Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price

WEICON Odizolovací kleště No.5

WEICON Odizolovací kleště No.5

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
WEICON Automatické odizolovací kleště č. 5 | nastavitelné 0,2 – 6,0 mm² (24 – 10 AWG) | odizolovací kleště s bočním nožem do 2.0 mm | odizolování kruhových vodičů | TÜV | modro/červené | 100 % Vyrobeno v Německu Celý popis
650 Kč
Zboží od: WEICON
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
650 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

2.2.2023 - 3.2.2023 na vaší adrese

Popis

WEICON Odizolovací kleště No. 5

OBLAST POUŽITÍ: Odizolovací kleště jsou vybaveny nastavitelným dorazem délky 5,0 – 12,0 mm, který umožňuje odizolování všech flexibilních a pevných vodičů od 0,2 do 6,0 mm² (24 – 10 AWG). V případě potřeby může být doraz také odstraněn.

PŘESNOST: Odizolovací kleště mají skenovací systém, který se automaticky přizpůsobuje příslušnému průměru vodiče, což umožňuje rychlé a přesné odizolování a zabraňuje poškození vnitřního vodiče.

DOPLŇKOVÁ FUNKCE: Do nástroje je také integrován snadno přístupný boční nůž, který lze použít až do průměru kabelu 2,0 mm. Odizolovací břity jsou vyměnitelné.

ERGONOMIE: Odizolovací kleště se vyznačují snadným použitím a hladkým provozním mechanismem. Nízká hmotnost No. 5 zajišťuje snadnou práci.

KVALITA: Odizolovací kleště jsou kompletně vyrobeny v Německu a jsou vyrobeny z robustního polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny. Čepele s dlouhou životností jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nožové oceli ze Solingenu.

BEZPEČNOST: Tento vysoce kvalitní odizolovací nástroj je schválen TÜV, nese pečeť GS pro testovaní bezpečnosti a byl vyvinut v rámci hlediska bezpečnosti práce a uživatelského pohodlí.

Technické údaje

Typ kabelu: flexibilní a pevné vodiče s PVC izolací Rozsah použití: 0,2 – 6,0 mm².

Vnitřní nůž: vyměnitelný

Přidaná hodnota: boční nůž, do max. 2,0 mm Ø

Schválení/certifikát: TÜV NORD testovaný z bezpečnostních důvodů

Materiál: sklo-polyamid vyztužený vlákny

Délka: 165,0 mm

Hmotnost: 105,0 g