Počet nalezených produktů: 8

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Swedteam Vesta pro psovody
2 800 Kč

Díky množství praktických kapes poskytuje vesta pro psovody dostatečné úložné možnosti pro veškeré vybavení psovoda nebo lovce. Vesta je zároveň nezbytným bezpečnostním prvkem při lovu, naháňkách i ostatních loveckých aktivitách.


Swedteam Blaze
985 Kč

Tenká vesta Swedteam Blaze je důležitým bezpečnostním prvkem při veškerých loveckých aktivitách. Pokud řadíte bezpečnost na první místo, tuto vestu musíte mít.


Swedteam Bull Leather
5 800 Kč
+ doprava zdarma

Vesta vyrobená z pravé kůže – koziny je nepostradatelným doplňkem pro veškeré lovecké i volnočasové aktivity. Kůže je poddajný přírodní materiál, který je pevný a zároveň odolný.


Swedteam Defender Hiviz
2 910 Kč

Hlavní předností vesty Swedteam DEFENDER HiViz je velké množství praktických kapes a doplňků. Vesta je zároveň nezbytným bezpečnostním prvkem při lovu, naháňkách i ostatních loveckých aktivitách.


Swedteam Terra
2 900 Kč

Lehká vesta je vyrobena z tichého micra s částečnou voděodpudivou úpravou. Pohodlný střih a množství praktických kapes ocení všichni muži při veškerých loveckých i ostatních volnočasových aktivitách po celý rok.


Swedteam Terra Light Pro
4 250 Kč

Oboustranná vesta fit střihu s praktickými kapsami poskytne dostatečný tepelný komfort po celý rok při všech loveckých i jiných outdoorových aktivitách.


Swedteam Wolverine
3 700 Kč

Vesta vyrobená z odolného materiálu má praktický střih se strečovými částmi po stranách, díky kterým je velice pohodlná. Vestu lze využít pro veškeré lovecké, volnočasové i společenské příležitosti.


Swedteam Wolverine Lady
3 700 Kč

Slušivá vesta s lehkou síťovanou podšívkou má několik praktických kapes, strečové části po stranách, na zádech v oblasti ramen praktické odvětrání. Vesta je vhodná nejen pro lovecké aktivity.