Pikatec Nano-sada na ochranu motorek Ceramic
849 Kč 799 Kč

Nano set pro přípravu a ochranu povrchů motocyklů. Přípravky jsou určeny jak na rámy, tak i na lakované, plastové a chromované části, které se po ošetření méně špiní, velmi snadno udržují a jsou chráněny před poškozením. Sada obsahuje Silný odmašťovač, Odmašťovač a rozlešťovač a Ochranu motorek.

LINTEO Dětský olej po koupeli Linteo Baby s měsičkem lékařským
80 Kč

Dětský olej po koupeli Linteo Baby. Obsahuje směs extraktů z BIO měsíčku lékařského a dalších přírodních složek jako jsou oleje pupalky, vinné révy či mandlového oleje, ochraňuje, vyživuje a regeneruje citlivou dětskou pokožku a chrání ji před vnějšími vlivy.

LINTEO Dětská pěna do koupele Linteo Baby s měsíčkem lékařským
68 Kč

Dětská pěna do koupele Linteo Baby s měsíčkem lékařským obsahuje jemné a podpůrné látky, které vyživují pokožku, udržují ji vláčnou a chrání před vysycháním. Přirozená jemná vůně je způsobená obsahem přírodních složek a bezalergenní parfemace (dle Nařízení pro kosmetiku).

UNPASS ULTIMATE aktivní čistící pěna 500 ml
310 Kč
+ doprava zdarma

Silná aktivní pěna, určena na všechny materiály a povrchy. K odstranění i těch nejodolnějších nečistot. Čistí BEZ VODY i S VODOU tzn. můžete nastříkat a jen setřít utěrkou z mikrovlákna nebo opláchnout čistou vodou.

LINTEO Dětský pleťový krém Linteo Baby s měsíčkem lékařským
64 Kč

Dětský pleťový krém Linteo Baby s měsíčkem lékařským. Velmi šetrný a ochranný krém s přírodními složkami. Dokonale zvláčňuje, zjemňuje a ochraňuje pokožku miminka před vnějšími vlivy. Zároveň respektuje tvorbu vlastní zdravé ochranné vrstvy na dětské citlivé pokožce.

Nivea Hydratační krém Nivea Baby 200 ml
160 Kč

Jemný hydratační krém Nivea Baby na obličej a tělo byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a pediatry a je ideální pro citlivou dětskou pokožku. Obsahuje přírodní výtažek z měsíčku lékařského, což pomáhá hydratovat, vyživovat a posilovat ochrannou bariéru pokožky po 24 hodin.

Nivea Hypoalergenní krém S.O.S Nivea Baby
155 Kč

Hypoalergenní krém S.O.S. Nivea Baby. Tento skvělý krém zklidňuje začervenání a podráždění pokožky, zvláčňuje vysušenou pokožku vašeho miminka a pomáhá proti jejímu svědění.Díky unikátnímu složení s máslem shea, lipidy Omega 6 a pantenolem, přináší okamžitou úlevu a pomoc.

Nivea Krém proti opruzeninám Nivea Baby
119 Kč

Dětský pečující krém proti opruzeninám Nivea Baby byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a pediatry a je ideální pro citlivou dětskou pokožku. Zklidňuje a pomáhá léčit podráždění, zabraňuje odřeninám.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: