Grivel Master Pro belayer
670 Kč

603 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jistící a slaňovací brzda s inovativním kyblíkem disponuje speciální vnitřními otvory, které zbavují lano nečistot a sněhu. Brzda má vysoké tření, které se dá umocnit vedením lana přes nosník. Grivel Master Pro belayer dokáže jistit na jednoduchém, dvojitém a polovičním laně.


Singing Rock Shuttle
450 Kč

399 Kč

Singing Rock Shuttle je jistící a slańovací pomůckou, která je navržená pro dvojitá, poloviční i jednoduchá lana. Hlavní výhodou je nízká hmotnost a malé rozměry.


Ocún Belay set Condor/ Hurry
700 Kč

629 Kč

Jistící set Ocún Condor/Hurry se skládá z novinek roku 2015: karabiny HMS Condor screw a jistítka Hurry. Set je ultralehké konstrukce vhodný pro jištění a slaňování.


CAMP Standard Figure 8
299 Kč

269 Kč

Camp Standard Figure 8 je jedna z nejlehčích slaňovacích osem. Ideálně funguje s lany průměru 8 – 13 mm.


Petzl Verso
600 Kč

539 Kč

Petzl Verso je ulralehká jistící a slaňovací brzda, která slouží k jištění prvolezce, jednoho či dvou druholezců a ke slaňování. Je účinná v každé situaci a použitelná pro lana různých průměrů a typů. Vhodná pro sportovní lezení.


Singing Rock Buddy set
590 Kč

489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Singing Rock Buddy set je slaňovací kýbl s HMS karabinou včetně drátové pojistky proti přetočení.


Ocún Ferry
490 Kč

439 Kč

Kvalitní pomůcka na slaňování. Ocun Ferry umožňuje několik režimů pro jištění prvo a druholezce. Konstrukce s kanálky ve tvaru V je zlepšuje účinnost jistítka a jeho šetrnost k lanu.


Petzl Ascension
1 588 Kč

1 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Petzl Ascension je inovovaný blokant s ergonomicky tvarovanou rukojetí, primárně určený pro výstup na laně. Splňuje pracovní i sportovní normy.


Singing Rock Lift left
1 196 Kč

1 045 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Singing Rock Lift je ruční blokant pro bezpečný a plynulý výstup na laně.


Climbing technology Be Up
715 Kč

644 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční kyblík Climbing Technology Be Up s inovativním a kompaktním designem. Skvělý jak pro sportovní lezení, tak i tradiční alpské vícedélkové lezení. Vhodné pro použití s jednoduchým, polovičním i dvojitým lanem.


Climbing technology Be Up Kit + HMS
1 089 Kč

988 Kč

Výhodný set kyblíku Climbing Technology Be Up + HMS karabiny Concept SGL s pérkem bránící přetočení karabiny na oku úvazku. Skvělé jak pro sportovní lezení, tak i tradiční alpské vícedélkové lezení. Vhodné pro použití s jednoduchým, polovičním i dvojitým lanem.


Climbing technology Clickup Kit
1 779 Kč

1 466 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poloautomatické jistítko Climbing Technology Click Up s karabinou HMS pro dynamická jednoduchá lana o průměru 8,6 – 10.5 mm. Je velice jednoduché a zároveň bezpečné při používání. Lano je v jistítku blokováno karabinou HMS.


Ocún Belay set Eagle / Ferry
700 Kč

585 Kč

Výhodný set Ocun Belay set Eagle / Ferry obsahuje jistící a slaňovací pomůcku Ferry a univerzální karabinu Ocun Eagle HMS screw s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou.


Ocún Belay Set Condor / Hurry
700 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada základních jistících prvků se skládá z velké šroubovací karabiny a ultralehkého kyblíku. Belay Set Condor / Hurry je ideálním pomocníkem pro začátečníky. Bez problému umožňuje spouštění a slaňování. Karabina je opatřena zámkem typu keylock a jistítko umožňuje jednoduché i dvojité jištění.


Ocún Belay Set Condor Triple Hurry
750 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jistítko s ergonomicky tvarovanou karabinou disponuje vnitřní západkou, která předchází přetáčení. Delší životnost zajišťuje kování za tepla. Během používání díky Rope friendly systému nedochází k opotřebení lana. Ocún Belay Set Condor Triple Hurry využijí především začínající lezci.


Ocún Belay Set Eagle / Ferry
650 Kč

Novinka

Sada základních jistících prvků se skládá z lehké šroubovací karabiny a univerzálního jistítka. Belay Set Eagle / Ferry je ideálním pomocníkem do hor i na skály. Bez problému umožňuje spouštění a slaňování. Karabina je opatřena zámkem typu keylock a jistítko umožňuje jednoduché i dvojité jištění.


Ocún Belay Set Eagle/Hurry Red
549 Kč

Výhodný set Ocun Belay set Eagle / Hurry obsahuje jistící a slaňovací pomůcku Hurry a univerzální karabinu Ocun Eagle HMS screw s K-lock zámkem a šroubovací pojistkou.


Ocún Hurry
370 Kč

330 Kč

Kvalitní kyblík. Ocún Hurry je jistící a slaňovací pomůcka ultra lehké konstrukce vážící pouhých 60 g. Výhodou je možnost jištění na jednoducho i dvojito a k tomu navíc 2 režimy tření. Vhodná na umělou stěnu i sportovní lezení na skalách.


Petzl Grigri+
3 110 Kč

2 799 Kč
+ doprava zdarma

Petzl Grigri+ je jistící brzda s asistovaným brzděním. Ideální pro intenzivní používání na stěnách i na skalách. Výjimečné pohodlí, bezpečnostní funkce jsou ideální pro výuku.


Petzl Huit
366 Kč

290 Kč

Slaňovací osma Huit s hranatým tvarem s nízkou hmotností omezuje kroucení lana a snižuje nebezpečí vytvoření prusíku kolem otvoru. Menší otvor je možné použít pro tenká lana nebo jako stichtovu brzdu.


Singing Rock Buddy
380 Kč

Buddy je lehký a kompaktní jistící/slaňovací kýbl. Díky jednoduchému tvaru, snadnému podávání lana a vysokému brzdnému účinku zvládnou obsluhu i začínající lezci. Kyblík je dodáván v různých barvách.


Singing Rock Lift right
1 196 Kč

1 069 Kč

Singing Rock Lift je ruční blokant pro bezpečný a plynulý výstup na laně.


Singing Rock Osma L
289 Kč

239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Singing Rock slaňovací osma L klasického a ověřeného tvaru vhodná pro tlustší lana. Osma je dodávána v různých barvách


Singing Rock Osma M
269 Kč

240 Kč

Singing Rock slaňovací osma M klasického a ověřeného tvaru ideálně funguje s lany menších průměrů. Osma je dodávána v různých barvách.


Petzl Shunt
1 632 Kč

1 290 Kč

Petzl Shunt je záložní blokant k sebejištění, který se používá pod slaňovací brzdou jako záložní systém a nahrazuje často používaný prusíkový uzel. Určeno pro jednoduchá i poloviční lana.


Petzl Tibloc 2018
854 Kč

629 Kč

Petzl Tibloc je miniaturní blokant pro nouzové použití, který lze použít na sestavení vytahovacích kladkostrojů, nebo namísto prusíku při výstupech po laně.