Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12251546

Gitano Cosmetics Carpe Diem

Gitano Cosmetics Carpe Diem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jedinečný parfém CARPE DIEM Vás rozhodně nenechá bez povšimnutí a díky zemitým tónům v kombinaci s jiskřivými citrusy přispěje k psychické pohodě a skvělému pocitu z každého dne u mužů i žen. Celý popis
2 900 Kč
58 Kč/ml
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 900 Kč
58 Kč/ml
S novou kartou za

11.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

CARPE DIEM neboli „Užívej dne“, je rčením, které vyzývá k využití každodenních příležitostí na maximum. Zahalte se do neobvyklé přírodní vůně, které dominují intenzivní dřevité složky obohacené o svěží citrusové tóny a užívejte si každého dne.

Jedinečný parfém CARPE DIEM Vás rozhodně nenechá bez povšimnutí a díky zemitým tónům v kombinaci s jiskřivými citrusy přispěje k psychické pohodě a skvělému pocitu z každého dne u mužů i žen.

Bergamot

Svrchní tóny parfému tvoří bergamot, který vůni dodává svěží citrusový nádech. Bergamot je italský druh citrusu, který důvěrně znáte například z čaje Earl Grey, jež je typicky ovoněn právě bergamotovou silicí.

Cedrové dřevo

Z parfému se pozvolna uvolňuje příjemná, sametově hebká a svěže hřejivá dřevitá vůně cedrového dřeva, kterou ocení jak ženy, tak muži.

Pačuli

Základ parfému tvoří zemitá vůně pačuli. Tato indonéská, intenzivně dřevitá vůně spolu s ostatními ingrediencemi dolaďuje vskutku neobvyklý parfém CARPE DIEM k dokonalosti.