Orion Plát litina 27,5 cm
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plát z litiny s průměrem 27,5 cm. Orion Plát litina 27,5 cm je vhodný pro přípravu placek, bramboráků nebo tortil. Plát je vhodný do trouby, na sporák i na přímý oheň. Před a po použití je nutné plát ošetřit jedlým olejem.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm sklenená poklice
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 28 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm sklenená poklice díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Tescoma Pánev GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty
999 Kč

Novinka

Pánev GrandCHEF od Tescoma se dvěma úchyty pro lepší manipulaci během vaření. Vhodný pomocník pro přípravu pokrmů jak na sporáku tak v pečící troubě. Nemusíte řešit, jestli se hodí zrovna na váš typ sporáku, protože ji můžete použít úplně na jakýkoliv. Indukční dno z nerezavějící oceli navíc zajistí, že se vám nic nespálí a jídlo půjde dobře smýt.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 26 cm sklenená poklice
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 26 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 26 cm sklenená poklice díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 28 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 28 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 24 cm
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 24 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 24 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 20 cm
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 20 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 20 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

Tescoma Pánev PRESTO MINI 14 cm
199 Kč

Novinka

Pánev PRESTO MINI značky TESCOMA je vynikající pomocník pro přípravu jídla. Skvěle si poradí na plynovém, elektrickém a sklokeramickém sporáku.¨

Tescoma Pánev PRESTO MINI 12 cm
189 Kč

Novinka

Pánev PRESTO MINI značky TESCOMA je vynikající pomocník pro přípravu jídla. Skvěle si poradí na plynovém, elektrickém a sklokeramickém sporáku.

Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 26 cm
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánevhrubým nepřilnavým povrchem a průměrem 26 cm. Orion Pánev STONER nepřilnavý hrubý povrch 26 cm díky své konstrukci rovnoměrně rozvádí teplo po celé ploše. Pánev je vhodná na všechny typy spotřebičů a můžete ji mýt v myčce.

PROVENCE Pánev Gourmet 26x6 cm
699 Kč 599 Kč

Novinka

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 26×6 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

Kela Pánev hluboká KERROS, 24 cm
1 059 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hluboká pánev vyrobená z litého hliníku s vnitřním keramickým povrchem Greblon C3+, který je odolný proti poškrábání. Kromě použití kvalitních materiálů zaujme dvojicí rukojetí, které výrazně usnadňují manipulaci. Pánev Kerros od německé společnosti Kela lze užívat na všech druzích ohřevů včetně indukce.

PROVENCE Pánev Gourmet 24x5,5 cm
649 Kč 539 Kč

Novinka

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 24×5,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

PROVENCE Pánev Gourmet 28x6 cm
759 Kč 659 Kč

Novinka

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 28×6 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

CS-Solingen Pánev s mramorovým povrchem Marburg 20 cm
339 Kč

Novinka

Pánev Marburg 20 cm značky CS Solingen vyniká vždy chladnou rukojetí, nepřilnavým povrchem a bezproblémovou údržbou. Oceníte i použitý materiál, kterým je kovaný hliník s mramorovým povrchem.

CS-Solingen Pánev nerez PADERBORN 20 cm
419 Kč

Novinka

Nerezová pánev PADERBORN 20 cm, značky CS Solingen, vynikne ve vaší kuchyni svým nepřilnavým povrchem, energeticky úsporným dnem nebo například důmyslným odlévacím okrajem.

CS-Solingen Pánev s mramorovým povrchem EMDEN 28 cm
489 Kč

Novinka

Pánev s mramorovým povrchem EMDEN značky CS Solingen s průměrem 28 cm využijete na všech typech sporáků vč. indukce. Oceníte ergonomickou měkčenou rukojeť a nepřilnavý povrch pro zdravé vaření s minimem tuku.

CS-Solingen Pánev Solaris Pro 40 cm
829 Kč

Novinka

Pánev Solaris Pro 40 cm od značky CS Solingen je v robustním hliníkovém provedení, kterou lze vkládat i do trouby. Díky nepřilnavému povrchu můžete vařit zdravě s minimem tuku.

CS Solingen Pánev profi měď/nerez LASSAN 20 cm
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánev LASSAN od značky CS Solingen v kuchyni jistě oceníte díky konstrukci z mědi, která výborně vede teplo. Vnitřní povrch z nerezové oceli a robustní nýtovaná nerezová rukojeť zaručuje dlouhou životnost a také možnost používání v troubě. Využijete ji na všechny druhy sporáků včetně indukce.

CS Solingen Pánev s mramorovým povrchem EMDEN 20 cm
339 Kč

Novinka

Pánev s mramorovým povrchem EMDEN od značky CS Solingen ocení zejména uživatelé, kteří rádi jedí zdravě. Mramorový povrch Procalon umožňuje zdravé vařeníminimem tuku. Ergonomická měkčená rukojeť umožňuje snadný úchop a uleví tak zápěstí.

CS Solingen Pánev s mramorovým povrchem EMDEN 24 cm
419 Kč

Novinka

Pánev s mramorovým povrchem EMDEN od značky CS Solingen ocení zejména uživatelé, kteří rádi jedí zdravě. Mramorový povrch Procalon umožňuje zdravé vařeníminimem tuku. Ergonomická měkčená rukojeť umožňuje snadný úchop a uleví tak zápěstí.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: