Unuo Dívčí softshellová bunda bez zateplení Jednorožci
919 Kč

Novinka

Dívčí softshellová bunda od české značky Unuo krásně přiléhá, a tak výborně plní svou termoizolační funkci. Praktický náplet na rukávu zajistí, že dovnitř nebude foukat ani pršet. Pro vyšší bezpečí je bundička ozdobena reflexní nažehlovačkou na zadním díle a na paži. 

Unuo dětská softshellová bunda bez zateplení Pejsci
919 Kč

Novinka

Dětská softshellová bunda od české značky Unuo je vybavena funkční TPU membránou, která zajistí kromě dlouhé životnosti materiálu také větruodolnost. Pro vyšší bezpečí je bundička ozdobeny reflexní nažehlovačkou na zadním díle a na paži. 

Unuo Dívčí softshellové kalhoty bez zateplení Jednorožci
649 Kč

Novinka

Dívčí softshellové kalhoty od značky Unuo krásně přiléhají, a tak skvěle plní svou termoizolační funkci. V nohavicích je vložena praktická gumička, díky které můžete kalhoty „zvýšit“ při brodění se vodou, ale také přizpůsobit rychle rostoucím dětem.

Unuo Dětské softshellové kalhoty bez zateplení Pejsci
649 Kč

Novinka

Dětské softshellové kalhoty od značky Unuo krásně přiléhají, a tak skvěle plní svou termoizolační funkci. V nohavicích je vložena praktická gumička, díky které můžete kalhoty „zvýšit“ při brodění se vodou, ale také přizpůsobit rychle rostoucím dětem.

Unuo dívčí softshellové kalhoty bez zateplení Květinky
649 Kč

Novinka

Dívčí softshellové kalhoty od značky Unuo krásně přiléhají, a tak skvěle plní svou termoizolační funkci. Kalhoty jsou natahovací a velmi pružný náplet se lehce přizpůsobí. Kalhoty jsou ve střihu regular.

Unuo dívčí batolecí softshellové kalhoty bez zateplení Květinky
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí batolecí softshellové kalhoty od značky Unuo jsou lehce hřejou a zároveň neprofouknou. Skvěle chrání před promoknutím a porostou s vašimi dětmi dlouho. Střih je slim je tak vhodný i pro hubené nebo odplenkované děti.

Unuo chlapecká softshellová bunda bez zateplení Autíčka
899 Kč

Novinka

Chlapecká softshellová bunda od české značky Unuo je vybavena funkční TPU membránou, která zajistí kromě dlouhé životnosti materiálu také větruodolnost a nepromokavost. Bunda je zdobená motivem autíček.

Unuo dívčí softshellová bunda bez zateplení Květinky
919 Kč

Novinka

Dívčí softshellová bunda od české značky Unuo je vybavena funkční TPU membránou, která zajistí kromě dlouhé životnosti materiálu také větruodolnost a nepromokavost. Bunda je zdobená motivem kytiček.

Unuo dívčí softshellové kalhoty bez zateplení Sporty
439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednobarevné dívčí softshellové kalhoty bez zateplení v pružném provedení od značky Unuo. Kalhoty lehce zahřejí, neprofouknou ani nepropustí první kapsy deště. Na straně je reflexní prvek.