Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13480157

Rottner Jupiter 2 EL nábytkový elektronický sejf antracit SU | Elektronický zámek | 31 x 17 x 28 cm

Rottner Jupiter 2 EL nábytkový elektronický sejf antracit SU | Elektronický zámek | 31 x 17 x 28 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektronický zámek Napájení 4 × 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí balení) Jednoplášťový sejf Pro objednání sejfu se sjednoceným klíčem je nutno objednat 2 a více kusů. Celý popis
Produkt se již neprodává
2 693 Kč
Zboží od: Rottner Security
2 693 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Objevte všechny výhody produktů Rottner s více než 50 letou tradicí. Vyráběné z kvalitních materiálů, s důrazem na funkčnost a bezpečnost.
Hlavní výhody: Elektronický zámek Napájení 4 × 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí balení) Sjednocený klíč na nouzové otevírání (SU) Jednoplášťový sejf Nouzové mechanické otevírání Otvory pro ukotvení na spodní i zadní straně trezoru Nábytkový sejf z modelové řady Jupiter má elektronický zámek s napájením 4 × 1,5V bateriemi (nejsou součástí balení). Uvnitř sejfu najdou své místo malé cennosti, doklady, hodinky nebo menší šperky. Sejf lze ukotvit prostřednictvím připravených otvorů na spodní i zadní straně. Materiál pro ukotvení je součástí balení. Pro objednání sejfu se sjednoceným klíčem je nutno objednat 2 a více stejných sejfů. Pro tuto schránku na zbraně je stanoveno, že při přechovávání krátkých zbraní do počtu 2 ks nebo do 500 ks nábojů plati prohlášení o shodě.

Hlavní parametry:

Bezpečnostní třída: žádná úroveň zabezpečení

Vnější rozměry (š/v/h): 31 cm x 17 cm x 28 cm

Váha: 5 kg

Typ zámku: Elektronický zámek

Barva: Antracit

Materiál: Ocel

Výrobce: Rottner

Hlavní přednosti jsou především Elektronický zámek Napájení 4 × 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí balení) Jednoplášťový sejf Pro objednání sejfu se sjednoceným klíčem je nutno objednat 2 a více kusů. .

Výběrem produktu Rottner Jupiter 2 EL nábytkový elektronický sejf antracit SU získáte kvalitní výrobek, který dlouho vydrží a poskytne vám vše, co od něj očekáváte.

Případně si můžete prohlédnout také další výrobky z modelové řady Jupiter od společnosti Rottner Security.