10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Mrazničky v rámci BUBO programu

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bosch mrazák GSN58VWEV Bosch mrazák GSN58VWEV
Bosch mrazák GSN58VWEV

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě E a bílém provedení s celkovým objemem 366 l a šířkou 70 cm. Bosch GSN58VWEV nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a velkou mrazicí přihrádku BigBox.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Bosch mrazák GSN54AWDV Bosch mrazák GSN58VWEV
Bosch mrazák GSN54AWDV

Jednodveřový policový mrazák v energetické třídě D a bílém provedení s objemem 328 l, elektronickým ovládáním a 7 zásuvkami pro uložení vašich potravin. Bosch GSN54AWDV disponuje beznámrazovou technologií No Frost, výdejníkem ledu a funkcí Super mrazení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch mrazák GSN29VWEP Bosch mrazák GSN58VWEV
Bosch mrazák GSN29VWEP

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě E a bílém provedení s celkovým objemem 200 l a šířkou 60 cm. Bosch GSN29VWEP nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a funkci automatického SuperMrazení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch policový mrazák GSN58EWDV Bosch šuplíkový mrazák GSN51AWCV
Bosch policový mrazák GSN58EWDV

Volně stojící policový mrazák v energetické třídě D a bílém provedení s celkovým objemem 366 l a šířkou 70 cm. Bosch GSN58EWDV nabízí beznámrazovou technologii NoFrost, flexibilní systém vnitřního uspořádání přihrádek varioZone a velkou mrazicí přihrádku BigBox.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch mrazák GSN58AWCV Bosch šuplíkový mrazák GSN51AWCV
Bosch mrazák GSN58AWCV

Mraznička v energetické třídě C s celkovým objemem 366 L. Bosch GSN58AWCV je vybavena technologií NoFrost, která brání tvorbě námrazy, technologií FreshSense pro optimální klima a LED osvětlením, které rovnoměrně osvětlí každý kout.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bosch šuplíkový mrazák GSN51AWCV Bosch šuplíkový mrazák GSN51AWCV
Bosch šuplíkový mrazák GSN51AWCV

Volně stojící šuplíkový mrazák v energetické třídě C a bílém provedení s celkovou kapacitou 290 l. Bosch GSN51AWCV disponuje chytrou senzorovou technologií FreshSense, která zaručí konstantní teplotu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL