SP Connect Bike Bundle iPhone X/XS (53410)
1 639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada pro uchycení mobilních telefonů iPhone XS/X na kolo nebo motorku, která je zároveň kompatibilní se zařízeními GoPro. Bike Bundle tvoří čtyři prvky – tenký a odolný spodní kryt, vrchní kryt pro ochranu před deštěm a bahnem, šroubovací držák do představce kola a páskový držák. S kvalitní sadou firmy SP Connect budete mít přístup k oblíbeným aplikacím i na cestě nespoutanou přírodou.

SP Connect Bike Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53400)
1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada pro uchycení mobilních telefonů iPhone 8/7/6S/6 na kolo nebo motorku, která je zároveň kompatibilní se zařízeními GoPro. Bike Bundle tvoří čtyři prvky – tenký a odolný spodní kryt, vrchní kryt pro ochranu před deštěm a bahnem, šroubovací držák do představce kola a páskový držák. S kvalitní sadou firmy SP Connect budete mít přístup k oblíbeným aplikacím i na cestě nespoutanou přírodou.

SP Connect Bike Bundle iPhone XS Max (53413)
1 649 Kč 1 100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada pro uchycení mobilních telefonů iPhone XS Max na kolo nebo motorku, která je zároveň kompatibilní se zařízeními GoPro. Bike Bundle tvoří čtyři prvky – tenký a odolný spodní kryt, vrchní kryt pro ochranu před deštěm a bahnem, šroubovací držák do představce kola a páskový držák. S kvalitní sadou firmy SP Connect budete mít přístup k oblíbeným aplikacím i na cestě nespoutanou přírodou.

SP Connect Bike Bundle iPhone 8+/7+/6s+/6+, 53401
1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Outdoorové pouzdro s připojovacím mechanismem Bike Bundle iPhone 8+/7+/6s+/6+, 53401, značky SP – connect je určeno zejména pro milovníky cyklistiky. Pouzdro dokonale ochrání Váš mobilní telefon, a to za každého počasí. Lze jej upevnit buď přímo na řídítka kola nebo na představec.

SP Connect Bike Bundle iPhone XR (53414)
1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada pro uchycení mobilních telefonů iPhone XR na kolo nebo motorku, která je zároveň kompatibilní se zařízeními GoPro. Bike Bundle tvoří čtyři prvky – tenký a odolný spodní kryt, vrchní kryt pro ochranu před deštěm a bahnem, šroubovací držák do představce kola a páskový držák. S kvalitní sadou firmy SP Connect budete mít přístup k oblíbeným aplikacím i na cestě nespoutanou přírodou.

SP Connect Bike Bundle Samsung S8/S9, 53411
1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Outdoorové pouzdro s připojovacím mechanismem Bike Bundle Samsung S8/S9, 53411, značky SP – connect je určeno zejména pro milovníky cyklistiky. Pouzdro dokonale ochrání Váš mobilní telefon, a to za každého počasí. Lze jej upevnit buď přímo na řídítka kola, anebo na představec.