Gitano Cosmetics Royal Oud

Gitano Cosmetics Royal Oud

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Pánský parfém Royal Oud je královskou kombinací smyslných vůní pro náročné muže. Hlavní složkou parfému je agarwood, dřevina z Kambodži. Celý popis
1 950 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 5+ kusů

28.1.2022 - 31.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Gitano cosmetics

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004521945

Popis

Pánský parfém Royal Oud je královskou kombinací smyslných vůní pro náročné muže. Hlavní složkou parfému je agarwood, dřevina z Kambodži, která je považována za jednu z nejvzácnějších dřevin na světě a je známá také jako tzv. dřevo bohů. Tato mystická, bohatá a velmi intenzivní dřevitá vůně podtrhne Váš mužský charakter na dlouhé hodiny.

Základní složku tohoto parfému dále doplňují níže uvedené ingredience. Všechny ingredience použité v našich parfémech jsou přírodního původu a jednotlivé kombinace vůní jsou pečlivě voleny tak, aby vytvářely originální a příjemnou vonnou kompozici.

Patchouli

Parfému dodává na intenzitě Patchouli, což je ingredience pocházející z Indonésie a je typická právě svou velmi silnou dřevitou a zemitou vůní.

Tabák

Spodní tóny parfému Royal Oud jsou dále okořeněny jemnou vůní tabáku. Tabák doplňuje parfém o teplou, zemitou vůni, kterou ocení každý elegantní muž.

Šafrán

Unikátní kombinaci vůní dále doplňuje šafrán, který právem získal přídomek „voňavé zlato“. Toto fascinující koření je typické svou intenzivní vůní připomínající mýdlo.