CellularLine Bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD, Qi standard, černá
730 Kč 449 Kč

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD je ideální volbou pro chytré nabíjení Vašeho smartphonu. Stačí položit telefon schopný bezdrátového nabíjení na nabíječku a díky indukci se začne okamžitě nabíjet. Pogumovaný povrch zabrání nechtěnému sklouznutí telefonu.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart, bílý WIRELESTANDIPHW
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stojánek pro bezdrátové nabíjení Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND ve stylovém Apple designu představuje originální řešení pro dobíjení vašeho smartphonu. Už nebudete muset řešit otravné nabíjecí kabely. Speciální technologie bezdrátového nabíjení Wideactive™ 2 pomocí dvou cívek doplňuje energii telefonu konstantním proudem a zabraňuje tak případnému přehřátí.

CellularLine Bezdrátová rychlá nabíječka WIRELESSPAD FAST CHARGER, Qi standard, bílá WIRELESSPADIPHW
1 299 Kč 707 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD Fast Charger Kit s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho smartphonu. Stačí položit telefon schopný bezdrátového nabíjení na nabíječku a díky indukci se začne okamžitě nabíjet. Speciální technologie bezdrátového nabíjení Wideactive™ 1 doplňuje energii telefonu konstantním proudem a zabraňuje tak případnému přehřátí.

CellularLine Bezdrátová nabíječka Wireless Fast Charger, černá, WIRELESSPAD10WTYCK
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline Wireless Fast Charger, WIRELESSPAD10WTYCK, s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho iPhonu. Provedení je v černé barvě a balení obsahuje 160 cm dlouhý micro USB kabel a USB adaptér s podporou rychlého nabíjení pro připojení do sítě.

CellularLine USB-C datový kabel s konektorem Lightning, 200 cm, bílý (USBDATAC2LMFI2MW)
601 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Datový USB-C kabel od společnosti CellularLine zajištující rychlý a spolehlivý přenos dat a nabíjení zařízení s Lightning konektorem. MFi certifikace kabelu garantuje plnou kompatibilitu se všemi zařízeními značky Apple. Díky podpoře standardu Power Delivery ušetří čas při nabíjení vašeho iPhonu, iPadu či MacBooku.

CellularLine Cellularline Vista Apple Lightning s funkcí stojánku, 120 cm, bílý, USBDATASTANMFI1MW
597 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

USB datový kabel Cellularline Vista USBDATASTANMFI1MW s konektorem Apple Lightning potěší multifunkčním využitím. Tento kabel je kompatibilní se zařízeními značky Apple a využít jej můžete jak pro přenos dat, tak pro nabíjení. Unikátní zahnutý konektor Lightning plní funkci stojánku, takže můžete telefon komfortně používat i při nabíjení.