Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25322828

Freeze Breeze Osvěžovač vzduchu sladké ovoce 250ml

Freeze Breeze Osvěžovač vzduchu sladké ovoce 250ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Osvěžovač vzduchu Sweet Fruit 250 ml Sprej účinně odstraňuje pachy a nežádoucí vůně i na velkých plochách. Vůně důkladně zaplní místnost a poskytne krásnou vůni, která vydrží vonět až 60 dní! Bude se hodit nejen doma, ale i v kanceláři a dalších prostorách. Vhodné také pro automatické dávkovače. Celý popis
Ušetříte 7 Kč 46 Kč
39 Kč
Zboží od: potrebne.sk
Ušetříte 7 Kč 46 Kč
39 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

20.6.2024 na výdejním místě
21.6.2024 - 24.6.2024 na vaší adrese

Popis

FREEZE BREEZE OSVĚŽOVAČ VZDUCHU spray účinně odstraňuje pachy a nechtěné vůně i na velkých plochách. Vůně důkladně vyplní místnost a poskytne krásné aroma, které je cítit až 60 dní! Bude perfektní nejen doma, ale také v kanceláři a jiných prostorách. Vhodné i do automatických dávkovačů nebo pro mechanické použití. DÁVKOVAČ: Řiďte se pokyny výrobce automatického dávkovače. MECHANICKÉ POUŽITÍ: Nasměrujte trysku směrem do volného prostoru a stiskněte uzávěr trysky. Počet stlačení určíte v závislosti na intenzitě vůně, které chcete dosáhnout. Při použití nemiřte na jiné osoby nebo domácí zvířata!

DOSTUPNÉ VŮNĚ:

  • NATURE OF ASIE / PŘÍRODA ASIE
  • RED FLOWERS / ČERVENÉ KVĚTY
  • FRESH COTTON /  VŮNĚ ČERSTVÍ VYPRATÉHO PRÁDLA
  • SWEET FRUITS / SLADKÉ OVOCE

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina, může se odpařovat. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nezbytná lékařská pomoc mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem více než 50°C, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jiným zdrojem zapálení. PŘI POUŽITÍ ZÁKAZ KOUŘENÍ.

SLOŽENÍ: Limonene, Hexyl Cinnamal, Lilial, Geraniol, Linatol, Coumarin, Citral a parfémy. Obsahuje také: Butan, Propan, Ethyl alkohol.

Balení obsahuje: 250ml náplně