Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5897552

Verdemax Vytrhávač plevele 3949

Verdemax Vytrhávač plevele 3949

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vytrhávač plevele Verdemax 3949 je určen k vytrhávání plevele z trávníků Má čelisti s dosahem 7 cm , které kořen uchopí ze všech stran a plevel odstraní, aniž by spolu s ním odebral více půdy než je třeba. Je vyroben z lehkého materiálu poloautomatický. Celková délka 88 cm. Hmotnost 0,4 kg Celý popis
790 Kč
Zboží od: V-GARDEN
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
790 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

3.4.2023 na výdejním místě
3.4.2023 na vaší adrese

Popis

Verdemax nabízí široký sortiment zahradních nůžek a nářadí: předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.
Vytrhávač plevele snadno odstraní plevel z trávníku. Má čelisti s velkým dosahem, které kořen uchopí ze všech stran a plevel odstraní, aniž by spolu s ním odebral více půdy než je třeba.

Verdemax Vytrhávač plevele 3949

Verdemax Vytrhávač plevele 3949 je ideální pomocník pro vaši zahradu a trávník . Unikátní systém vypichování plevelů vám pomůže zdokonalit a vyčistit váš trávník a zahradu ob plevelů.

Ráčnový mechanismus pro snazší odstranění plevele
Poloautomatický vyhazovač
Materiál: Lehký hliník s plastovými úchyty
Hmotnost: 0,5 Kg

Společnost Verdemax vyrábí zahradní produkty pod vlastní značkou pro péči, dekoraci, ochranu a údržbu zeleně, a to jak pro fandy, tak pro profesionály v tomto odvětví.

Společnost byla založena v 80. letech v Itálii s operačním ústředím v Boretto. Díky širokému spektru produktů se obrací k zákazníkům, prodejcům, zahradním centrům a specializovaným distributorům a nabízí jim především zahradní ruční nářadí, aku program, tlakové postřikovače, rozmetadla, kompostéry, závlahové systémy, dětské nářadí atd. Nabídka produktů se stále rozšiřuje.