Reima dívčí jarní overal Drobble
2 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vzorovaný dívčí overal vhodný na jaro od značky Reima s membránou Reimatec. Funkční materiál je nepromokavý, prodyšný, navíc odolný vůči větru a nečistotám. Hladká polyesterová podšívka usnadňuje oblékání a posktuje velkou volnost pohybu. Overal má reflexní prvky pro větší bezpečnost.

Reima dětský jarní overal Batans
2 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jarní overal pro batolata od značky Reima s membránou Reimatec. Funkční materiál je nepromokavý, prodyšný, navíc odolný vůči větru a nečistotám. Hladká polyesterová podšívka usnadňuje oblékání a posktuje velkou volnost pohybu. Kapuce je odnímatelná pro větší bezpečnost dítěte.

Reima dívčí softshellový overal Nurmes
1 920 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí softshellový overal od značky Reima je nepromokavý, perfektně chrání před větrem a zároveň je velmi prodyšný. Elastický materiál má měkký fleecový rub, který je velice příjemný na omak. Svrchní vrstva účinně odpuzuje vodu a nečistoty, aniž by bylo použito toxického fluorokarbonu. Overal je vybaven bezpečnou odnímatelnou kapucí a kapsami na zip. V oblasti kolen je extra odolný materiál pro větší ochranu.

Reima dětský jarní overal Drobble
2 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vzorovaný dětský overal vhodný na jaro od značky Reima s membránou Reimatec. Funkční materiál je nepromokavý, prodyšný, navíc odolný vůči větru a nečistotám. Hladká polyesterová podšívka usnadňuje oblékání a posktuje velkou volnost pohybu. Overal má reflexní prvky pro větší bezpečnost.

Reima chlapecký softshellový overal Nurmes
1 920 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecký softshellový overal od značky Reima je nepromokavý, perfektně chrání před větrem a zároveň je velmi prodyšný. Elastický materiál má měkký fleecový rub, který je velice příjemný na omak. Svrchní vrstva účinně odpuzuje vodu a nečistoty, aniž by bylo použito toxického fluorokarbonu. Overal je vybaven bezpečnou odnímatelnou kapucí a kapsami na zip. V oblasti kolen je extra odolný materiál pro větší ochranu.

Reima dětský softshellový overal Mjosa
1 920 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odolný softshellový overal pro batolata od značky Reima s membránou Reimatec je větruodolný, prodyšný a nepromokavý. Kapuce chrání před studeným větrem, ale zároveň je velmi bezpečná, protože se snadno oddělí, pokud se dítě o něco zachytí. Celorozepínací zip s chráničem brady umožňuje snadné oblékání i svlékání. Overal má odolná zesílení v sedací části a na kolenou, aby dítěti vydržel co nejdéle.