Mehrzer AL pánev 24 cm PRO CHEF
1 150 Kč 1 069 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi odolná hliníková pánev PRO CHEF o průměru 24 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch tvořen ze 3 vrstev PTFE s diamantovým minerálním povlakem. Rukojeť je s chladicím účinkem a vhodná i do trouby. Použít můžete na všech typech ohřevu včetně indukce. A umýt lze jednoduše v myčce.

Mehrzer AL pánev 28 cm STONE STRONG
1 090 Kč 989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výjimečně pevná a odolná hliníková pánev STONE STRONG o průměru 28 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch, který tvoří 5 vrstev PTFE, a moderní kameninový vzhled. Ergonomická rukojeť je pak v dekoru dřeva. Použít můžete na všech typech ohřevu včetně indukce. A umýt lze jednoduše v myčce.

Mehrzer AL pánev 28 cm PRO CHEF
1 290 Kč 1 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi odolná hliníková pánev PRO CHEF o průměru 28 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch tvořen ze 3 vrstev PTFE s diamantovým minerálním povlakem. Rukojeť je s chladicím účinkem a vhodná i do trouby. Použít můžete na všech typech ohřevu včetně indukce. A umýt lze jednoduše v myčce.

Mehrzer AL pánev 30 cm STONE STRONG
1 149 Kč 1 059 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výjimečně pevná a odolná hliníková pánev STONE STRONG o průměru 30 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch, který tvoří 5 vrstev PTFE, a moderní kameninový vzhled. Ergonomická rukojeť je pak v dekoru dřeva. Použít můžete na všech typech ohřevu včetně indukce. A umýt lze jednoduše v myčce.

Mehrzer AL pánev 24 cm STONE STRONG
890 Kč 819 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výjimečně pevná a odolná hliníková pánev STONE STRONG o průměru 24 cm od italského výrobce Mehrzer. Má vnitřní nepřilnavý povrch, který tvoří 5 vrstev PTFE, a moderní kameninový vzhled. Ergonomická rukojeť je pak v dekoru dřeva. Použít můžete na všech typech ohřevu včetně indukce. A umýt lze jednoduše v myčce.

Mehrzer Pánev Premium 24 cm
1 490 Kč 1 329 Kč

Nerezová pánev Preminum značky Mehrzer je určena na všechny druhy sporáků, dokonce i do trouby. Průměr pánve je 24 cm. Vhodná do myčky na nádobí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Univerzální pánve.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Univerzální pánve výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Univerzální pánve akce.