Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25243821

4FIZJO Dvojitý masážní míček Lacrosse 6,5 cm

4FIZJO Dvojitý masážní míček Lacrosse 6,5 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dvojitý masážní míček Lacrosse 6,5 cm Celý popis
130 Kč
Zboží od: 4FIZJO
130 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

19.6.2024 na výdejním místě

Popis

DVOJITÝ LAKROSOVÝ MÍČEK – ČERVENÝ

Popis výrobku

Double Lacrosse Balls jsou dvojité masážní míče určené k uvolnění nadměrně napjatých svalů. Věnováno lidem provozujícím sport, trenérům a fyzioterapeutům. Dvojité lakrosové míče jsou perfektním doplňkem terapie ve fyzioterapeutické ordinaci. Umožňují sportovcům provádět potréninkovou autoterapii a připravují svaly na ještě efektivnější trénink.

Detaily produktu

  • Barva : červená
  • Materiál : silikon
  • Průměr: 6,5 cm
  • Délka: 13,5 cm
  • Tvrdost: Velmi tvrdá
  • Výrobce: 4FIZJO

Jiné barvy dostupné na jiných aukcích. Zveme!

Masážní míčky jsou skvělým způsobem, jak se zbavit bolesti příliš napjatých svalů na krku, zádech nebo končetinách. Můžete je využít několika způsoby – námi doporučené jsou: statické uvolnění spoušťového bodu a hloubková samomasáž.

1) Statická relaxace spoušťového bodu – přiložte míček k bolestivému místu a přitlačte, dokud bolest nezmizí, nebo asi 40 sekund.

2) Hluboká sebemasáž vypadá trochu jako válení se na válečku – míček přitlačíte na masírovanou oblast a pomalu s ním pohybujete po nadměrně napjatých svalech, přičemž aktivitu několikrát zopakujete.

DOUBLE BOD MASSAGE BALL od 4FIZJO je zdravotnický prostředek.

Naše silikonové masážní míčky jsou registrovány u Úřadu pro registraci léčiv, zdravotnických prostředků a biocidních přípravků. Díky tomu si můžete být jisti, že jejich použití je zcela bezpečné.