Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6797525

Asobu Pour Over elegantní přenosný kávovar - červený

Asobu Pour Over elegantní přenosný kávovar - červený

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kávovar Asobu Pour Over kombinuje elegantní styl s funkčností a přenositelností, která přináší novou metodu přípravy kávy na excelentní úrovni! Celý popis
Produkt se již neprodává
1 599 Kč
Zboží od: Káva na cesty
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 599 Kč
S novou kartou za

Popis

ASOBU® PourOver 

Nový kávovar Asobu Pour Over kombinuje elegantní styl s funkčností a jedinečnou funkcí přenositelnosti, která přináší novou metodu přípravy kávy na zcela excelentní úrovni!

Asobu Pour Over, je složen z dvojité izolační stěny z nerezové oceli, která je lemována mědí a izolované karafy, která udrží Vaší kávu horkou a čerstvou po celé hodiny. Obsahuje také dvojitý mikrovláknový filtr z nerezové oceli, což znamená, že už nikdy nebudete muset nakupovat nekvalitní papírové filtry! Jen jemně opláchněte filtr z nerezové oceli před a po použití.

V horní části kávovaru je tepelně odolná borosilikátová kuželovitá skleněná horní část, která zároveň drží filtr na místě během celého procesu přípravy kávy. Snadné uchopení a tepelně odolný materiál umožňuje jednoduchou manipulaci a práci s kávovarem, i když je uvnitř horká káva. Stylový tvar skla se rozkládá do spodní dvojité stěny, která je vakuově izolována a přechází do nerezové karafy.

Karafa může být uzavřena s odpovídajícím nerezovým víkem, aby zůstala horká po dobu až 12 hodin.

Asobu Pour Over je velmi jednoduše přenosný a je tedy ideální třeba do práce, nebo do školy. Robustní a prakticky nezničitelná karafa z nerezové oceli může obsahovat až 1 litr čerstvě uvařené kávy. Ať už jste barista nebo nový milovník kávy, přístroj si zamilujete.

Díky Asobu byla tato tradiční řemeslná metoda vaření kávy konečně modernizována stylovým, praktickým a přenosným kávovarem Asobu Pour Over.

Specifikace:

• Obsah : 1 litr• Horní nádoba je vyrobena z borosilikátového skla• Spodní část je vyrobena z dvojité vakuově izolované nerezové oceli• Karafa lze uzavřít nerezovým dokonale těsnícím šroubovacím víčkem• Nápoj zůstane horký až 12 hodin• 100% BPA free

https://www.youtube.com/watch?…