DUE ESSE Sada Mokanita 2 ks kávovarů, 1 a 3 šálky - zánovní

DUE ESSE Sada Mokanita 2 ks kávovarů, 1 a 3 šálky - zánovní

Zánovní Akce
Sada Mokanita 2 ks kávovarů, 1 a 3 šálky značky Marex Trade je ideální pro přípravu silné kvalitní kávy. Tento tradiční desítky let prověřený systém přípravy kávy zaručí nepřekonatelnou chuť té nejlepší kávy. Celý popis
590 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
303 Kč
-48%
Platí do 31.10.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem poslední 1 kus

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
24.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2821190

Popis

Marex Trade Sada Mokanita 2 ks kávovarů, 1 a 3 šálky

Hliníkový kávovar pro tlakové vaření kávy značky Marex Trade je vhodný pro všechny druhy ohřevu s výjimkou indukce. Kávovar nelze mýt saponáty, ale pouze teplou vodou. Kávovar časem získá patinu, díky které bude káva chutnat o něco lépe. Kávu doporučujeme připravovat z čerstvě namleté zrnkové kávy. 

Vlastnosti

  • 2 ks kávovarů

Technické parametry

Materiál hliník
Indukční ohřev Ne