Swedteam Grip green
1 210 Kč

Pánské rukavice s tenkou vlněnou podšívkou mají dlaň zpevněnou neklouzavým nylonem, který podporuje pevný a bezpečný úchop zbraně ve všech podmínkách.

Primos Stretch Fit Mossy Oak
385 Kč

Tenké rukavice z pružného materiálu jsou vhodné pro lov, pozorování přírody nebo fotografování v období od jara do podzimu. Oblíbená kamufláž Mossy Oak.

Alaska Elk 1795 Touch Screen 220G BlindTech Blaze
650 Kč

Lovecké rukavice jsou na špičce palce a ukazováčku vybaveny speciálním materiálem, který umožňuje dotykové ovládání mobilních telefonů, tabletů a ostatních systémů. Rukavice jsou ušity z funkčního materiálu ThermoDry, který je teplý – se schopností odvádět vlhkost.

Primos Stretch Fit Grip Mossy Oak
385 Kč

Tenké rukavice z pružného materiálu jsou vhodné pro lov, pozorování přírody nebo fotografování v období od jara do podzimu. V části dlaně mají protiskluznou úpravu zajišťující bezpečnou manipulaci se zbraní, vábničkou nebo fotoaparátem.

Primos Stretch Fit Realtree AP Green
385 Kč

Tenké rukavice z pružného materiálu jsou vhodné pro lov, pozorování přírody nebo fotografování v období od jara do podzimu. V části dlaně mají protiskluznou úpravu zajišťující bezpečnou manipulaci se zbraní, vábničkou nebo fotoaparátem.

Swedteam GLOVE GREEN DRY
1 490 Kč

Prstové rukavice Swedtam Glove Green Dry jsou nezbytným vybavením nejen pro lov v chladných podmínkách. Díky propracovanému střihu a kvalitě použitých materiálů najdou své uplatnění také při vycházkách přírodou nebo paintballu, lyžování a ostatních outdoorových aktivitách.

Swedteam Grab
830 Kč 664 Kč

Dokonale padnoucí pánské rukavice v kamuflážním vzoru jsou nezbytným doplňkem nejen pro jarní a podzimní lov.

Swedteam GREEN
1 535 Kč

Rukavice Swedteam Green jsou výbornou kombinací prstových rukavic a palčáků. Použité materiály garantují dokonalý tepelný komfort, dlaň z neklouzavého polyamidu umožňuje bezpečné držení a manipulaci se zbraní.

Swedteam Grip Dry W
1 705 Kč

Dámské rukavice Swedteam GRIP DRY jsou ideálním doplňkem pro lov a ostatní outdoorové aktivity v jarně/podzimním období nebo v zimě. Použité materiály jsou garancí dokonalého komfortu, přiléhavý střih dokonale obepínající ruku umožňuje ovládání zbraně i při nasazených rukavicích.

Swedteam Grip Veil

Swedteam Grip Veil

Hodnocení: 5
1 210 Kč

Příjemné rukavice v kamufláži DESOLVE® Veil s vlněnou podšívkou jsou nezbytným doplňkem pro lov i ostatní aktivity v chladnějším období roku.

Swedteam THINSULATE™ HOOD
560 Kč

Rukavice jsou vyrobeny z příjemného úpletu. Hřejivá vnitřní podšívka a izolační vrstva Thinsulate poskytují dostatečný tepelný komfort nejen při lovu. Odnímatelná prstová část se v případě potřeby otočí na hřbet ruky a přichytí na suchý zip. Rukavice umožňují ovládání zbraně i při jejich nasazení.

Swedteam Ultra Dry
1 990 Kč

Prstové rukavice Swedtam Ultra Dry jsou nezbytným vybavením pro lov v chladných podmínkách. Použité materiály jsou garancí dokonalého komfortu, dlaň z neklouzavého polyamidu umožňuje bezpečné držení a manipulaci se zbraní.

Swedteam Ultra Dry Mitten
2 245 Kč

Extra teplé palčáky Swedteam Ultra Dry Mitten jsou nezbytným vybavením pro lov v chladných podmínkách. Vyjímatelná teplá vložka umožňuje snadné nasazení rukavic, použité materiály jsou garancí dokonalého komfortu.

Swedteam Wood™ Leaf Camo
990 Kč

Tenké rukavice v moderní kamufláži WOOD™ Leaf Camo jsou nezbytným doplňkem každého lovce, fotografa nebo nadšeného pozorovatele přírody.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Lovecké rukavice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Lovecké rukavice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lovecké rukavice akce.