Swedteam AAMIR GREEN
1 740 Kč

Stylová košile s dlouhým rukávem poskytne ochranu nejen před slunečními paprsky. Košile je vyrobena z chladivé směsi bavlny a polyesteru, ideálního materiálu pro lovecké aktivity v teplejších dnech i každodenní použití. Rukávy lze v případě potřeby ohrnout a uchytit páskem (roll systém).

Swedteam AAMIR SAND
1 740 Kč

Stylová košile s dlouhým rukávem poskytne ochranu nejen před slunečními paprsky. Košile je vyrobena z chladivé směsi bavlny a polyesteru, ideálního materiálu pro lovecké a ostatní aktivity i v teplých zeměpisných šířkách. Rukávy lze v případě potřeby ohrnout a uchytit páskem (roll systém).

Swedteam Alvar
1 515 Kč

Klasická košile sportovního vzhledu z kvalitní bavlny je vhodná pro veškeré lovecké a volnočasové aktivity po celý rok.

Swedteam Brian
1 230 Kč

Kvalitní bavlněná košile Swedteam Brian je vhodná pro všechny generace ke každodennímu použití i pro veškeré lovecké aktivity během roku.

Swedteam Richard Classic
1 950 Kč

Košile z kvalitního flanelu má vzdušnou síťovanou podšívku, náprsní kapsu na zip a zapínání na kovové druky. Košile je ideální volbou pro lovecké i ostatní volnočasové aktivity během celého roku – jako svrchní vrstva na tričko pro teplejší dny nebo vrstva střední pod bundu pro dny chladnější.

Swedteam Shelby
1 950 Kč

Košile se síťovanou podšívkou je vyrobena z kvalitní pevné bavlny. Košile má jednu náprsní kapsu, zapínání na druky a velice pohodlný střih.

Swedteam Tom
1 480 Kč

Praktická flanelová košile klasického střihu má dvě náprsní kapsy a manšestrové detaily na kapse, límečku, léze a rukávech. Ideální volba pro chladnější dny.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: