Outdoor Edge Para-Claw - velký, černý
675 Kč

Kvalitní nožík se speciálně tvarovanou čepelí pro všechny nepředvídatelné situace je nedílnou součástí paracordového náramku ve velikosti L.

Outdoor Edge Para-Claw - střední, camo
675 Kč

Kvalitní nožík se speciálně tvarovanou čepelí pro všechny nepředvídatelné situace je nedílnou součástí paracordového náramku ve velikosti M.

Outdoor Edge Mini-Grip zavírací nůž
465 Kč

Mini-Grip nožík vám dá pocit, že v ruce držíte nůž v plné velikosti. Nůž je vyroben z kvalitní oceli, pogumovaná TPR rukojeť zajišťuje dobrý úchop, vhodný do kapsy, kabelky nebo jako přívěsek na klíče či batoh. Vhodný dárek pro všechny věkové generace.

Outdoor Edge Razor-Lite zavírací nůž s výměnným ostřím
1 250 Kč

Zavírací nůž Outdoor Edge Razor Lite nabízí inovativní řešení pro tupé nože. Jednoduchým stiskem tlačítka zámku vyměníte poškozenou nebo tupou čepel za novou, ostrou. Součástí balení je textilní pouzdro s možností upevnění za opasek.

Outdoor Edge Grip-Hook zavírací nůž s hákem na vyvrhování
1 930 Kč

Zavírací nůž Outdoor Edge Grip-Hook s vyvrhovacím hákem je vyroben z kvalitní oceli. Pogumovaná TPR® rukojeť zabezpečuje pevný úchop. Součástí balení je kvalitní nylonové pouzdro v kamuflážním provedení s možností uchycení za opasek.

Outdoor Edge Conquer-Plain Edge 3,5"
1 450 Kč

Odolný kapesní nůž v trendovém designu byl navržen mistrem v nožířském oboru pro každodenní použití na všech loveckých i ostatních outdoorových výpravách.

Outdoor Edge Divide-Plain Edge 3.5"
1 045 Kč

Odolný kapesní nůž v trendovém designu byl navržen mistry v oboru pro každodenní použití na všech loveckých i ostatních outdoorových výpravách.

Outdoor Edge SwingBlade

Outdoor Edge SwingBlade

Hodnocení: 1
1 930 Kč

Nůž s otočnou čepelí Outdoor Edge Swingblade spojuje dvě funkce v jednom, kdy klasický nůž se zmáčknutím tlačítka zámku přetočí v párací čepel. Nůž je dodáván v nylonovém pouzdru s možností uchycení za opasek.

Outdoor Edge Dark Timber Combo DT-1 nože s ručkou z ořechového dřeva
1 930 Kč

Designová sada nožů Outdoor Edge Dark Timber je díky svému provedení praktická, navíc dobře vypadá. Nože jsou prvotně určeny pro zpracování zvěře vysoké a skládá se z vykosťovacího nože, který je vhodný také pro stahování kůže z hlavy a nože stahovacího.

Outdoor Edge 3,5" Razorsafe system RR-6 sada náhradních čepelí
320 Kč

Sada 6 ks čepelí určených pro všechny modely nožů Outdoor Edge s výměnnou čepelí délky 3,5" / 8,9 cm, tj. řady Outdoor Edge RazorLite™, RazorBlaze™, RazorPro™ . Každá čepel je precizně tepelně zpracována s podílem ruční práce při finálním dokončení, čímž je dosaženo chirurgicky ostrého břitu.

Outdoor Edge Field Bone zavírací filetovací nůž
525 Kč

Zavírací filetovací nůž Outdoor Edge Field Bone se i přes svou velikost pohodlně vejde do kapsy. Kvalitní rukojeť poskytuje pevný a bezpečný úchop pro práci v jakýchkoliv podmínkách. Nůž je vybaven klipem pro uchycení za opasek nebo kapsu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lovecké nože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lovecké nože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lovecké nože akce.