučou pomocí kladívka a připínáčků.


SES Zatloukačka - fantazie

SES Zatloukačka - fantazie

Hodnocení: 4,5
409 Kč
389 Kč

Zatloukačka fantazie je kreativní zábava pro děti. Na podložku z přírodního korku si děti sestaví z přiložených dřevěných dílů barevný obrázek a poté jej zatluče pomocí kladívka a připínáčků.