Reima dívčí oboustranná čepice Tanssi
470 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí čepice od značky Reima v oboustranném provedení. Z jedné strany má pruhovaný vzor, z druhé je jednobarevná a zdobená logem značky. Využití najde při každodenních procházkách.

Reima chlapecká oboustranná čepice Tanssi
470 Kč

Novinka

Chlapecká čepice od značky Reima v oboustranném provedení. Z jedné strany má pruhovaný vzor, z druhé je jednobarevná a zdobená logem značky. Využití najde při každodenních procházkách.

Columbia dětská modrá snapback kšiltovka Youth Snap Back 1769681467
499 Kč

Novinka

Dětská kšiltovka Columbia Youth Snap Back Hat je opatřena síťkou, takže je ideální pro teplé letní dny. Díky nastavitelnému pásku kšiltovka perfektně sedí a poroste spolu s dítětem. Oči proti sluníčku chrání prohnutý kšilt. Na přední straně kšiltovku zdobí výšivka.

Reima dívčí oboustranná čepice Kilppari
470 Kč

Novinka

Dívčí čepice od značky Reima v oboustranném provedení. Z jedné strany má vzor, z druhé je jednobarevná a zdobená logem značky. Využití najde při každodenních procházkách.

Columbia dívčí tmavě modrá kšiltovka Youth Tech Ball Cap 1934471466
499 Kč

Novinka

Nadčasová dívčí kšiltovka Columbia Youth Tech Ball Cap zaručuje komfort a ochranu. Je vyrobena z voděodolného Omni-Shield, pot odvádějícího materiálu Omni-Wick obsahující UPF 50. Díky nastavitelnému pásku kšiltovka perfektně sedí a poroste spolu s dívkou. Její nadčasový vzhled jí dodává barevná kombinace s kontrastní barvou kšiltu.

Reima chlapecká oboustranná čepice Kilppari
470 Kč

Novinka

Chlapecká čepice od značky Reima v oboustranném provedení. Z jedné strany má vzor, z druhé je jednobarevná a zdobená logem značky. Využití najde při každodenních procházkách.

Reima dívčí oboustranný klobouk Viiri
550 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí oboustranný klobouk od značky Reima s ochranným UV faktorem 50+. Prodloužená krempa nepustí škodlivé paprsky k očím, tváři ani ke krku. Klobouček je vyroben z prodyšného a lehkého materiálu SunProof.

Reima chlapecký oboustranný klobouk Viehe
550 Kč

Novinka

Chlapecký oboustranný klobouk od značky Reima s ochranným UV faktorem 50+. Kšilt nepustí škodlivé paprsky k očím, tváři ani ke krku. Klobouček je vyroben z prodyšného a lehkého materiálu SunProof.

Reima chlapecká kšiltovka Vesikirppu
550 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecká kšiltovka pro batolata od značky Reima je naprosto klíčovým doplňkem do slunečného počasí Má lehčí střih bez podšívky a je vyrobena ze strečového materiálu s ochranným UV faktorem 50+. Kšilt chrání tvář, zatímco zadní krempa nepustí sluníčko na zadní stranu krku.

Quiksilver chlapecký tmavě modrý klobouk Flounders Boy AQKHA03331-KSH0
589 Kč

Novinka

Chlapecký oboustranný klobouk Quiksilver Flounders Boy bezpečně ochrání hlavu, oči, ale i krk před slunečními paprsky. Hodí se tak k vodě i na běžné nošení. Na přední straně klobouk zdobí znak Quiksilver. Odvětrání během teplých dnů zajistí dírky po stranách klobouku.

Quiksilver chlapecká černá trucker kšiltovka Migrant Pattern AQBHA03475-KVJ0
589 Kč

Novinka

Chlapecká kšiltovka Quiksilver Migrant pattern je opatřena síťkou, takže je ideální pro teplé letní dny. Díky nastavitelnému pásku kšiltovka perfektně sedí a poroste spolu s dítětem. Oči proti sluníčku chrání rovný kšilt. Zajímavý vzhled kšiltovce dodávají plameny na přední straně.