Orion Sada pánví GRANDE COMBI 2 + odnímatelná rukojeť
999 Kč

Sada pánví s odnímatelnou rukojetí GRANDE COMBI od značky Orion zajišťuje díky speciálnímu nepřilnavému povrchu zdravou přípravu jídel bez tuků. Využijete ji na smažení, vaření, dušení a dokonce i pečení v troubě. Pánve jsou kompatibilní se všemi druhy varných desek včetně indukce.

Orion Pánev GRANDE COMBI pr. 28 cm
449 Kč

Pánev GRANDE COMBI o průměru 28 cm od značky Orion se vyznačuje nepřilnavým povrchem Pfluon granit, na kterém můžete smažit, vařit, dusit opékat i zapékat s minimální potřebou tuku. Pánev je kompatibilní se všemi druhy varných desek včetně indukce a bez rukojeti ji lze použít i v troubě.

Orion Pánev GRANDE COMBI pr. 24 cm
349 Kč

Pánev GRANDE COMBI o průměru 24 cm od značky Orion se vyznačuje nepřilnavým povrchem Pfluon granit, na kterém můžete smažit, vařit, dusit opékat i zapékat s minimální potřebou tuku. Pánev je kompatibilní se všemi druhy varných desek včetně indukce a bez rukojeti ji lze použít i v troubě.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm sklenená poklice
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 28 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm sklenená poklice díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 28 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Grilovací litinová pánev 24 cm
499 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

litinovou pánví značky Orion připravíte snadno a chutně různé druhy pokrmů z masa, zeleniny i brambor. Hotová jídla můžete na pánvi přímo servírovat, vaše běžné stolování tak dostane nový rozměr. Pánev má široké využití, pokrmy lze připravovat v troubě, na sporáku včetně indukcena přímém ohni.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 26 cm
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 26 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 26 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 20 cm
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 20 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 20 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 24 cm
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 24 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 24 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 24 cm
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální pánev s průměrem 24 cm z 3 vrstvého kvalitního materiálu. Pánev COOKCELL je z nerez oceli, hliníku a vnější nerezové vrstvy s nepřilnavým povrchem od značky Orion. Na povrch můžete použít nerezové i kovové nástroje.

Orion Pánev GRANDE 24 cm
499 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odlévaná masivní pánev má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 24 cm a její výška je 5 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Pánev GRANDE 26 cm
599 Kč 519 Kč

Odlévaná masivní pánev má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 26 cm a její výška je 6 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Pánev GRANDE 28 cm
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odlévaná masivní pánev má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Pánev má průměr 28 cm a její výška je 6 cm. Ideální na smažení s minimem tuku. Vhodná na všechny typy sporáků, včetně indukce.

Orion Litinová pánev 30 cm
599 Kč

litinovou pánví značky Orion docílíte skvělé chuti různých druhů pokrmů z masa, zeleniny i brambor. Hotová jídla můžete na pánvi přímo servírovat, ozvláštníte tak běžné stolování. Pánev má široké využití, pokrmy lze připravovat v troubě, na sporáku včetně indukcena přímém ohni.

Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28x4,5 cm
999 Kč

Hluboká pánevnepřilnavým povrchem obsahuje velké množství bodů, které zajišťují zvýšený přenos tepla a tepelnou konzervaci. Pánev lze vložit i do trouby s teplotou až 260 °C. Orion Pánev COOKCELL nepř. povrch 3 vrstvá pr. 28×4,5 cm je vhodná i do myčky nádobí.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Univerzální pánve.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Univerzální pánve výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Univerzální pánve akce.