Swedteam Blaze
985 Kč

Tenká vesta Swedteam Blaze je důležitým bezpečnostním prvkem při veškerých loveckých aktivitách. Pokud řadíte bezpečnost na první místo, tuto vestu musíte mít.


Swedteam Bull Leather
5 800 Kč
+ doprava zdarma

Vesta vyrobená z pravé kůže – koziny je nepostradatelným doplňkem pro veškeré lovecké i volnočasové aktivity. Kůže je poddajný přírodní materiál, který je pevný a zároveň odolný.


Swedteam Defender Hiviz
2 910 Kč

Hlavní předností vesty Swedteam DEFENDER HiViz je velké množství praktických kapes a doplňků. Vesta je zároveň nezbytným bezpečnostním prvkem při lovu, naháňkách i ostatních loveckých aktivitách.


Swedteam Terra
2 900 Kč

Lehká vesta je vyrobena z tichého micra s částečnou voděodpudivou úpravou. Pohodlný střih a množství praktických kapes ocení všichni muži při veškerých loveckých i ostatních volnočasových aktivitách po celý rok.


Swedteam Terra Light Pro
4 250 Kč

Oboustranná vesta fit střihu s praktickými kapsami poskytne dostatečný tepelný komfort po celý rok při všech loveckých i jiných outdoorových aktivitách.


Swedteam Vesta pro psovody
2 800 Kč

Díky množství praktických kapes poskytuje vesta pro psovody dostatečné úložné možnosti pro veškeré vybavení psovoda nebo lovce. Vesta je zároveň nezbytným bezpečnostním prvkem při lovu, naháňkách i ostatních loveckých aktivitách.


Swedteam Wolverine
3 700 Kč

Vesta vyrobená z odolného materiálu má praktický střih se strečovými částmi po stranách, díky kterým je velice pohodlná. Vestu lze využít pro veškeré lovecké, volnočasové i společenské příležitosti.


Swedteam Wolverine Lady
3 700 Kč

Slušivá vesta s lehkou síťovanou podšívkou má několik praktických kapes, strečové části po stranách, na zádech v oblasti ramen praktické odvětrání. Vesta je vhodná nejen pro lovecké aktivity.