Meinl MCB 22 Obal na činely
1 830 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na činely. MEINL CYMBAL BAG
Tento obal je určen pro uložení a přenášení činelů. Vyroben je z polstrovaného nylonu, samozřejmostí je držadlo pro přenášení.

Mono M80-CY-BLK Obal na činely
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Obal na činely. Pouzdra ze série M80 jsou jedny z nejluxusnějších a nejpraktičtějších obalů, v jakých vůbec můžete vaše milované nástroje přenášet. Vyznačují se inovativním přístupem k designu a použitím důkladně testovaných materiálů.

Ochrana ve všech směrech.

Zildjian 22" Premium Rolling Cymbal Bag Obal na činely-20%
3 900 Kč 3 120 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na činely. Luxusní obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je čtyřmi dělícími přihrádkami, extra silným polstrováním a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Transport je hračkou díky vysunovací rukojeti a stabilním kolečkům.

Zildjian 22 Premium Cymbal Bag Obal na činely-35%
2 450 Kč 1 590 Kč

Výprodej

Obal na činely. Luxusní obal z pevného nylonu s pěti přepážkami pojme činely do velikosti 22 palců a až 16 palců ve vnější kapse. Pás přes rameno a držadla usnadňují přenos.

Herget Essential Cymbal Bag 03 Obal na činely
550 Kč

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 420D polyesteru s tři milimetry tlustou vnitřní vycpávkou, dvojitým polstrovaným madlem, ramenním popruhem, kvalitním zipem a vnější kapsou.

Herget Standard Elegant Cymbal Bag Obal na činely
850 Kč

Obal na činely. Obal na činely od značky Hérgét zhotovený z odolného 600D polyesteru s vnitřní pěnovou vycpávkou, dvojitým polstrovaným madlem, odnímatelným ramenním popruhem, kvalitním zipem a vnější kapsou pro drobné příslušenství se zipem.

Zildjian 22" Deluxe Cymbal Bag Obal na činely-30%
1 390 Kč 973 Kč

Výprodej

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Samozřejmostí je pohodlná rukojeť a polstrovaný popruh pro snazší přenášení.