10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12163510

Colliery Recovery Akupresurní podložka s polštářkem

Colliery Recovery Akupresurní podložka s polštářkem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Akupresurní sada: podložka + polštář Colliery RECOVERY s více jak 5 000 drobnými hroty, které slouží k vytvoření akupresurní terapii. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
790 Kč
790 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Drobné trny nijak nenarušují pokožku, ale příjemně ji dráždí a vyvolávají po pár chvílích pocit tepla a uvolnění. Které vede ke zklidnění a přirozenému uvolnění vhodnému před spánkem. Prokrvení, kterého zle pomocí podložky docílit slouží i jako prevence před bolestí zad.

Speciální podložku lze použít velmi dobře i pro masáž nohou, která je vhodná ráno, než na celý den vklouzneme do uzavřené obuvi.

Speciální polštář, který je součástí balení s podložkou příjemně „masíruje“ často ztuhlou šíji. Polštářek je tak vhodným společníkem do kanceláře, kde již po pár minutách dokáže pomoci při dlouhém sezení.

Jak používat: Podložku lze položit na jakýkoli povrch, doporučujeme však začít s měkčím podkladem, než jsou například parkety. Ideálním podkladem bude postel, kde se podložka může velmi rychle stát vaším společníkem večerní rutiny. Trvání při pozici na zádech může být od 5 až do 20 minut. Podložku lze využít i při lehu na břiše. V případě pocitu ne-komfortu a mírných bolestí v oblasti břicha lze použít podložku i tímto způsobem. Zde doporučujeme kratší trvání do 5 minut. Velmi vhodné je využít podložku pro nohy. Jednak pro celá stehna, kdy podložka pomůže snížit svalovou bolest po náročném tréninku tak i plosky nohou. Při postavení se na podložku dojde ke stimulaci všech svalů plosky nohy.

 

Rozměry podložky: délka 66 x šířka 41 x výška 2 cm

Vlastnosti podložky: 210 destiček a 5670 jehličkových bodů

Rozměry polštářku: délka 40 cm x šířka 15 cm x výška 10 cm

Vlastnosti polštářku: 57 destiček a 1539 jehličkových bodů