10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 23007361

Duo Collection (2298) (1xM.) AURORA XXL elektrické polohovací tv křeslo šedé

Duo Collection (2298) (1xM.) AURORA XXL elektrické polohovací tv křeslo šedé

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
(2298) AURORA XXL elektrické polohovací tv křeslo šedéDovezeno z Německa, vyrobeno pro západní trh, rozměry: Š80×H95×V116cm, výška sedu 55cm, hloubka sedu 55cm, šířka sedu 48cm, výška opěry zad 68cm, materiál čalounění odolná jemná látka podobná kůži 80% pvc a 20% polyester v barvě šedá, pevný sta… Celý popis
13 990 Kč
Zboží od: pt-shop.cz
13 990 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

13.12.2023 - 14.12.2023 na vaší adrese

Popis

(2298) AURORA XXL elektrické polohovací tv křeslo šedé

Dovezeno z Německa, vyrobeno pro západní trh, rozměry: Š80×H95×V116cm, výška sedu 55cm, hloubka sedu 55cm, šířka sedu 48cm, výška opěry zad 68cm, materiál čalounění odolná jemná látka podobná kůži 80% pvc a 20% polyester v barvě šedá, pevný stabilní železný rám, ocelové pružinové jádro + pohodlný prodyšný pur, elektrické ovládání polohy kompaktním ovládačem, funkce naklopení pro jednoduché nasedání a vstávání, podnožka a opěra zad se polohuje současně, elektrický polohovací mechanizmus, křeslo je plně automatické, polohování zádové opěrky až do polohy vleže, křeslo je vhodné pro seniory a pro ostatní skupiny lidí, kteří chtějí při odpočinku a relaxaci zažít skutečné pohodlí, komfortní posezení, snadná údržba, hmotnost 55kg, nosnost 150kg, výrobce Duo Collection.

Údržba čalounění:
V dnešní době je na trhu k nabídce mnoho druhů potahových látek, jako jsou například žinylka, broušená kůže či mikroplyš. Pečlivě vybírejte čalounění dle Vašich představ a požadavků, nicméně o každý druh čalounění je nutné se starat a dodržovat jednoduché pokyny při údržbě. Životnost potahových látek totiž zvýšíte pravidelným čištěním a ošetřováním. Potahové látky zásadně ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky. V žádném případě nepoužívejte chemické přípravky jako rozpouštědla nebo ředidla. Skvrny odsávejte jemným bavlněným hadříkem nebo použíjte savou houbičku či jemný kartáč. Látku čistěte vždy po směru vlákna/vlasu. Doporučujeme provádět šampónování dle pokynů výrobce čistících prostředků určených na čalouněný nábytek. Prach a špínu nejprve odstraňte pomocí vysavače a kartáče. Nábytek by neměl být vystaven ve vlhkém prostředí a neměl by přijít do kontaktu s vodou. Dlouhodobé přímé sluneční světlo také, škodí textilním vláknům a barevnému provedení. Nábytek nevystavujte v blízkosti tepelných těles a sálavému teplu.