Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Amefa Mlýnek na sůl a pepř Green, 2 ks
912 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto mlýnky dodají Vaši kuchyni profesionální vzhled. Moderní balení dvou mlýnků na sůl a pepř od značky Amefa v pastelových barvách jsou velmi trendy.


Cilio Set mlýnků Bergamo
1 229 Kč
+ doprava zdarma

Sada dvou elektrických mlýnku na pepř a sůl Cilio Bergamo v kvalitním nerezovém provedení. Mlýnky jsou vybaveny keramickým mlecím mechanizmem s nastavitelnou hubostí mletí. Víčko zabraňuje zašpinění pracovní desky od koření.


Küchenprofi Set mlýnků na sůl a pepř Toledo, akryl
769 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Set mlýnků na pepř a sůl vyrobených z nerez oceli a akrylu od značky Küchenprofi. Nechte solničku a pepřenku být hlavním dekorem na jídelním stole.


Peugeot FIDJI set mlýnek na pepř a sůl 15 cm černý/nerez
2 150 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní set mlýnků na pepř a sůl Fidji z kvalitního bukového dřevačerné barvě. Na mlecí mechanismus z nerezové oceli je poskytována doživotní záruka. Speciálně ošetřeno proti korozi. Mlýnky Peugeot jsou ručně kompletovány ve Francii.


Peugeot PARIS set mlýnek na pepř a sůl 18 cm
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Při dochucování jídla nemůže nic nahradit pepř a sůl. Kvalitní set mlýnků PARIS svojí elegancí nezapře Francouze a připraví vám vždy čerstvě namleté koření. Vyrobeno z bukového dřeva. Na mlecí mechanismus z nerezové oceli je poskytnuta doživotní záruka.


Chef'n MINI mlýnky na sůl a pepř, sada 2 ks, s magnetem
699 Kč
+ doprava zdarma

Mlýnky na sůl a pepř set 2 kusů s praktickým magnetem na zadní straně. Navrženo pro použití jednou rukou. Patentovaný výrobek obsahuje kvalitní belgickou sůl a pepř z Vietnamu.


Catler Elektrické mlýnky na sůl a pepř SM 2011
1 290 Kč

1 225 Kč
+ doprava zdarma

Mlýnky na sůl a pepř s jednoduchým ovládáním pouhým stisknutím tlačítka. Mlýnky jsou vyrobeny z nerez oceli a mají průhledný zásobník. Keramické mlecí kameny.


Amefa Mlýnek na sůl a pepř Milk, 2 ks
909 Kč
+ doprava zdarma

Moderní balení dvou mlýnků na sůl a pepř od značky Amefa v pastelových barvách jsou velmi trendy. Tyto mlýnky dodají Vaši kuchyni profesionální vzhled.


Banquet Sada mechanických mlýnků BRILLANTE
259 Kč
249 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada mlýnků od firmy Banquet jsou vyvedeny v dřevěném provedení. Mechanické mlýnky čerstvě umelou koření a podtrhnou kulinářský zážitek vašemu pokrmu. Mlýnek je tvořen keramickým mechanismem. Sada je vytvořena jako mlýnek na sůl a pepř.


Hama Xavax Mini mlýnek na sůl a koření, 2 ks
219 Kč
+ doprava zdarma

Set mini mlýnků na sůl a pepř je vyrobený z nerezové oceli. Mini provedení vhodné také na cestování nebo do malých kuchyní. Na mletí hrubozrnné soli a celého koření.


Peugeot Set mlýnků na pepř a sůl Tahiti černý/bílý
1 660 Kč

1 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pepřenka a slánka jsou nezbytnou součástí jídelního stolu. Těla těchto mlýnků od značky Peugeot jsou vyrobeny z pravého bukového dřeva, které jim dodává neopakovatelné kouzlo. S nastavitelnou hrubostí mletí otáčením korunky. Černobílý set mlýnků na sůl a pepř z řady TAHITI.


Toro Mlýnek na sůl a pepř, set 2 ks
389 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Pěkné balení dvou mlýnku v praktickém stojánku od značky Toro. Mlýnek na sůl a pepř by měl být součástí každé kuchyně a jídelny.


Maxwell & Williams Maison sada mlýnků sůl a pepř 20 cm
849 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Elegantní sada mlýnků na sůl a pepř Maison. Díky čirému provedení vidíte obsah koření v nádobce a podle potřeby můžete doplnit. Snadno se udržují a budou stylovým doplňkem každé domácnosti. Jsou dodávány v dárkovém balení. Pochází z kolekce australské značky Maxwell & Williams.


Ceramic Blade Mlýnky nerez sada 2ks NC-2927
599 Kč
576 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Stylová sada mlýnků na sůl a pepř NC-2927. Mlýnky jednoduše naplňte solí a pepřem a bez námahy melte. Pro optimální dochucení vašich pokrmů. Okořeněné jídlo s nesrovnatelně svěží vůní čerstvě mletého pepře a soli.