Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30086284

FM FM Frederico Mahora Pure Royal 335 Pánský parfém - 50ml Vůně inspirovaná: TOM FORD –Oud Wood

FM FM Frederico Mahora Pure Royal 335 Pánský parfém - 50ml Vůně inspirovaná: TOM FORD –Oud Wood

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vůně inspirovaná: TOM FORD –Oud Wood Vydejte se na dobrodružnou cestu do tajemných dalekých krajů s výjimečnou vůní složenou ze vzácných esencí, které dokonale podtrhnou vaši osobnost. FM 335 okouzlí každého svou tajemnou kompozicí s orientálním nádechem. Celý popis
695 Kč
Zboží od: TyZdrowieUroda
695 Kč
S novou kartou za

20.6.2024 - 21.6.2024 na vaší adrese

Popis

FM Frederico Mahora Pure Royal 335 Pánský parfém – 50ml

Vydejte se na dobrodružnou cestu do tajemných dalekých krajů s výjimečnou vůní složenou ze vzácných esencí, které dokonale podtrhnou vaši osobnost. FM 335 okouzlí každého svou tajemnou kompozicí s orientálním nádechem. Je to smyslná, kouřová vůně pro muže. Hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. vůně, která zaujme každého ve vašem okolí. Úvodní tóny štiplavého pepře a kardamonu ve vás vzbudí pocit, že jste se ocitli na arabském tržišti. Poté se mnohovrstevnatá vůně ze vzácného agarového dřeva mísí s jemnou vůní palisandru. Kouřový a zemitý vetiver vyvažují sladké akordy vanilky a ambry. Vonné tóny: Složení: vrchní tóny: růžové dřevo, kardamom, pepř. Srdce: vetiver, agar (oud). Základ: vanilka, ambra. Řada vůní: orientální. Charakter vůně: výrazná, moderní. Složení parfému: 20 %.

RODINY VŮNÍ květinová – smyslná a romantická Jedná se o nejpočetnější a nejrozmanitější rodinu parfémů. Květinové kompozice vytvářejí svěží, vzdušné a jemné kytice. Můžete se odvážně experimentovat s vůněmi a měnit je podle příležitosti. Romantický charakter těchto parfémů byl dokonce vytvořen pro zdůraznění smyslnosti. FOUGERE – svůdná a klasická Mimořádně zajímavá rodina vůní, které dominují dřevité, travnaté a bylinné akordy. Její název pochází z francouzštiny a znamená kapradí. Vytvořena pro lidi, kteří oceňují klasiku, upínající se k tradičním kánonům krásy. Jedná se o kompozice, které dokonale zdůrazňují profesionalitu a vyzrálý styl. CITRUS – svěží a povzbuzující Šťavnaté plody tvoří mimořádně osvěžující skupinu citrusů, které poskytují osvěžující pocit a neuvěřitelnou dávku energie. Podtrhnou váš temperament, společenskou a veselou povahu a pozitivně vás naladí. Ideální pro ty, kteří milují život a oceňují pohodu a pohodlí. TREE – rafinovaný a elegantní Hřejivé a hluboké tóny v kombinaci s rafinovanými akordy vytvářejí elegantní a sofistikovanou skupinu dřevitých vůní. Mnohé z nich byly použity k vytvoření vůní již ve starověku. Vyznačují se pryskyřičnou, dřevitou vůní. Tyto atmosférické, tajemné a vznešené kompozice dodávají důvěru. ORIENTAL – mocná a nezkrotná Vůně spojené se zeměmi Dálného východu vyvolávají představu exotických cest, tajemných míst a intrikánských situací. Jedná se o kompozice s hřejivými a exotickými podtóny. Objevují se v nich sladké i kouřové tóny. Jsou ideální pro podzimní a zimní dny a zvláštní příležitosti. JARO – svůdné a lákavé Této rodině dominují odvážné, asertivní a elegantní kompozice. Evokují vůni hedvábných šátků a elegantních rukavic. Dřevité a bylinně-zemité tóny pulzující parfémem mu dodávají výraznou i svěží vůni, která přitahuje pozornost a dodává sebevědomí. Hodí se k lidem silného charakteru, intrikánům a smyslným. Parfémy FM World's Pure Federico Mahora nabízejí více než 150 vůní, které si svou vůní a atraktivní cenou získaly miliony spokojených zákazníků. Parfémy a vůně FM World jsou fascinující a nezapomenutelné.

Výrobce:

FM World, Wrocław, Polsko