Alaska Elk 1795 Touch Screen 220G BlindTech Blaze
650 Kč

Lovecké rukavice jsou na špičce palce a ukazováčku vybaveny speciálním materiálem, který umožňuje dotykové ovládání mobilních telefonů, tabletů a ostatních systémů. Rukavice jsou ušity z funkčního materiálu ThermoDry, který je teplý – se schopností odvádět vlhkost.


Primos Stretch Fit Grip  Mossy Oak
385 Kč

Tenké rukavice z pružného materiálu jsou vhodné pro lov, pozorování přírody nebo fotografování v období od jara do podzimu. V části dlaně mají protiskluznou úpravu zajišťující bezpečnou manipulaci se zbraní, vábničkou nebo fotoaparátem.


Primos Stretch Fit Mossy Oak
385 Kč

Tenké rukavice z pružného materiálu jsou vhodné pro lov, pozorování přírody nebo fotografování v období od jara do podzimu. Oblíbená kamufláž Mossy Oak.


Primos Stretch Fit Realtree AP Green
360 Kč

Tenké rukavice z pružného materiálu jsou vhodné pro lov, pozorování přírody nebo fotografování v období od jara do podzimu.


Swedteam Grab
820 Kč

Dokonale padnoucí pánské rukavice v kamuflážním vzoru jsou nezbytným doplňkem nejen pro jarní a podzimní lov.


Swedteam Grip green
1 210 Kč

Pánské rukavice s tenkou vlněnou podšívkou mají dlaň zpevněnou neklouzavým nylonem, který podporuje pevný a bezpečný úchop zbraně ve všech podmínkách.


Swedteam Grip green lady
1 150 Kč

Dámské rukavice s tenkou vlněnou podšívkou mají dlaň zpevněnou neklouzavým nylonem, který podporuje pevný a bezpečný úchop zbraně ve všech podmínkách.


Swedteam Grip Veil
1 210 Kč

Příjemné rukavice v kamufláži DESOLVE® Veil s vlněnou podšívkou jsou nezbytným doplňkem pro lov i ostatní aktivity v chladnějším období roku.


Swedteam Wood™ Leaf Camo
970 Kč

Tenké rukavice v moderní kamufláži WOOD™ Leaf Camo jsou nezbytným doplňkem každého lovce, fotografa nebo nadšeného pozorovatele přírody.