Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 30086285

FM Pánský parfém FM Frederico Mahora Pure 55 - 50 ml Vůně inspirovaná: HUGO BOSS –Boss Orange for Men

FM Pánský parfém FM Frederico Mahora Pure 55 - 50 ml Vůně inspirovaná: HUGO BOSS –Boss Orange for Men

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vůně inspirovaná: HUGO BOSS –Boss Orange for Men Žijte okamžikem, protože každý den je výjimečný. Pánský parfém FM 55 bude skvělým doplňkem pro spontánního, vášnivého a energického muže, který si umí užívat života. Vydejte se za novými pocity s jedinečnou vůní plnou energie a síly. Celý popis
399 Kč
Zboží od: TyZdrowieUroda
399 Kč
S novou kartou za

27.6.2024 - 28.6.2024 na vaší adrese

Popis

Pánský parfém FM Frederico Mahora Pure 55 – 50 ml

Žijte okamžikem, protože každý den je výjimečný. Pánský parfém FM 55 bude skvělým doplňkem pro spontánního, vášnivého a energického muže, který si umí užívat života. Vydejte se za novými pocity s jedinečnou vůní plnou energie a síly. Jedná se o svěží, dřevitě-kořeněnou vůni pro osvobozené moderní muže. Ideální pro každodenní nošení, zejména pro teplé roční období. Na první pohled vás zaujme jemná kombinace šťavnatého červeného jablka, kterému dodává charakter aromatický koriandr. Poté přichází hluboká a smyslná vůně kadidla a sečuánských pepřů. Nejdelší dobu bude vaše smysly hladit základ sladké vanilky s dřevitými tóny. Kolekce: Pure Vůně: Dřevitá Typ: Business Charakteristika: Lehká, ale elegantní Vonné tóny: Vrchní tóny: koriandr, jablko Srdce: kadidlo, sečuánský pepř Základní tóny: vanilka, dřevité tóny Parfém: 20 %.

RODINY VŮNÍ květinová – smyslná a romantická Jedná se o nejpočetnější a nejrozmanitější rodinu parfémů. Květinové kompozice vytvářejí svěží, vzdušné a jemné kytice. Můžete se odvážně experimentovat s vůněmi a měnit je podle příležitosti. Romantický charakter těchto parfémů byl dokonce vytvořen pro zdůraznění smyslnosti. FOUGERE – svůdná a klasická Mimořádně zajímavá rodina vůní, které dominují dřevité, travnaté a bylinné akordy. Její název pochází z francouzštiny a znamená kapradí. Vytvořena pro lidi, kteří oceňují klasiku, upínající se k tradičním kánonům krásy. Jedná se o kompozice, které dokonale zdůrazňují profesionalitu a vyzrálý styl. CITRUS – svěží a povzbuzující Šťavnaté plody tvoří mimořádně osvěžující skupinu citrusů, které poskytují osvěžující pocit a neuvěřitelnou dávku energie. Podtrhnou váš temperament, společenskou a veselou povahu a pozitivně vás naladí. Ideální pro ty, kteří milují život a oceňují pohodu a pohodlí. TREE – rafinovaný a elegantní Hřejivé a hluboké tóny v kombinaci s rafinovanými akordy vytvářejí elegantní a sofistikovanou skupinu dřevitých vůní. Mnohé z nich byly použity k vytvoření vůní již ve starověku. Vyznačují se pryskyřičnou, dřevitou vůní. Tyto atmosférické, tajemné a vznešené kompozice dodávají důvěru. ORIENTAL – mocná a nezkrotná Vůně spojené se zeměmi Dálného východu vyvolávají představu exotických cest, tajemných míst a intrikánských situací. Jedná se o kompozice s hřejivými a exotickými podtóny. Objevují se v nich sladké i kouřové tóny. Jsou ideální pro podzimní a zimní dny a zvláštní příležitosti. JARO – svůdné a lákavé Této rodině dominují odvážné, asertivní a elegantní kompozice. Evokují vůni hedvábných šátků a elegantních rukavic. Dřevité a bylinně-zemité tóny pulzující parfémem mu dodávají výraznou i svěží vůni, která přitahuje pozornost a dodává sebevědomí. Hodí se k lidem silného charakteru, intrikánům a smyslným.

 

Parfem FM World's Pure Federico Mahora je řada více než 150 vůní, které si svou vůní a atraktivní cenou získaly miliony spokojených zákazníků. Parfémy a vůně FM World jsou fascinující a nezapomenutelné.

Výrobce:

FM World, Wrocław, Polsko