New Balance Dámské modré tenisky New Balance WL574BCM
2 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské modré tenisky New Balance WL574BCM jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Pánské šedé tenisky New Balance ML373DC2
2 199 Kč

Pánské šedé tenisky New Balance ML373DC2 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Pánské černé tenisky New Balance MS247EK
2 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černé pánské tenisky New Balance MS247EK ve sportovní verzi, která nabízí vrchní část s lehkého a prodyšného textilu, který se přizpůsobí noze. Speciální vnitřní stélka REVlite zajišťuje dokonalé odpružení, které tlumí nárazy.

New Balance Pánské červené tenisky New Balance MS247ES
2 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské červené tenisky New Balance MS247ES ve sportovním designu. Po bocích mají tenisky klasické logo v bílé barvě. Tenisky New Balance jsou odlehčené a mají speciální vnitřní stélku, která tlumí nárazy.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance GW500BR
1 990 Kč

Dámské černé tenisky New Balance GW500BR jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Pánské tyrkysové tenisky New Balance ML574EWW
2 499 Kč

Pánské tyrkysové tenisky New Balance ML574EWW jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance WL373FC2
2 199 Kč

Dámské béžové tenisky New Balance WL373FC2 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance GW500MBB
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské tenisky New Balance GW500MBB v černé barvě jsou z kvalitní ekokůže, která má místy stříbrné odlesky. Tento model ocení všechny ženy, které milují pohodlí, jelikož jsou velmi odlehčené a na noze téměř k nepoznání.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL574SOH
2 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WL574SOH jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WS997JKQ
2 999 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WS997JKQ jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dětské modré tenisky New Balance YV500RNR
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské modré tenisky New Balance YV500RNR jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Pánské béžové tenisky New Balance ML574NFU
2 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské béžové tenisky New Balance ML574NFU jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Pánské bílé tenisky New Balance CM997HGA
2 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské bílé tenisky New Balance CM997HGA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Pánské černé tenisky New Balance M520LK6
1 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské černé tenisky New Balance M520LK6 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

Veemes Plátěné tenisky Veemes Brown and Orange
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plátěné stylové tenisky v hnědé barvě s oranžovou gumovou podrážkou. Tenisky jsou celé z pevného textilu. Teniskám nechybí zpevněná pata pro komfortnější chůzi. Tenisky také mají gumovou špičku a kovové kroužky pro lepší navlékání tkaniček.

Veemes Plátěné tenisky Veemes White and Blue
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílé plátěné tenisky Veemes White and Blue s gumovou modrou podrážkou. Bílé tenisky také mají gumovou zpevněnou špičku i patu pro kvalitnější chůzi.

Baoda Dámské tenisky Baoda Hipster Black
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky Baoda Hipster Black jsou po celém povrchu z pevného textilu. Dámské tenisky mají zpevněnou patu a kovové kroužky pro lepší manipulaci s tkaničkami.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance CW997HAN
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské béžové tenisky New Balance CW997HAN jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance WL574SCB
2 499 Kč

Dámské béžové tenisky New Balance WL574SCB jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské béžové tenisky New Balance WL996VHA
2 499 Kč

Dámské béžové tenisky New Balance WL996VHA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBD
2 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBO
2 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské bílé tenisky New Balance CW997HBO jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance CW997HCJ
2 699 Kč

Dámské bílé tenisky New Balance CW997HCJ jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574CLD
2 499 Kč

Dámské bílé tenisky New Balance WL574CLD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574SOD
2 699 Kč

Dámské bílé tenisky New Balance WL574SOD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574VAA
2 699 Kč

Dámské bílé tenisky New Balance WL574VAA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL574WNG
2 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské bílé tenisky New Balance WL574WNG jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL850GFB
3 299 Kč

Dámské bílé tenisky New Balance WL850GFB jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské bílé tenisky New Balance WL850LBC
3 299 Kč

Dámské bílé tenisky New Balance WL850LBC jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance CW997HBN
2 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance CW997HBN jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance CW997HCI
2 699 Kč

Dámské černé tenisky New Balance CW997HCI jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance CW997HLB
2 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance CW997HLB jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance GW500MA1
1 999 Kč

Dámské černé tenisky New Balance GW500MA1 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance GW500ME1
1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance GW500ME1 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL373FB2
2 199 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WL373FB2 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL515OVD
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WL515OVD jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL574ANC
2 699 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WL574ANC jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL574CLG
2 499 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WL574CLG jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL574EUA
2 499 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WL574EUA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL574WNV
2 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WL574WNV jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WL996VHB
2 499 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WL996VHB jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WNRGLK2
1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WNRGLK2 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WR996JV-D
2 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WR996JV-D jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WRVHZSG1
2 699 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WRVHZSG1 jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WS515RA2-D
2 199 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WS515RA2-D jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WS997XTA
3 790 Kč

Dámské černé tenisky New Balance WS997XTA jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

New Balance Dámské černé tenisky New Balance WSXRCRY
2 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské černé tenisky New Balance WSXRCRY jsou navrženy tak, aby udržely krok s vaším náročným životem na cestách. Tato nepřekonatelně padnoucí obuv New Balance klade důraz na kvalitu a design aktuálních trendů.

Obuv

Na MALL.cz najdete boty všech stylů a velikostí. Ať už potřebujete boty běžné velikosti a standardní barvy, nebo jedinečné boty, které je těžké najít, u nás seženete dámské i pánské boty, které hledáte. Od sportovní obuvi na běhání, vycházky a konkrétní sporty přes společenské boty jako polobotky či obuv na loď až po pohodlné boty, tenisky a sandály. Možnosti jsou téměř neomezené.

Všechny druhy pánské obuvi

MALL.cz se vždy snaží nabídnout nejlepší pánskou obuv za nejvýhodnější ceny. Toužíte po perfektním páru bot Crocs na léto? Nebo se možná připravujete na zimu s novým párem bot Merrell. Ať už hledáte cokoliv, na MALL.cz vždy seženete nejlepší pánské boty za skvělé ceny. Vyberte si boty pro jakoukoliv příležitost nebo aktivitu. Skvělé turistické a outdoorové boty, pantofle a žabky pro méně neformální prostředí, nebo sportovní obuv pro vybrané sporty jako např. golfové boty, boty na basketbal, fotbal a tenis. Najdete u nás i perfektní pár společenských bot pro formální příležitosti.

Proč nakupovat dámské boty na MALL.cz?

Na vhodném páru bot velmi záleží. Ať máte namířeno kamkoliv, chceme vám pomoci vypadat a cítit se co nejlépe. Hledáte pohodlné sportovní dámské boty, elegantní společenské boty pro zvláštní příležitost nebo žabky a sandále na léto? MALL.cz má dámskou obuv, kterou sháníte.

Potřebujete dámské boty, které nabízejí pohodlí a styl? Kolekce dámských tenisek na MALL.cz zahrnuje boty New Balance, abyste mohly být stále v pohybu. Do práce se hodí boty značky Hogl, které nabízejí reprezentativní vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Máme také elegantní lodičky, boty na podpatku i na platformě do práce i na párty. A v horkých letních měsících si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu gladiátorek nebo plátěnek, abyste se cítily dobře.