CellularLine Set nabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu,18W PD, MFI certifikace ACHIPHKITC2LPD18WW, bílý
995 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada síťové nabíječky a USB-C kabelu jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Set nabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu ACHIPHKITC2LPD18WW podporuje Power Delivery a nabíjí celkovým výkonem 18 W. Kabel je dlouhý 1 m a spolu s nabíječkou chráněn proti zkratu, přepólování a přehřívání.

CellularLine Síťová nabíječka pro bezdrátové nabíječky, adaptivní nabíjení, 18 W ACHWIRADAPT18WK, černá
449 Kč 424 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický síťový adaptér slouží k dobíjení bezdrátových nabíječek. Cellularline Síťová nabíječka pro bezdrátové nabíječky ACHWIRADAPT18WK je kompatibilní s technologií Qi a rozumí si s bezdrátovými nabíječkami s výstupy 5 W, 10 W a 15 W. Dále je opatřená USB konektorem a nabíjí s celkovým výstupem 18 W.

CellularLine Bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD, Qi standard, černá
730 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD je ideální volbou pro chytré nabíjení Vašeho smartphonu. Stačí položit telefon schopný bezdrátového nabíjení na nabíječku a díky indukci se začne okamžitě nabíjet. Pogumovaný povrch zabrání nechtěnému sklouznutí telefonu.

CellularLine USB datový kabel s konektorem USB-C, 2 m, bílý, USBDATACUSBC2M
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

USB kabel Cellularline USBDATACUSBC2MW je praktickým doplňkem, který vám usnadní nabíjení a přenos dat všech zařízení s USB-C konektorem. Kromě kvalitního zpracování potěší i extra délkou 200 cm, díky níž vám dodá svobodu pohybu. Kabel je vyveden v bílé barvě.

CellularLine Bezdrátová nabíjecí stanice Wireless Fast Charger Dual s 2× 10 W WIRELESSDUALPADK, černá
1 499 Kč 1 291 Kč

Duální bezdrátová nabíjecí podložka s technologií Qi umožňuje praktické dobíjení až dvou kompatibilních přístrojů najednou. Cellularline Bezdrátová nabíjecí stanice Wireless Fast Charger Dual s 2× 10 W WIRELESSDUALPADK nabíjí výkonem 10 W na obou plochách. Protiskluzový povrch a LED kontrolky napomáhají pohodlnému užívání.

CellularLine Autonabíječka s CL výstupem a 2 USB porty TRIPLEPOWER, černá-51%
449 Kč 219 Kč

Akce

Praktická autonabíječka se báječně hodí na cestování. Cellularline Autonabíječka s CL výstupem a 2 USB porty TRIPLEPOWER je vybavená 2× USB konektorem pro nabíjenou dvou zařízení najednou a připojuje se do zdířky pro zapalovač v osobních a nákladních automobilech. Je možné ji otočit o 90 ° a je zcela bezpečná.

CellularLine Bezdrátová nabíječka Wireless Fast Charger, černá, WIRELESSPAD10WTYCK
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline Wireless Fast Charger, WIRELESSPAD10WTYCK, s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho iPhonu. Provedení je v černé barvě a balení obsahuje 160 cm dlouhý micro USB kabel a USB adaptér s podporou rychlého nabíjení pro připojení do sítě.

CellularLine Skládací stojánek Wireless Passport s bezdrátovým nabíjením, 10 W WIRELESFOLD10WTYCB, modrý
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací nabíjecí stojánek nabízí dvě polohy nabíjení a díky velikosti pasové knížky se skvěle hodí na cesty. Cellularline Skládací stojánek Wireless Passport s bezdrátovým nabíjením, 10 W WIRELESFOLD10WTYCB pracuje na principu technologie Qi a nabíjí připojená zařízení výkonem 10 W i přes obal. Součástí balení je 1,6m USB-C kabel.

CellularLine Bezdrátová rychlá nabíječka WIRELESSPAD FAST CHARGER, Qi standard, bílá WIRELESSPADIPHW
1 299 Kč 703 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD Fast Charger Kit s podporou Qi nabíjení je ideální volbou pro chytré nabíjení vašeho smartphonu. Stačí položit telefon schopný bezdrátového nabíjení na nabíječku a díky indukci se začne okamžitě nabíjet. Speciální technologie bezdrátového nabíjení Wideactive™ 1 doplňuje energii telefonu konstantním proudem a zabraňuje tak případnému přehřátí.

CellularLine Síťová nabíječka s USB-C konektorem, Power Delivery (PD), 18 W, bílá (ACHIPHUSBCPD18WW)
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíječka s výstupem 18 W a USB-C portem automaticky se adaptující na zásuvky s napětím 110 V / 220 V. Nabíjení pomocí tohoto adaptéru je super rychlé, protože produkt značky CellularLine podporuje technologii rychlého nabíjení Power Delivery. Větší bezpečnost zajišťuje ochrana proti zkratu a přepólování.

CellularLine USB-C datový kabel s konektorem Lightning, 200 cm, bílý (USBDATAC2LMFI2MW)
599 Kč 566 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový USB-C kabel od společnosti CellularLine zajištující rychlý a spolehlivý přenos dat a nabíjení zařízení s Lightning konektorem. MFi certifikace kabelu garantuje plnou kompatibilitu se všemi zařízeními značky Apple. Díky podpoře standardu Power Delivery ušetří čas při nabíjení vašeho iPhonu, iPadu či MacBooku.

CellularLine Set autonabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu, 30W PD, MFI certifikace CBRIPHKITC2L2PD30W, bílý
899 Kč 517 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehká, přenosná a praktická autonabíječka je vybavena USB a USB-C portem. Cellularline Set autonabíječky s USB-C konektorem a Lightning kabelu CBRIPHKITC2L2PD30W zajistí, že svoje přístroje pohodlně nabijete i na cestách. Nabíječka je opatřená MFI certifikací a podporuje Power Delivery. Pracuje s celkovým výkonem 30 W.

CellularLine Nabíjecí set USB adaptéru a USB-C kabelu, Qualcomm Quick Charge 3.0, 18 W, černý ACHHUKITQCTYCK
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada síťové nabíječky a USB-C kabelu jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Nabíjecí set USB adaptéru a USB-C kabelu ACHHUKITQCTYCK podporuje rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 a nabíjí celkovým výkonem 18 W. Kabel je dlouhý 1 m a spolu s nabíječkou chráněn proti zkratu, přepólování a přehřívání.

CellularLine Set USB-C síťové nabíječky (PD) a 1m kabelu s konektory USB-C, max. 30 W, Qualcomm Quick Charge 4+ ACHKITQC4TYCK, černý-45%
899 Kč 489 Kč

Akce

Sada síťové nabíječky a kabelu se hodí do domácnosti i na cestování. Cellularline Set USB-C síťové nabíječky (PD) a 1m kabelu s konektory USB-C, 30 W, Qualcomm Quick Charge 4+ ACHKITQC4TYCK podporuje 30W Power Delivery a hodí se tak pro nejnovější modely telefonů a tabletů. Kabel je opatřený USB-C/USB-C koncovkami a délkou 100 cm.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart WIRELESTANDADATK
892 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální bezdrátová nabíječka WIRELESS FAST CHARGER STAND, podpora adaptivního nabíjení, rychlé nabíjení Fast Charge, nabíjí telefon v ideální pozici, jemný povrch stojánku, LED indikace o stavu nabíjení, 160 cm microUSB kabel součástí balení.

CellularLine Cellularline Vista Apple Lightning s funkcí stojánku, 120 cm, bílý, USBDATASTANMFI1MW
599 Kč 198 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

USB datový kabel Cellularline Vista USBDATASTANMFI1MW s konektorem Apple Lightning potěší multifunkčním využitím. Tento kabel je kompatibilní se zařízeními značky Apple a využít jej můžete jak pro přenos dat, tak pro nabíjení. Unikátní zahnutý konektor Lightning plní funkci stojánku, takže můžete telefon komfortně používat i při nabíjení.

CellularLine Set USB nabíječky a USB-C kabelu, adaptivní nabíjení, 15 W, bílý ACHSMKIT15WTYCW
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada síťové nabíječky a USB-C kabelu jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Set USB nabíječky a USB-C kabelu ACHSMKIT15WTYCW je založená na technologii adaptivního nabíjení a nabíjí celkovým výkonem 15 W. Kabel je dlouhý 1 m a spolu s nabíječkou chráněn proti zkratu, přepólování a přehřívání.

CellularLine WIRELESS FAST CHARGER STAND, Qi standart, bílý WIRELESTANDIPHW
1 499 Kč 1 296 Kč

Stojánek pro bezdrátové nabíjení Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND ve stylovém Apple designu představuje originální řešení pro dobíjení vašeho smartphonu. Už nebudete muset řešit otravné nabíjecí kabely. Speciální technologie bezdrátového nabíjení Wideactive™ 2 pomocí dvou cívek doplňuje energii telefonu konstantním proudem a zabraňuje tak případnému přehřátí.

CellularLine Univerzální síťová nabíječka Energy Station ACHUSB5QUAL9AK, černá
999 Kč

Nabíjecí USB stanice jednoduše dobije vaše mobilní zařízení. Cellularline Univerzální síťová nabíječka Energy Station QC ACHUSB5QUAL9AK podporuje rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0 a nabíjí celkovým výkonem 50 W. Dává k dispozici 5 USB portů a disponuje technologií detekce připojeného zařízení.