SBS Autonabíječka Apple MFI, 2100 mA, bílá
649 Kč
629 Kč

Kompaktní nabíječka do auta pro váš iPhone, iPad a další zařízení Apple. Autonabíječka SBS má certifikovaný port Lightning a poskytne vám nabíjecí proud 2,1 A. Je kompatibilní s 12V i 24V zásuvkou zapalovače. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení.


SBS Bezdrátový nabíjecí stojan s Qi, 10 W, černý
1 289 Kč
1 269 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní a praktická bezdrátová nabíječka. Bezdrátový nabíjecí stojan Qi značky SBS podporuje rychlé nabíjení Wireless Fast Charge o rychlosti 10 W a zároveň je kompatibilní se standardy o rychlosti 7,5 W a 5 W. Nabít na něm můžete i svůj iPhone.


SBS Kabel USB/MFI Lightning, spirálový, 0,5 m, bílý
519 Kč

413 Kč
- 20 %

Akce

Bílý spirálový datový a nabíjecí kabel pro iPhone, iPad apod. Kabel SBS má konektory USB a MFI Lightning a vyniká silnou vícevrstvou konstrukcí, která zajišťuje dlouhou životnost, rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Díky spirálovému tvaru se nezamotává a nezabírá tolik prostoru. Je dlouhý 0,5 m.


SBS Autoadaptér Mini 2× USB, 2400 mA, 12/24 V, černý
439 Kč

318 Kč
- 27 %

Akce

Miniaturní autonabíječka pro mobilní telefony, navigace a další zařízení. Autoadaptér SBS Mini má 2 porty USB a disponuje technologií inteligentního nabíjení, díky které vaše zařízení dobije rychle a bezpečně. Má zabudovanou ochranu proti zkratu a je odolný proti otřesům.


SBS Autonabíječka USB-C, 3000 mA, černá
649 Kč

494 Kč
- 23 %

Akce

Kompaktní nabíječka do auta se spirálovým kabelem. Autonabíječka SBS má konektor USB-C a poskytne vám silný nabíjecí proud 3 A, který si poradí i např. s tabletem. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení. Kabel je dlouhý do 160 cm.


SBS Kabel USB/microUSB 1 m, černý
259 Kč

188 Kč
- 27 %

Akce

Kabel na nabíjení, zálohování a synchronizaci dat v černém provedení. Datový kabel SBS má konektory USB a microUSB a je dlouhý 1 m. Kvalitní vícevrstvé provedení zajišťuje rychlé nabíjení i vysokou odolnost a dlouhou životnost.


SBS Autoadaptér QuickCharge 3.0 USB, 2100 mA, černý
519 Kč

401 Kč
- 22 %

Akce

Kompaktní autonabíječka, která vaše zařízení nabije rychle a bezpečně. Autoadaptér SBS má 1 port USB a podporuje rychlonabíjení QuickCharge 3.0, díky kterému váš smartphone dokáže dobít na 80 % už za 30 minut. Je vybaven ochranou proti zkratu a LED indikátorem nabíjení.


SBS Kabel Unbreakable, USB/USB-C, 1 m, černý
519 Kč

374 Kč
- 27 %

Akce

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Zesílené konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Bezdrátová nabíječka s rychlým nabíjením a technologií Qi, černá
779 Kč

689 Kč

Akce

Praktická bezdrátová nabíječka Qi s rychlým nabíjením. Nabíječka SBS je kompatibilní se všemi telefony, které mají funkci Qi/PMA, a zaručuje pohodlné a rychlé nabíjení bez kabelů. Stačí vaše zařízení přiložit a nabíječka automaticky začne dobíjet. Je vybavena LED indikátorem.


SBS Kabel Unbreakable, USB/MFI Lightning, 1 m, šedý
649 Kč

516 Kč
- 20 %

Akce

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v šedém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a MFI Lightning a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Solidní konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Autoadaptér 2× USB, QuickCharge 3.0, 2× 2.1A, 12/24 V, černý
649 Kč
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní autonabíječka, která zvládne dobíjet 2 zařízení najednou. Adaptér SBS má 2 porty USB se silným proudem (2,1 A) a podporuje rychlonabíjení QuickCharge 3.0, díky kterému dokáže smartphone nabít na 80 % za 30 minut. Disponuje technologií inteligentního nabíjení a ochranou proti zkratu.


SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/USB-C, 1 m, černý
649 Kč

468 Kč
- 27 %

Akce

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a USB-C a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel USB/MFI Lightning, 1 m, bílý
439 Kč

351 Kč
- 20 %

Akce

Bílý datový a nabíjecí kabel pro iPhone, iPad apod. Kabel SBS má konektory USB a MFI Lightning a vyniká silnou vícevrstvou konstrukcí, která zajišťuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos. Je dlouhý 1 m.


SBS Kabel USB/USB-C opletený s kovovými koncovkami, 1,5 m, stříbrný
519 Kč
509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Datový a nabíjecí kabel v elegantním stříbrném provedení. Kabel SBS má konektory USB a USB-C a vyniká silnou vícevrstvou konstrukcí. Díky pevnému textilnímu opletení a kovovým konektorům vás potěší dlouhou životností. Je dlouhý 1,5 m.


SBS Kabel Polo USB/USB-C silikonový, 1,5 m, modrý
389 Kč

281 Kč
- 27 %

Akce

Datový a nabíjecí kabel v elegantní tmavě modré barvě. Kabel SBS Polo má konektory USB a USB-C a díky silikonovému provedení se nezamotává a je příjemně jemný na dotek. Je dlouhý 1,5 m.


SBS Autoadaptér s rychlým nabíjením 2× USB, 3100 mA, černý
519 Kč
509 Kč

Kompaktní autonabíječka, která zvládne dobíjet 2 zařízení najednou. Adaptér SBS má 2 porty USB, z toho jeden s podporou rychlonabíjení (2,1 A). Poradí si i s náročnějšími zařízeními, jako je tablet, a je vybaven technologií inteligentního nabíjení, díky které dobíjí skutečně efektivně. Je chráněn proti zkratu.


SBS Autonabíječka microUSB, 2100 mA, 12/24 V, černá
519 Kč

374 Kč
- 27 %

Akce

Kompaktní nabíječka do auta. Autonabíječka SBS má port microUSB a poskytne vám nabíjecí proud 2,1 A, který si poradí i např. s tabletem. Je kompatibilní s 12V i 24V zásuvkou zapalovače. Disponuje ochranou proti zkratu a přepólování a LED indikací nabíjení.


SBS Cestovní adaptér s technologií Power Delivery USB/USB-C, 45 W
1 549 Kč
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní nabíječka s extra rychlou technologií nabíjení Power Delivery. Adaptér SBS má 1 port USB se silným proudem 2,1 A a 1 port USB-C Power Delivery s výkonem 45 W. Kromě toho vás potěší kvalitním zpracováním a elegantním designem.


SBS Kabel Gold Collection USB/MFI Lightning, stříbrný
599 Kč

489 Kč
- 18 %

Akce

Prémiový datový a nabíjecí kabel v elegantním stříbrném provedení. Kabel SBS Gold Collection má konektory USB a MFI Lightning, silnou vícevrstvou konstrukci, pevné textilní opletení a kovové konektory. Vyniká vysokou odolností a dlouhou životností. Je dlouhý 1 m.


SBS Kabel Polo USB/USB-C silikonový, 1,5 m, červený
389 Kč

281 Kč
- 27 %

Akce

Datový a nabíjecí kabel ve stylově červené barvě. Kabel SBS Polo má konektory USB a USB-C a díky silikonovému provedení se nezamotává a je příjemně jemný na dotek. Je dlouhý 1,5 m.


SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/MFI Lightning, 1 m, šedý
779 Kč

617 Kč
- 20 %

Akce

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v šedém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a MFI Lightning a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Kabel Unbreakable s kovovými konektory, USB/microUSB, 1 m, černý
519 Kč

374 Kč
- 27 %

Akce

Výjimečně odolný datový a nabíjecí kabel v černém provedení. SBS Unbreakable má konektory USB a microUSB a je dlouhý 1 m. Jeho povrchová úprava účinně brání zamotávání. Kvalitní kovové konektory a vysoká flexibilita mu zaručují velmi dlouhou životnost.


SBS Nabíjecí sada do auta s USB/microUSB, délka 1 m, 2100 mA, černá
409 Kč

314 Kč
- 23 %

Akce

Nabíjecí sada do auta: autonabíječka s podporou rychlonabíjení a nabíjecí a datový kabel microUSB. Adaptér SBS má 1 port USB se silným nabíjecím proudem 2,1 A, disponuje technologií inteligentního nabíjení a ochranou proti zkratu. Kabel má konektory USB a microUSB a je dlouhý 1 m.