Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10694452

Star brite Odpuzovač vodních kapek na čelní sklo 237 ml

Star brite Odpuzovač vodních kapek na čelní sklo 237 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odpuzovač vodních kapek na čelní sklo 237 ml (Rain View); Zlepšuje průhled okny a clonami za deště. Ošetřený povrch se stane natolik „kluzkým“, že kapky a vodní skvrny sklouznou pryč. Použitelný na sklo a plastické hmoty (polykarbonát a akrylové… Celý popis
490 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
490 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

4.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
4.10.2022 - 5.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Odpuzovač vodních kapek na čelní sklo 237 ml (Rain View)
Zlepšuje průhled okny a clonami za deště. Ošetřený povrch se stane natolik „kluzkým“, že kapky a vodní skvrny sklouznou pryč. Použitelný na sklo a plastické hmoty (polykarbonát a akrylové povrchy). Vhodný na lodě, automobily, karavany, okna, světla, světlomety, koncová světla aj. Je možné použít se stěrači i bez nich. Snadno se aplikuje a činí jízdu v dešti mnohem bezpečnější. Neobsahuje obrušující přísady ani povrch nemastí. Speciální molekuly povrch impregnují a tím i zjednoduší odstraňování nečistot, jakými mohou být např. skvrny od hmyzu. Životnost ochranné vrstvy je 4–5 měsíců.
NÁVOD K POUŽITÍ: Povrch nejprve důkladně očistěte a vysušte. Přípravek naneste na čistou a suchou tkaninu a aplikujte na povrch okna. Použijte jemný tlak a rovnoměrně rozetřete tak, aby se ošetřované části plochy překrývaly. Nechte zaschnout, až vznikne mírně zamlžený povrch. Poté aplikujte ještě jednou, aby byl celý povrch kompletně pokryt. Mírně navlhčenou utěrkou odstraňte lehký závoj a pak suchou utěrkou vysušte, aby byl povrch čirý a bez nepravidelných stop. Jedno ošetření obvykle vydrží po několik měsíců. Přípravek aplikujte znovu, jakmile zjistíte první známky snížené účinnosti.
UPOZORNĚNÍ: Přípravek je vysoce hořlavý, je toxický při vdechování, polknutí a při kontaktu s pokožkou. Uchovávejte uzavřené, mimo dosah dětí a zdrojů vzplanutí nebo jiskření. Při používání nekuřte. Používejte vhodný ochranný oděv a rukavice. V případě nehody nebo pokud se nebudete cítit dobře, vyhledejte neprodleně lékařskou pomoc ukažte tuto láhev nebo etiketu. Obsahuje více než 90 % metylalkoholu, CAS 67–56–1, EC 200–659–6.