intPromo;Wide and low (top center);CZ 2018-05-MJ-Home&Kitchen


Proč nakupovat značkovou módu na MALL.CZ

Ať už se jedná o každodenní příležitosti nebo výjimečné situace, chce každý z nás vypadat co nejlépe a zároveň se cítit pohodlně. Značková móda je prostě součástí moderního života.

Naskýtá se hned několik důvodů, proč si vybrat právě u nás.

  1. Naše modely splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Na své si přijdou vyznavači elegance i ležérnosti, originálních i tradičních módních trendů, pánové, dámy a dokonce i děti.
  2. Naše móda je vždy 100% originál, nakoupená od oficiálních distributorů z ČR i ze zahraničí.
  3. Díky dlouhodobé spolupráci s dodavateli vám nabízíme i značky s exkluzivitou, což znamená, že nabízíme produkty, které v žádném jiném e-shopu v ČR nenajdete.
  4. Kromě toho, že jsme vždy o krok napřed a nabízíme vám nejnovější kolekce, v mnoha případech také nabízíme nejlepší ceny na trhu.
Na pobočce na Praze 7 máte možnost vyzkoušet objednané zboží ve zkušebních kabinkách. V případě, že vám nebude sedět velikost nebo nebudete jakkoli s výrobkem spokojeni, můžete ihned zboží vrátit.

Jak se orientovat v módní sekci na MALL.CZ?

Snažíme se pro vás vytvořit co nejpřehlednější menu, v levém sloupci tedy najdete klasické rozdělení na dámskou, pánskou a dětskou módu a dále speciální kategorie:

Novinky

Pokud vás zajímají nejnovější kousky v naší nabídce, je tato sekce přesně pro vás. Můžete se díky ní vyhnout podrobnému prohlížení jednotlivých kategorií, abyste zjistili, co je u nás nového. Produkty zůstávají v kategorii novinek 2 měsíce s tím, že nejnovější se vždy řadí na začátek.

Výprodej

Oblíbená sekce, která nabízí ucelenou nabídku všech produktů, které jsou momentálně za výprodejovou cenu. Přestože se v kategorii nachází mnoho stránek, je možné si vyfiltrovat jednotlivé kategorie a prohlédnout si jen to, co vás opravdu zajímá.

Akční sety

Tato kategorie vám nabízí sety produktů za cenu, která je nižší, než kdybyste zboží zakoupili jednotlivě. Produkty do setů pro vás pečlivě vybíráme tak, aby k sobě ladily – např. kabelka a peněženka se stejným designem apod. Akční sety jsou skvělým řešením třeba pro pány, kteří shánějí dárek pro partnerku. S našimi sety nemůžete šlápnout vedle a ještě k tomu koupíte více krásných věcí za jednu cenu.

Limitovaná akční nabídka

Často pro vás připravujeme speciální akce, které platí jen několik hodin nebo dní. V případě, že vás tyto mimořádné akce zajímají, najdete vše na jednom místě. Produkty z limitované nabídky se rychle vyprodávají, protože jsou za opravdu akční cenu. Radíme vám tedy s případným nákupem neváhat!