Nákrčník
57 Kč

**Nákrčník ** vyrobený z materiálu **fleece **umožňuje nahradit šálu nebo šátek kolem krku, který je určený k udržení příjemné tělesné teploty v zimním období. Můžete ho využít při lyžařských nebo turistických výpravách.

Dětské gumové pantofle, vel. 30-35
115 Kč

Pro vaše děti přinášíme pohodlné gumáky, které mají různorodé uplatnění. Jsou nabízeny ve velikostech 30 – 35. K dispozici je na výběr ze 4 barevných provedení. 

Boty do vody, vel. 36-41
146 Kč

Pro dámy děti přinášíme pohodlné boty do vody, které jsou skvělé na pláž či do moře. Jsou nabízeny ve velikostech 36 – 41. K dispozici je na výběr ze 4 barevných provedení.

Gumáky s kožíškem, vel. 41-45
181 Kč

Přinášíme vám pohodlné gumáky, které jsou vybaveny kožíškem, který vás bude zahřívat. Jsou nabízeny ve velikostech 41–45. K dispozici je na výběr ze 3 barevných provedení.

Žabky dívčí, vel. 28-35
39 Kč

Pro vaše holčičky přinášíme žabky na léto. Jsou vhodné k vodě i na běžnou procházku. Jsou nabízeny ve velikostech 28–35 a na výběr je ze 3 barevných provedení. 

Boty do vody vel. 28-35
99 Kč

Dětská obuv do vody ve velikosti 28 – 35. Výborné pro děti například do moře, kde hrozí šlápnutí na ježky nebo ostré kamínky. 

Gumáky s kožíškem, vel. 41-45
133 Kč

Přinášíme vám pohodlné gumáky, které jsou vybaveny kožíškem, který vás bude zahřívat. Jsou nabízeny ve velikostech 41–45. K dispozici je na výběr ze 3 barevných provedení.

Obuv

Na MALL.cz najdete boty všech stylů a velikostí. Ať už potřebujete boty běžné velikosti a standardní barvy, nebo jedinečné boty, které je těžké najít, u nás seženete dámské i pánské boty, které hledáte. Od sportovní obuvi na běhání, vycházky a konkrétní sporty přes společenské boty jako polobotky či obuv na loď až po pohodlné boty, tenisky a sandály. Možnosti jsou téměř neomezené.

Všechny druhy pánské obuvi

MALL.cz se vždy snaží nabídnout nejlepší pánskou obuv za nejvýhodnější ceny. Toužíte po perfektním páru bot Crocs na léto? Nebo se možná připravujete na zimu s novým párem bot Merrell. Ať už hledáte cokoliv, na MALL.cz vždy seženete nejlepší pánské boty za skvělé ceny. Vyberte si boty pro jakoukoliv příležitost nebo aktivitu. Skvělé turistické a outdoorové boty, pantofle a žabky pro méně neformální prostředí, nebo sportovní obuv pro vybrané sporty jako např. golfové boty, boty na basketbal, fotbal a tenis. Najdete u nás i perfektní pár společenských bot pro formální příležitosti.

Proč nakupovat dámské boty na MALL.cz?

Na vhodném páru bot velmi záleží. Ať máte namířeno kamkoliv, chceme vám pomoci vypadat a cítit se co nejlépe. Hledáte pohodlné sportovní dámské boty, elegantní společenské boty pro zvláštní příležitost nebo žabky a sandále na léto? MALL.cz má dámskou obuv, kterou sháníte.

Potřebujete dámské boty, které nabízejí pohodlí a styl? Kolekce dámských tenisek na MALL.cz zahrnuje boty New Balance, abyste mohly být stále v pohybu. Do práce se hodí boty značky Hogl, které nabízejí reprezentativní vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Máme také elegantní lodičky, boty na podpatku i na platformě do práce i na párty. A v horkých letních měsících si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu gladiátorek nebo plátěnek, abyste se cítily dobře.