Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 737914

Kela Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 28 cm CAILIN

Kela Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 28 cm CAILIN

Luxusní pánev německé značky KELA řady CAILIN o průměru 28cm se zárukou 5 let z leštěné nerezové oceli 18/10. Pánev má vícevrstvé termoakumulační dno a sílu stěny 0,8mm. Vhodná je pro všechny typy sporáků včetně oblíbené indukce. Pánev je uvnitř potažena vysoce odolným nepřilnavým povrchem GREBLON C3+ *****, Weilburger, German Technology. Celý popis
Ušetříte 338 Kč 1 695 Kč
1 357 Kč
Zboží od: MALL
Ušetříte 338 Kč 1 695 Kč
1 357 Kč
Poslední kus
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
Již zítra na vaší adrese
Možnosti doručení

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 28 cm CAILIN

  • průměr: 28 cm
  • výška: 6 cm
  • nepřilnavý povrch Greblon C3+
  • nerezová ocel 18/10 leštěná
  • síla stěny 0,8 mm
  • nerezová rukojeť

KELA Značka KELA má více jak stoletou historii. Byla založena roku 1903 panem Ferdinandem Keckem a Hugem Langem v Německu. Do dnešního dne získala velmi silné postavení nejen na domácím trhu, ale i ve světe. Její výrobky pro domácnost, zejména pak do koupelny a kuchyně, jsou známy svým inovativním konceptem s nadčasovým designem a nekompromisní kvalitou. Všechny výrobky jsou do detailu zpracované tak, aby co nejlépe sloužily svému účelu a přitom zkrášlily domácnost. V neposlední radě má značka KELA na zřeteli i ekologické hledisko – jak při výrobě, tak i při následné distribuci a užití.

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky: