Xiaomi Mi Wireless Charging Pad
590 Kč

486 Kč

Originální bezdrátová nabíječka s podporou rychlého nabíjení. Xiaomi Mi Wireless Charging Pad má 2 režimy nabíjení: normální s výkonem 5 W a rychlý s výkonem až 10 W. Silikonový povrch brání sklouznutí telefonu a inteligentní ochrana proti přepětí a přehřátí mu zaručuje bezpečí.


Xiaomi Mi Car Charger Pro
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální autonabíječka od Xiaomi. Xiaomi Mi Car Charger Pro vám nabízí rychlé 18W nabíjení 2 zařízení najednou. Má 2 porty USB a zabudované LED světlo, díky kterému ji snadno najdete i potmě. Poradí si i s tabletem a proudově náročnějšími zařízeními.


Xiaomi Mi USB Type-C to Type-C Cable
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální datový a nabíjecí kabel USB-C v bílé barvě. Xiaomi Mi USB Type-C to Type-C Cable má 2 konektory USB-C a poskytne vám vysokou přenosovou rychlost až 10 Gbps. Kromě toho má nabíjecí příkon až 100 W, což bohatě stačí i pro nabíjení většiny notebooků.


Xiaomi Mi Type-C Braided Cable Black
249 Kč

Originální datový a nabíjecí kabel v černé barvě. Xiaomi Mi Type-C Braided Cable má konektory USB a USB-C. Pevné opletení a 3 vrstvy ochranného materiálu zajišťují jeho ohebnost, odolnost a dlouhou životnost. Podporuje několik protokolů rychlého nabíjení.


Xiaomi 2 in 1 USB Cable MicroUSB to Type C 30 cm White
240 Kč

Originální datový a nabíjecí kabel vysoké kvality. Xiaomi 2 in 1 USB Cable MicroUSB to Type C má konektory USB a microUSB/USB-C a poskytne vám nabíjecí proud až 2,4 A. Přenos dat je díky kvalitnímu stínění bezchybný a bezpečný. Kabel je dlouhý 30 cm.


Xiaomi Mi Type-C Braided Cable Red
249 Kč

Originální datový a nabíjecí kabel v červené barvě. Xiaomi Mi Type-C Braided Cable má konektory USB a USB-C. Pevné opletení a 3 vrstvy ochranného materiálu zajišťují jeho ohebnost, odolnost a dlouhou životnost. Podporuje několik protokolů rychlého nabíjení.


Xiaomi Mi Wireless Charger
790 Kč

Originální bezdrátová nabíječka s kompaktními rozměry a elegantním designem. Xiaomi Mi Wireless Charger má tloušťku pouhých 12,4 mm, snadno se přenáší, je vybavená inteligentní ochranou před přehřátím a přepětím. Nabíjí rychle a je zhotovená ze silikagelu, který tlumí nárazy a brání pádům telefonu.


Xiaomi 2 in 1 USB Cable MicroUSB to Type C 100 cm White
290 Kč

Originální datový a nabíjecí kabel vysoké kvality. Xiaomi 2 in 1 USB Cable MicroUSB to Type C má konektory USB a microUSB/USB-C a poskytne vám nabíjecí proud až 2,4 A. Přenos dat je díky kvalitnímu stínění bezchybný a bezpečný. Kabel je dlouhý 100 cm.