Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5982297

KEGEL Mobilní garáž karavan 450ER KEGEL

KEGEL Mobilní garáž karavan 450ER KEGEL

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prodyšná a zároveň vodovzdorná ochranná plachta z nepromokavé a zároveň paropropustné membrány. Celý popis
4 299 Kč
Zboží od: VAPOL CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
4 299 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

8.2.2023 na výdejním místě
8.2.2023 - 9.2.2023 na vaší adrese

Popis

Špičková kvalita za opravdu nízkou cenu!
Vysoce kvalitní, voděodolná a paropropustná mobilní garáž pro karavan. Vyrobeno z vícevrstvé, paropropustné hydroizolační membrány a vysoce paropropustných materiálů, které jsou velice vodě odolné, udržuje téměř úplnou těsnost a odvádí vlhkost, která se hromadí pod mobilní garáží. Chrání celý přívěs a jeho spodní část před škodlivými vlivy prostředí. Je odolný vůči UV záření. Kryt těsně přiléhá, ??bezpečně sepnutý sponami se zapínáním na přezky, vyrobený ze silného a hladkého vnitřního materiálu, takže jej lze bezpečně použít i za silného větru. Mobilní garáž je vybavena vchodem do karavanu se zipy, která umožňuje otevření dveří přívěsu bez sundání mobilní garáže.
Celoroční produkt, který chrání váš zaparkovaný karavan po celý rok. V zimním období zabraňuje usazování sněhu, mrazu a ledu. Na podzim chrání před deštěm, větrem, listím a mízou stromů. V létě a na jaře chrání před UV paprsky, květinovým prachem a ptačím trusem. Kryt poskytne vašemu karavanu mimořádnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Pokud karavan nepoužíváte, bude zabezpečený. Ale pokud ho chcete použít, nebudete z něj muset odstraňovat sníh – stačí setřást sníh z mobilní garáže a nebudete jej muset škrábat, abyste se zbavili námrazy. Ffrekvence mytí karavanu se sníží, protože zůstane déle čistý. V horkém počasí zůstane teplota v karavanu slušná, takže trávení času uvnitř bude příjemnější. Kryt chrání před důlky, vyblednutím a znečištěním lakových a chromových prvků, ochrání jej před většinou škrábanců. Omezí i korozi. Kryt je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé použití.
Kryt je vyroben z extrémně odolného a pevného vysoce kvalitního materiálu, který se vyznačuje mnoha jedinečnými vlastnostmi. Horní část materiálu pokrývající střechu, stejně jako horní a přední část přívěsu je vyrobena z vícevrstvé, nepromokavé, paropropustné MEMBRÁNY a boky (kromě prvků z tmavě modré membrány) jsou vyrobeny z vysoce paropropustníého materiál SPUNBOND. Speciální vlastnosti materiálu a vhodná konstrukce mobilní garáže zajišťují správnou cirkulaci vzduchu uvnitř mobilní garáže. Jakákoli známka vlhkosti, která se hromadí pod krytem, ??se rychle odpaří a zabrání korozi karavanu. Z vnitřní strany mobilní garáže je materiál zcela hladký a bezpečný pro karavan, díky tomu jej nepoškrábe a ani neopoškodí lak při silném poryvu větru. Mobilní garáž je vyrobena z tmavě modré látky se zvýšenou odolností proti slunci a jiným povětrnostním podmínkám. Kryt je bezpečně připevněn pod přívěsem pomocí silných popruhů. Aby měl zákazník přístup do interiéru přívěsu zakrytého mobilní garáží, ??umístil výrobce do krytu v místě dveří přívěsu klopu upevněnou suchým zipem. Pro snadnou montáž má mobilní garáž otvory pro tyče, pomocí kterých mohou dva lidé snadno provést montáž.
Produkt společnosti Kegel je předním výrobcem a vývozcem v oboru autoplachet a pracovních oděvů. Vyrábí vše v souladu se všemi standardy kvality Evropské unie. Roky zkušeností a stále dokonalejší sortiment znamenají, že obaly této značky lze označit za nejlepší.
V mobilní garáži je otvor s klapkou pro vstupní dveře přívěsu umístěn na pravé straně (evropská verze přívěsů).

Materiál:
 • Vícevrstvá MEMBRÁNA
 • Netkaná textilie SPUNBOND
Barva:
 • tmavě modrá
Výhody produktu:
 • Mobilní garáž chrání váš zaparkovaný karavan po celý rok
 • Nepromokavý a paropropustný materiál, který odvádí vodní páru zpod krytu
 • Odolný vůči UV slunečnímu záření
 • Ochrana před důlky, vyblednutím a znečištěním lakovaných a chromových prvků karavanu.
 • Mobilní garáž je vybavena klapkou uzavřenou zipy, která umožňuje otevření dveří přívěsu bez nutnosti sundání mobilní garáže
 • Mobilní garáž je přizpůsobený jak pro krátkodobé, tak pro dlouhodobé použití
 • Drží na karavanu pevně pomocí stahováku s lankem
 • Zakrývá celý karavan
 • Snadná montáž
 • Snadné skladování – nezabírá mnoho místa
Instrukce k instalaci:
 • Nasaďte mobilní garáž na čistý přívěs tak, aby černá strana středního pásu mobilní garáže směřovala dovnitř (potisk zvenčí). Pro snazší nasazení mobilní garáže jsou na vnitřní straně otvory pro zasunutí dvou tyčí (tyče nejsou součástí dodávky), na které mohou dva lidé, počínaje od přední části přívěsu, snadno nasadit kryt bez použití zvednuté plošiny . Poté položte krycí pásky pod přívěs, spojte je sponami a pevně je utáhněte. Nepoužívejte mobilní garáž znečištěnou zevnitř. Mobilní garáž používejte pouze na zaparkovaném přívěsu – nelze použít při přepravě přívěsu.