Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Herget Deluxe Elegant Cymbal bag Obal na činely-20%
1 390 Kč

1 110 Kč

Výprodej

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 600D polyesteru s luxusní vnitřní pěnovou vycpávkou, odděleným vnitřním prostorem, dvojitým polstrovaným madlem, odnímatelným ramenním popruhem, kvalitním zipem a vnější kapsou pro drobné příslušenství se zipem.


Herget Standard Elegant Cymbal Bag Obal na činely-20%
960 Kč

767 Kč

Výprodej

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 600D polyesteru s vnitřní pěnovou vycpávkou, dvojitým polstrovaným madlem, odnímatelným ramenním popruhem, kvalitním zipem a vnější kapsou pro drobné příslušenství se zipem.


Herget Essential Cymbal Bag 03 Obal na činely-20%
630 Kč

504 Kč

Výprodej

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 420D polyesteru s tři milimetry tlustou vnitřní vycpávkou, dvojitým polstrovaným madlem, ramenním popruhem, kvalitním zipem a vnější kapsou.


Herget Super Deluxe Elegant Cymbal Bag Obal na činely
1 960 Kč

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 600D polyesteru s batohovým systémem a naprosto luxusní vnitřní pěnovou vycpávkou, odděleným prostorem pro hi-hat se zipem, dvojitým polstrovaným madlem a vnější kapsou pro drobné příslušenství se zipem.


Zildjian 22"Deluxe Backpack Cymbal Bag Obal na činely
1 790 Kč

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Přenášení na zádech usnadňují dva pohodlné polstrované popruhy a přední kapsa pojme činely až do velikosti 14 palců.


Bespeco BAG640CD Obal na činely
949 Kč

Obal na činely. BESPECO TRAINING CYMBAL BAG
Obaly Bespeco z řady Training jsou vyrobeny z vysoce kvalitního Nylonu 1600D v černém provedení. Maximální ochranu pak zaručuje 15 milimetrů silná pěnová vrstva. Tento obal neobsahuje přepážky.


Herget Essential Cymbal Bag 08 Obal na činely
720 Kč

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 420D polyesteru s pět milimetrů tlustou vnitřní vycpávkou, oddělenými kapsami pro hi-hat a crash činely, dvojitým polstrovaným madlem, ramenním popruhem, kvalitním zipem a vnější kapsou.


Zildjian 22" Deluxe Cymbal Bag Obal na činely
1 150 Kč

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Samozřejmostí je pohodlná rukojeť a polstrovaný popruh pro snazší přenášení.


Zildjian 22 Premium Cymbal Bag Obal na činely
2 490 Kč

Obal na činely. Luxusní obal z pevného nylonu s pěti přepážkami pojme činely do velikosti 22 palců a až 16 palců ve vnější kapse. Pás přes rameno a držadla usnadňují přenos.


Zildjian 22" Premium Rolling Cymbal Bag Obal na činely
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Obal na činely. Luxusní obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je čtyřmi dělícími přihrádkami, extra silným polstrováním a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Transport je hračkou díky vysunovací rukojeti a stabilním kolečkům.


Zildjian 24" Deluxe Cymbal Bag Obal na činely
1 790 Kč

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 24 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Samozřejmostí je pohodlná rukojeť a polstrovaný popruh pro snazší přenášení.


Zildjian 24 Premium Backpack Cymbal Bag Obal na činely
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Obal na činely. Luxusní obal na činely o průměru 24 palců z pevného nylonu, vybaven je pěti dělícími přihrádkami, extra silným polstrováním a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu.


Zildjian Travis Barker Cymbal Bag Obal na činely
2 560 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na činely. ZILDJIAN TRAVIS BARKER CYMBAL BAG
Luxusní obal ze syntetické kůže pojme činely do velikosti 22 palců a 15 palců ve vnější kapse. Díky pásu přes rameno a držadlům je snadno přepravovatelný. Tento model je vylepšený designem Travise Barkera.