CurePink Nazouvací trepky Star Wars|Hvězdné války: Yoda (EU 42-45)
399 Kč

Oficiální produkt – trepky z katalogu modních doplňků s licencí slavné filmové ságy Star Wars. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Moderní plyšové světlé trepky s gumovou podrážkou s hlavou Yody a jsou doplněny plyšovýma ušima a načechranými vlasy.

CurePink Pánské nazouvací trepky DC Comics: Batman (EU 42-45)
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oficiální produkt – trepky z katalogu modních doplňků s licencí komiksové postavy Batman od společnosti DC Comics. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Moderní plyšové černé trepky s logem superhrdiny Batmana, které je vyšívané žlutou barvou.

CurePink Pánské nazouvací trepky Marvel: Deadpool (EU 42-45)
399 Kč

Oficiální trepky z katalogu produktů s logem a grafikou slavného komiksového vydavatelství Marvel. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Moderní pánské červené trepky inspirované motivem a znakem Deadpoola.

CurePink Pánské nazouvací trepky Harry Potter: Hogwarts (EU 42-45)
399 Kč

Oficiální trepky z katalogu produktů s logem a grafikou slavné filmové ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Moderní pánské černé trepky inspirované motivem znaku školy čar a kouzel – Bradavice.

CurePink Nazouvací trepky Star Wars|Hvězdné války: Jedi (EU 42-45)
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oficiální produkt – trepky z katalogu modních doplňků s licencí slavné filmové ságy Star Wars. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Moderní plyšové světle hnědé trepky s gumovou podrážkou a vyšitým logem Jedi order.

CurePink Nazouvací trepky Star Wars|Hvězdné války: Yoda (EU 38-41)
399 Kč

Oficiální produkt – trepky z katalogu modních doplňků s licencí slavné filmové ságy Star Wars. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Moderní plyšové světlé trepky s gumovou podrážkou s hlavou Yody a jsou doplněny plyšovýma ušima a načechranými vlasy.

Obuv

Na MALL.cz najdete boty všech stylů a velikostí. Ať už potřebujete boty běžné velikosti a standardní barvy, nebo jedinečné boty, které je těžké najít, u nás seženete dámské i pánské boty, které hledáte. Od sportovní obuvi na běhání, vycházky a konkrétní sporty přes společenské boty jako polobotky či obuv na loď až po pohodlné boty, tenisky a sandály. Možnosti jsou téměř neomezené.

Všechny druhy pánské obuvi

MALL.cz se vždy snaží nabídnout nejlepší pánskou obuv za nejvýhodnější ceny. Toužíte po perfektním páru bot Crocs na léto? Nebo se možná připravujete na zimu s novým párem bot Merrell. Ať už hledáte cokoliv, na MALL.cz vždy seženete nejlepší pánské boty za skvělé ceny. Vyberte si boty pro jakoukoliv příležitost nebo aktivitu. Skvělé turistické a outdoorové boty, pantofle a žabky pro méně neformální prostředí, nebo sportovní obuv pro vybrané sporty jako např. golfové boty, boty na basketbal, fotbal a tenis. Najdete u nás i perfektní pár společenských bot pro formální příležitosti.

Proč nakupovat dámské boty na MALL.cz?

Na vhodném páru bot velmi záleží. Ať máte namířeno kamkoliv, chceme vám pomoci vypadat a cítit se co nejlépe. Hledáte pohodlné sportovní dámské boty, elegantní společenské boty pro zvláštní příležitost nebo žabky a sandále na léto? MALL.cz má dámskou obuv, kterou sháníte.

Potřebujete dámské boty, které nabízejí pohodlí a styl? Kolekce dámských tenisek na MALL.cz zahrnuje boty New Balance, abyste mohly být stále v pohybu. Do práce se hodí boty značky Hogl, které nabízejí reprezentativní vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Máme také elegantní lodičky, boty na podpatku i na platformě do práce i na párty. A v horkých letních měsících si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu gladiátorek nebo plátěnek, abyste se cítily dobře.