Raweks chlapecké bačkůrky BORYS B9
369 Kč

Chlapecké bačkůrky BORYS B9 od značky Raweks jsou vyrobené z bavlněné tkaniny, která zajišťuje dokonalou prodyšnost. Pevný opatek dodá chodidlu vašeho chlapce potřebnou stabilitu. Svým originálním pavoučím designem zaujme všechny malévelké kluky.

Raweks dívčí bačkůrky DOROTKA D32
369 Kč

Krásné dívčí bačkůrky DOROTKA 32 od značky Raweks si oblíbí všechny malévelké slečny. Pevný opatek zajistí stabilní a pohodlnou chůzi. Bačkůrky jsou vyrobené z bavlněné tkaniny, která zajišťuje dokonalou prodyšnost.

Raweks dívčí bačkůrky DOROTKA D31
369 Kč

Dívčí bačkůrky DOROTKA D31 od značky Raweks jsou vyrobené z bavlněné tkaniny, která zajišťuje dokonalou prodyšnost. Pevný opatek dodá chodidlu vaší holčičky potřebnou stabilitu. Svým designem okouzlí všechny malévelké slečny.

Raweks chlapecké bačkůrky KRZYŠ K13
369 Kč

Chlapecké bačkůrky KRZYŠ K13 od značky Raweks jsou určeny pro všechny malévelké fotbalisty. Mají pevný opatek, který dodává potřebnou stabilitu chodidlu vašeho chlapce. Bačkůrky jsou vyrobené z bavlněné tkaniny, která zajišťuje dokonalou prodyšnost.

Raweks dívčí bačkůrky IGA 70
349 Kč

Dívčí bačkůrky IGA 70 od značky Raweks jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, která zajistí dokonalou prodyšnost. Kroky vaší holčičky budou stabilní díky pevnému opatku. Krásný design a pohodlí při chůzi si oblíbí každá malá slečna.

Raweks chlapecké bačkůrky ULA 46
349 Kč

Chlapecké bačkůrky ULA 46 od značky Raweks jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, která zajistí dokonalou prodyšnost. Kroky vašeho chlapečka budou stabilní díky pevnému opatku. Krásný design a pohodlí při chůzi si oblíbí každý malý kluk.

Raweks dívčí bačkůrky DOROTKA D33
369 Kč

Dívčí bačkůrky DOROTKA D33 od značky Raweks okouzlí svým designem všechny malévelké slečny. Jsou vyrobené z bavlněné tkaniny, která zajišťuje dokonalou prodyšnost. Pevný opatek dodá chodidlu vaší holčičky potřebnou stabilitu.

Raweks chlapecké bačkůrky ULA 45
349 Kč

S chlapeckými bačkůrkami ULA 45 od značky Raweks budou krůčky vašeho chlapečka plné pohodlí a stability díky pevnému opatku. Kvalitní bavlněná tkanina zajistí dokonalou prodyšnost. Krásný design si oblíbí každý malý kluk.

Raweks chlapecké bačkůrky BORYS B8
369 Kč

Chlapecké bačkůrky BORYS B8 od značky Raweks okouzlí svým designem všechny malévelké kluky. Jsou vyrobené z bavlněné tkaniny, která zajišťuje dokonalou prodyšnost. Pevný opatek dodá chodidlu vašeho chlapečka potřebnou stabilitu.

Raweks chlapecké bačkůrky Adaš-37%
349 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní bačkůrky Adaš zajistí vašemu chlapečkovi pohodlí na každém krůčků. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Pevný opatek zajišťuje dokonalou stabilitu dětského chodidla.

Raweks dívčí bačkůrky ULA 52
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S dívčími bačkůrkami ULA 52 od značky Raweks budou krůčky vaší holčičky plné pohodlí a stability. Kvalitní bavlněná tkanina zajistí dokonalou prodyšnost. Krásný design si oblíbí každá malá slečna.

Raweks dívčí bačkůrky Iga-37%
349 Kč 219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní bačkůrky Iga v modro-růžovém provedení s medvídkem zajistí vaší holčičce pohodlí na každém krůčků. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Pevný opatek zajišťuje dokonalou stabilitu dětského chodidla.

Raweks chlapecké bačkůrky Ula-40%
349 Kč 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní bačkůrky s traktorem Ula zajistí vašemu chlapečkovi pohodlí na každém krůčků. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Pevný opatek zajišťuje dokonalou stabilitu dětského chodidla.

Raweks dívčí bačkůrky Ula-40%
349 Kč 209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní bačkůrky s medvídkem Ula zajistí vaší holčičce pohodlí na každém krůčků. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Pevný opatek zajišťuje dokonalou stabilitu dětského chodidla.

Raweks chlapecké bačkůrky-70%
369 Kč 109 Kč

Výprodej

Úžasné bačkůrky s motivy New Yorku jsou tou nejlepší volbou pro vašeho chlapečka. Jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny a jsou tak dokonale prodyšné. Ideální volba na doma i do školky.

Raweks chlapecké bačkůrky-70%
369 Kč 109 Kč

Výprodej

Úžasné bačkůrky s fotbalistou jsou tou nejlepší volbou pro vašeho chlapečka. Jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny a jsou tak dokonale prodyšné. Ideální volba na doma i do školky.

Raweks dívčí bačkůrky-70%
369 Kč 109 Kč

Výprodej

Okouzlující bačkůrky s cool pejskem si oblíbí malé i velké slečny. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Díky pevnému opatku je zajištěna stabilita dětského chodidla. Ideální přezůvky na doma i do školky.

Raweks dívčí bačkůrky

Raweks dívčí bačkůrky

Hodnocení: 4,8
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Okouzlující bačkůrky s myškou baletkou si oblíbí malé i velké slečny. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Díky pevnému opatku je zajištěna stabilita dětského chodidla. Ideální přezůvky na doma i do školky.

Raweks chlapecké bačkůrky-70%
369 Kč 109 Kč

Výprodej

Úžasné bačkůrky s vojenskými nápisy jsou tou nejlepší volbou pro vašeho chlapečka. Jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny a jsou tak dokonale prodyšné. Ideální volba na doma i do školky.

Raweks chlapecké bačkůrky-70%
369 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasné bačkůrky s autíčkem jsou tou nejlepší volbou pro vašeho chlapečka. Jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny a jsou tak dokonale prodyšné. Ideální volba na doma i do školky.

Raweks dívčí bačkůrky-70%
369 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Okouzlující bačkůrky v moderním džínovém provedení si oblíbí malé i velké slečny. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Díky pevnému opatku je zajištěna stabilita dětského chodidla. Ideální přezůvky na doma i do školky.

Raweks dívčí bačkůrky

Raweks dívčí bačkůrky

Hodnocení: 4,7
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Okouzlující květované bačkůrky si oblíbí malé i velké slečny. Bačkůrky jsou vyrobené z kvalitní bavlněné tkaniny, díky které jsou dokonale prodyšné. Díky pevnému opatku je zajištěna stabilita dětského chodidla. Ideální přezůvky na doma i do školky.

Obuv

Na MALL.cz najdete boty všech stylů a velikostí. Ať už potřebujete boty běžné velikosti a standardní barvy, nebo jedinečné boty, které je těžké najít, u nás seženete dámské i pánské boty, které hledáte. Od sportovní obuvi na běhání, vycházky a konkrétní sporty přes společenské boty jako polobotky či obuv na loď až po pohodlné boty, tenisky a sandály. Možnosti jsou téměř neomezené.

Všechny druhy pánské obuvi

MALL.cz se vždy snaží nabídnout nejlepší pánskou obuv za nejvýhodnější ceny. Toužíte po perfektním páru bot Crocs na léto? Nebo se možná připravujete na zimu s novým párem bot Merrell. Ať už hledáte cokoliv, na MALL.cz vždy seženete nejlepší pánské boty za skvělé ceny. Vyberte si boty pro jakoukoliv příležitost nebo aktivitu. Skvělé turistické a outdoorové boty, pantofle a žabky pro méně neformální prostředí, nebo sportovní obuv pro vybrané sporty jako např. golfové boty, boty na basketbal, fotbal a tenis. Najdete u nás i perfektní pár společenských bot pro formální příležitosti.

Proč nakupovat dámské boty na MALL.cz?

Na vhodném páru bot velmi záleží. Ať máte namířeno kamkoliv, chceme vám pomoci vypadat a cítit se co nejlépe. Hledáte pohodlné sportovní dámské boty, elegantní společenské boty pro zvláštní příležitost nebo žabky a sandále na léto? MALL.cz má dámskou obuv, kterou sháníte.

Potřebujete dámské boty, které nabízejí pohodlí a styl? Kolekce dámských tenisek na MALL.cz zahrnuje boty New Balance, abyste mohly být stále v pohybu. Do práce se hodí boty značky Hogl, které nabízejí reprezentativní vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Máme také elegantní lodičky, boty na podpatku i na platformě do práce i na párty. A v horkých letních měsících si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu gladiátorek nebo plátěnek, abyste se cítily dobře.