miniBatt Fs80 - Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, fast charge - černá, MB-FS80-B
949 Kč 925 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vestavná bezdrátová nabíječka. MiniBatt Fs80 – Qi vestavěná bezdrátová nabíječka, černá s podporou Fast Charge, která je perfektním designovým doplněk každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní materiály jsou zárukou bezstarostného a rychlého dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt Fi60 - Qi vestavěná bezdrátová (MB-FI60)
759 Kč

Vestavěné bezdrátové nabíjecí místo MiniBatt Fi60 – Qi (MB-FI60), které lze umístit na jakýkoliv nábytek. Můžete si díky němu zkompletovat vlastní wireless nabíjecí místo pro 5 V zařízení. Variabilní systém vám umožní 3 způsoby umístění nabíječky. Je kompatibilní s jakýmkoli Qi zařízením.

miniBatt UltraSLIM - Qi bezdrátová nabíječka, fast charge, MB-USLIM-B
699 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní bezdrátová nabíječka. MiniBatt UltraSLIM – Qi bezdrátová nabíječka s podporou Fast Charge se perfektně hodí do každé moderní domácnosti. Vysoký výkon a kvalitní provedení se postarají o bezstarostné a rychlé dobíjení vašeho smartphonu.

miniBatt EU USB plug - zásuvka 5 V / 9 V, MB-ADP-1-USB
489 Kč 386 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní síťový adaptér. MiniBatt EU USB plug – zásuvka 5 V / 9 V disponuje 1× USB portem, který podporuje rychlé nabíjení Fast Charge (iOS) a Quick Charge (Android). Lze využít v kombinaci s bezdrátovou nabíječkou (ideálně s podporou Fast / Quick Charge).

miniBatt PowerPAD - Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš - černá, MB-PAD
693 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerPAD – Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš – černá je jednoduchým řešením otravných kabelů na vašem stole. Ultra tenké provedení a elegantní design se skvěle hodí do každé kanceláře. Mobil stále nabitý a pořád po ruce.

miniBatt iCharger 2 - Qi bezdrátová nabíječka, fast charge (MB-ICHA2)
434 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová nabíječka MiniBatt iCharger 2 – Qi (MB-ICHA2) umožňující rychlé nabíjení Apple a Samsung chytrých telefonů a dalších 5V zařízení. Rychle a bezpečné nabíjení zajišťuje standard Qi 1.2 s garancí WPC. Nabíječka má moderní, hladký a protiskluzový design. Nemusíte připojovat žádné kabely, funguje na principu automatického provozu.

miniBatt StandUP - Qi bezdrátový nabíjecí stojan, MB-STUP
1 367 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický dobíjecí stojan na telefon.. MiniBatt StandUP – Qi bezdrátový nabíjecí stojan s protiskluzovou úpravou umožňuje mít telefon neustále v zorném poli pod správným úhlem – nemusíte jej z podložky zvedat. Tento inovativní design byl oceněn 2016 European Product Design Award.

miniBatt PowerAIR - Qi bezdrátová fast nabíječka pro 2 zařízení 15 W, MB-PWAIRW
1 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerAIR – Qi bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení 15 W s podporou Fast Charge je šikovným řešením pro nabíjení 2 zařízení například v kanceláři nebo u vás doma. Zařízení má pogumovanou spodní stranu, díky čemuž zůstane mobilní telefon bezpečně na svém místě.

miniBatt PowerPAD - Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš - hnědá, MB-PADBW
709 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická bezdrátová nabíječka. MiniBatt PowerPAD – Qi bezdrátová nabíjecí podložka pod myš – hnědá je jednoduchým řešením otravných kabelů na vašem stole. Ultra tenké provedení a elegantní design se skvěle hodí do každé kanceláře. Mobil stále nabitý a pořád po ruce.

miniBatt XSlim - přilnavá Qi bezdrátová nabíječka MB-XSPW
734 Kč

Praktická bezdrátová nabíječka je určená pro smartphony podporující technologii bezdrátového nabíjení Qi. MiniBatt XSlim MB-XSPW nabíjí připojená zařízení výkonem 10 W a podporuje Fast Charge pro Apple a Samsung. Díky nanopřísavkám se snadno „přilepí“ na nabíjený telefon a nijak neomezuje jeho používání při nabíjení.