Swedteam Wolverine Lady
3 650 Kč
+ doprava zdarma

Slušivá vesta s lehkou síťovanou podšívkou má několik praktických kapes, strečové části po stranách, na zádech v oblasti ramen praktické odvětrání. Vesta je vhodná nejen pro lovecké aktivity.


Swedteam Terra
3 050 Kč
+ doprava zdarma

Lehká vesta je vyrobena z tichého micra s částečnou voděodpudivou úpravou. Pohodlný střih a množství praktických kapes ocení všichni muži při veškerých loveckých i ostatních volnočasových aktivitách po celý rok.


Swedteam Vesta pro psovody
2 800 Kč
+ doprava zdarma

Díky množství praktických kapes poskytuje tato vesta dostatečné úložné možnosti pro veškeré vybavení psovoda nebo lovce. Vesta je zároveň nezbytným bezpečnostním prvkem při lovu, naháňkách i ostatních loveckých aktivitách.


Swedteam Wolverine
3 650 Kč
+ doprava zdarma

Vesta vyrobená z odolného materiálu má praktický střih se strečovými částmi po stranách, díky kterým je velice pohodlná. Vestu lze využít pro veškeré lovecké, volnočasové i společenské příležitosti.


Swedteam Blaze
985 Kč

Tenká vesta Swedteam Blaze je důležitým bezpečnostním prvkem při veškerých loveckých aktivitách. Pokud řadíte bezpečnost na první místo, tuto vestu musíte mít.


Swedteam Bull Leather
5 800 Kč
+ doprava zdarma

Vesta vyrobená z pravé kůže – koziny je nepostradatelným doplňkem pro veškeré lovecké i volnočasové aktivity. Kůže je poddajný přírodní materiál, který je pevný a zároveň odolný.


Swedteam Defender Hiviz
2 910 Kč
+ doprava zdarma

Hlavní předností vesty Swedteam DEFENDER HiViz je velké množství praktických kapes a doplňků. Vesta je zároveň nezbytným bezpečnostním prvkem při lovu, naháňkách i ostatních loveckých aktivitách.


Swedteam Terra Light Pro
4 250 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranná vesta fit střihu s praktickými kapsami poskytne dostatečný tepelný komfort po celý rok při všech loveckých i jiných outdoorových aktivitách.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: